trazim/kupujem karburatore za SUZUKIJA GS 1000 E

dva najljepša motora ikad su stari Z900 i slični plus ova stara generacija Suzukija 750/1000. Samo ga drži originalnog i urednog pa da vidiš šta je motor. Ja imam novijeg 16 ventila i po estetici ni na pola mu nije.
 
NobrainNopain said:
dva najljepša motora ikad su stari Z900 i slični plus ova stara generacija Suzukija 750/1000. Samo ga drži originalnog i urednog pa da vidiš šta je motor. Ja imam novijeg 16 ventila i po estetici ni na pola mu nije.
u potpunosti se slazem s tobom z1 i gs su mi najdrazi,mozda ipak z1 malo više ali ispala mi je dobra prilika pa sam kupija gs-a. nikakvo pilanje i varenje ne dolazi u obzir,mozda nešto od dodatne opreme stavit na njega i to je to. baci koju sliku od svog!!!  (y)
 
gile noćna mora said:
Ima li ko drugi dio kutije od zraka (kućište filtera)???
pa jel moguće da na forumu nema nikog ko ima/vozi GS 1000 E ili se ti motori uopće nekvare pa se nema o čemu pisat  :misli:
 
gile noćna mora said:
pa jel moguće da na forumu nema nikog ko ima/vozi GS 1000 E ili se ti motori uopće nekvare pa se nema o čemu pisat  :misli:
ja ima od 550 poslikaj svoju da je vidim
 

ja imam ovakvu od gs 550 ,pogledaj da li ti može pomoći
 
grafit said:

ja imam ovakvu od gs 550 ,pogledaj da li ti može pomoći
hvala ti na trudu  (y) mora bi je preuredivat a bojim se da nebi bilo dobro! nastavit ću trazit pa šta bude,zasad mi je ovu prijatelj posudija pa se mogu vozit dok on svog registrira!
 
https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10155527_649475358422348_976240263_n.jpg                slikano prije misec dana,lip sunčan dan nisam moga izdrzat da ne napravim dir,pa makar i sa improviziranim rezervarom!
 
ima li ko kakav savjet za sredit auspuh,nema ništa unutra sve je propalo i izletilo van. jučer sam ga malo provoza,već na 5000 okr. urla,skoro pa su mi plombe iz zubi počele ispadat. izvana ću ga ispjeskarit i obojat u crnu termo boju!
 
napravi prigušivač ,perforirana cijev koja ne smije biti tanja od cijevi koja ide sa glave .Dva kraja i eto ga ,sad da li ćeš odmah pogoditi dužinu prigušivača ovisi ,staviš i probaš .Ja sam pogodio iz druge
 
grafit said:
napravi prigušivač ,perforirana cijev koja ne smije biti tanja od cijevi koja ide sa glave .Dva kraja i eto ga ,sad da li ćeš odmah pogoditi dužinu prigušivača ovisi ,staviš i probaš .Ja sam pogodio iz druge
  (y) probat ću nešto izvest!!!
 
bit ce to prava motorina (y)
 
passenger said:
bit ce to prava motorina (y)
dobar je,komad motora! sad triba naštelat karbove i moze na tehnički. još malo triba poradit na estetici a to ću u hodu rješavat!  :012: