Trajekt za Krf

Chile

Member
Zanimaju me trajektne veze iz Grčke za Krf ( onaj dio kraj Albanske granice) . Iz kojih mjesta krece, koliko cesto i koje su cijene za dvoje i motor?
I da li ima koja veza sa Krfa za Albaniju?
 
Loki said:
Zanimaju me trajektne veze iz Grčke za Krf ( onaj dio kraj Albanske granice) . Iz kojih mjesta krece, koliko cesto i koje su cijene za dvoje i motor?

Najbliža ti je veza iz Igoumenitse,te ujedno i najjeftinija!To ti je otok komaraca!  :wink: Nevelik,ali zato prepun Talijana!Karakteristično je to da svi kafići imaju bazen???  :shock: Stari grad je divan,plaže li-la!Sve u svemu ima puno ljepših otoka u Grčkoj za pogledati!  :wink:
Poluotok Lefkada i njegove zapadne nepristupačne plaže bi bile bolji izbor!  (y)

Loki said:
I da li ima koja veza sa Krfa za Albaniju?

Nema!  :palacdolje: Općenito nema nikakve veze ni sa kojom obližnjom zemljom sem Italije!Dakle ni za Hr,CG...  :palacdolje:
 
dr.chala said:
Najbliža ti je veza iz Igoumenitse,te ujedno i najjeftinija!To ti je otok komaraca!  :wink: Nevelik,ali zato prepun Talijana!Karakteristično je to da svi kafići imaju bazen???  :shock: Stari grad je divan,plaže li-la!Sve u svemu ima puno ljepših otoka u Grčkoj za pogledati!  :wink:
Poluotok Lefkada i njegove zapadne nepristupačne plaže bi bile bolji izbor!  (y)

Nema!  :palacdolje: Općenito nema nikakve veze ni sa kojom obližnjom zemljom sem Italije!Dakle ni za Hr,CG...  :palacdolje:

Hvala na odgovorima!

Znam da ima i lijepših otoka u Grčkoj ali necu biti ni sa vremenom ni sa parama u mogučnosti dalje, osnovni cilj je Makedonija a onda Meteore pa Krf i Albanija...
Nadam se da se nece nesto sjebati prije puta kao sto mi se desilo prošle godine.  :(
 
Sa Grčkom općenito nemožeš pogriješiti,a bilo bi dobro otići na onaj Panahelenic meeting, samo neznam gdje je ove godine.
 
Žimku ti plan ,ali i u8pozoravam da još nemamo nikakve info o mogućnosti prolaska obalne rute od Igoumenitse u Albaniju,pa nadalje do Drača uz obalu!Da se ne bi opet morao puno vrčati na istok zbog ulaska u Albaniju!Mada taj gorski dio Grčke je predivan!  :misli:
 
dr.chala said:
Žimku ti plan ,ali i u8pozoravam da još nemamo nikakve info o mogućnosti prolaska obalne rute od Igoumenitse u Albaniju,pa nadalje do Drača uz obalu!Da se ne bi opet morao puno vrčati na istok zbog ulaska u Albaniju!Mada taj gorski dio Grčke je predivan!  :misli:

onda bi se vracao iz Igoumenitse za Loanninu pa onda prema Albaniji na Gjirokaster pa Berat, cuo sam se sa jednim covjekom koji radi u Albaniji i kaze da je cesta ok jedino nekih 15 ak km prije Berata da ja lošija cesta ali ne i neprohodna.
Znaš li kolika je cijena trajekta od Igoumenitse do Krfa?
 
Loki said:
Znaš li kolika je cijena trajekta od Igoumenitse do Krfa?

cca 35 eura povratna dvije osobe i motor
 
dr.chala said:
Žimku ti plan ,ali i u8pozoravam da još nemamo nikakve info o mogućnosti prolaska obalne rute od Igoumenitse u Albaniju,pa nadalje do Drača uz obalu!Da se ne bi opet morao puno vrčati na istok zbog ulaska u Albaniju!Mada taj gorski dio Grčke je predivan!  :misli:

Mora se vratiti do Ioanine pa onda na granicni prijelaz Kakavije kojim smo prosli prije dvije godine.
Koliko vidim, Kakavije su najblizi granicini prijelaz.
 
SixDays02 said:
Mora se vratiti do Ioanine pa onda na granicni prijelaz Kakavije kojim smo prosli prije dvije godine.
Koliko vidim, Kakavije su najblizi granicini prijelaz.

Kojim putem ste išli kriz Albaniju?
Preko Berata ili ste isli uz obalu...
 
Loki said:
Kojim putem ste išli kriz Albaniju?
Preko Berata ili ste isli uz obalu...

Usli iz Ulcinja, zatim se spustili dolje prema Tirani te kod Vlorea skrecemo prema unutrasnjosti u smjeru Kakavija.

Na povratku u Albaniju ulazimo iz Kosova te preko Krkesa prema Skadru te izlazak prema Podgorici.

Pricu mozes naci na http://zoltan.vastag.com/albanija/
 
Odličan putopis  (y)
Ja planiram ostati u Albaniji par dana, jedno nocenje u Beratu a jedno u Tirani....Samo se nadam da su ipak sredili malo ceste jer mille i nije bas terenac  :mrgreen:



 
danek said:
A kaj planiraš put s milletom ili buš ipak mijenjal bajk?

Sa milletom ukoliko ne promjenim motor do tada, samo cu stavljati serijski auspuh zbog Ane jer sa ovima su joj noge previše zgrcene a to nakon duze voznje postane dosta neugodno a i da mogu staviti bocne torbe...
Hoces biti u blizini uskoro da skoknemo na cugu?
 
Loki said:
Sa milletom ukoliko ne promjenim motor do tada, samo cu stavljati serijski auspuh zbog Ane jer sa ovima su joj noge previše zgrcene a to nakon duze voznje postane dosta neugodno a i da mogu staviti bocne torbe...

Udvoje na Mileu? Svaka cast!  (y)
 
Vec cetiri godine mi putujemo na milletu i napravili smo puuuuno kilometara zajedno.... Sve je ok samo svakih stotinjak km moras stajati da se odmori suvozac ali i vozac... pretprošle godine smo napravili 700 km u jednom danu od Siska do Žabljaka, a ja biser taman prije puta stavim sportski auspuh  :mrgreen: Ana me htjela ubit...
Ovaj put smo trebali odraditi u 9 mj prošle godine ali sam ja uspio pasti 5 dana prije puta  :mrgreen:
Planiram kupovati nesto novo... Velika želja mi je Adventure 990 ali mislim da mi to financije nece dopustiti  :(