Tracer 700

Pozdrav, zanima me koja je razlika modela tracera 7 iz 2017 i 2020 god?
2017 je bio tracer 700, isto kao i 2020, od 2021 je tracer 7.
tracer 700 iz 2020 je isti kao i model tracer 7 iz 2021.
osnovna razlika modela 2017 i 2020 pa na dalje:
- euro 5
- sve led, žmigavci, glavno svjetlo itd
- 2 zupca više na zadnjem lančaniku
- podesivi ovjes prednji i zadnji
- podebljana spužva sjedala
 
Imam original auspuh ako kome zatreba, samo 4000km na njemu napravljeno. Kod mene je gore sad Mivv i ne mislim se vracat na serijalu pa ako tko bude zainteresiran nek se javi. 😁
 
Imam original auspuh ako kome zatreba, samo 4000km na njemu napravljeno. Kod mene je gore sad Mivv i ne mislim se vracat na serijalu pa ako tko bude zainteresiran nek se javi. 😁
Full sustav ili slip on? kod tebe? Gledam hipotetski kad bi minja za Tracera, jel ide ( a vjerovatno ide) full sustav ili su mijenjali pa se moze stavit slip on?
 
Full sustav ili slip on? kod tebe? Gledam hipotetski kad bi minja za Tracera, jel ide ( a vjerovatno ide) full sustav ili su mijenjali pa se moze stavit slip on?
Full sustav. Nema slip-on. Uzeo sam Mivv jer mi se svidja zvuk, a i cijena. Danas smo se bas vozikali i lijepo grglja cak i sa oba db killera unutra. Nisam jos skidao ovaj krajnji db killer, ali planiram iduci vikend tek toliko da vidim kak se cuje i ima li razlike u snazi. Ovakav kakvog ga sad vozim ima malo vise snage od starta pa do nekih 6000 okretaja, sve poslije je isto cini mi se kao i sa originalom-sto se snage tice. Na medjugasu i saltanju u nizu grglja dosta i hoce nekad i zapucat. Ne znam bi li bilo dobro nesta uciniti povodom toga ili ostaviti tako. 🤨
 
  • Like
Reactions: lowrider123
Lijepi pozdrav.
Nedavno sam postao vlasnik Tracera 700 ,2018 godište.
Zanima me 12V utičnica,gledao nešto po netu i vidio da postoji neki jack(priključak) .Pitanje za iskusne...dal je Jack predviđen za tu utičnicu il moram vuči napajanje.
Zahvaljujem se na odgovorima.
 
Lijepi pozdrav.
Nedavno sam postao vlasnik Tracera 700 ,2018 godište.
Zanima me 12V utičnica,gledao nešto po netu i vidio da postoji neki jack(priključak) .Pitanje za iskusne...dal je Jack predviđen za tu utičnicu il moram vuči napajanje.
Zahvaljujem se na odgovorima.
 
Evo ga.
 

Attachments

  • 20220209_083732.jpg
    20220209_083732.jpg
    4.2 MB · Views: 0
Lijepi pozdrav.
Nedavno sam postao vlasnik Tracera 700 ,2018 godište.
Zanima me 12V utičnica,gledao nešto po netu i vidio da postoji neki jack(priključak) .Pitanje za iskusne...dal je Jack predviđen za tu utičnicu il moram vuči napajanje.
Zahvaljujem se na odgovorima.
Mislim da je predvidjeno za to
 
Pozdrav, zanima me kolika je komplikacija staviti bočne nosače kofera i zamjena nosača registarskih oznaka?