Trailmax tvornički vs Mitas E08 (KLE)

Poslao sam upit za cijenu za Tourance u HR i dobio odgovor 1152 kn sa uključenom montažom, balansom i promjenom.
S obzirom da je ova guma bila druga na testu i da je cijena OK, a ne moram ni preko granice...
Čini mi se da bi mi ovo bilo best buy.  :D
 
sokre said:
Poslao sam upit za cijenu za Tourance u HR i dobio odgovor 1152 kn sa uključenom montažom, balansom i promjenom.
S obzirom da je ova guma bila druga na testu i da je cijena OK, a ne moram ni preko granice...
Čini mi se da bi mi ovo bilo best buy.  :D

Obje?  :misli:
 
sokre said:
Da to je cijena za prednju i zadnju zajedno! :
Ja sam se snasao za nove Trailmax-ice za 500 kn obje, prosle su mi bile ok pa ce biti i ove, pogotovo za tu cijenu. Uskoro cu poklanjati stare, prednja je jos ok pa ako nekome treba... (y)
 
jel se može straga na kle-u stavit šira guma i koji su rezultati? poboljšanja, pogoršanja? 140,150?  :misli:
 
igi_st said:
jel se može straga na kle-u stavit šira guma i koji su rezultati? poboljšanja, pogoršanja? 140,150?  :misli:
Za gume sa cepovima znam da stane 140 ali se mora pobrusiti onaj limic na unutarnjoj strani vilice
 
Enigm@ said:
Za gume sa cepovima znam da stane 140 ali se mora pobrusiti onaj limic na unutarnjoj strani vilice

Ne stane 140 sa čepovima, to o čemu ti pričaš je 130 sa
čepovima, konkretno T63 koja je u dim. 130 šira od cestovne
140.
 
AnteK said:
Ne stane 140 sa čepovima, to o čemu ti pričaš je 130 sa
čepovima, konkretno T63 koja je u dim. 130 šira od cestovne
140.
Onda sorry na krivoj informaciji  (y) Jedino mi nije jasno kako moze biti sira sa manjom dimenzijom?
 
Enigm@ said:
Onda sorry na krivoj informaciji  (y) Jedino mi nije jasno kako moze biti sira sa manjom dimenzijom?

Bum ti pokazal  (y)
Inače KLE ima jako usku vilicu, kod svih ostalih stane 140 bez problema.
 
toliko se filozofira na forumu i toliko svi već znaju o tom faking narodnom
kle vozilu a niko mi ne može dat odgovor na tako jednostavno pitanje...  :misli: :palacdolje:
 
Za mesec dana idem po gume za kle-a pa se isto pitam kaj i vi....Pađen daje 25% popust za metz. tak da se ni ne splati u slo.Ali ima u Krškom u dučanu interesantan avon i hydenau ili tak nekaj,cjena ista ko D 607.Ustvari su to sve manje-više dobre gume,s trailmaxom sam napravil 15 soma