trazim/kupujem karburatore za SUZUKIJA GS 1000 E

gile noćna mora said:
znači svi zvukovi su dopušteni osim klapanja radilice  :)


.....a to nebudeš čuo nikad vjerojatno pošto je na kugličnim ležajevima  :wink:

Što se natezača tiče.....takav ručni bi bilo koji tokar tebao moći napraviti za kikiriki iako ti suzukijevi automatski slove za jedne od boljih kolko sam čitao. Zna se od naslaga ulja "zaštopati" pa ga treba samo dobro očistiti
 
grafit said:
slikaj koji ti komad rame triba ,imam cilu ramu od 550 možda paše komad
svaka čast  (y) može se vidit na predhodnoj stranici zadnja slika komplet motora.otvori sliku pa povećaj lipo se može vidit,to je ovaj trokut iza papučice zadnje kočnice,njega su skratili tj.podigli!
 
Medic said:
.....a to nebudeš čuo nikad vjerojatno pošto je na kugličnim ležajevima  :wink:

Što se natezača tiče.....takav ručni bi bilo koji tokar tebao moći napraviti za kikiriki iako ti suzukijevi automatski slove za jedne od boljih kolko sam čitao. Zna se od naslaga ulja "zaštopati" pa ga treba samo dobro očistiti
  (y) hvala na savjetu,još ništa nisam radio po tom pitanju,ušemija sam ga kako da nè zvecka!
 
grafit said:
slikaj koji ti komad rame triba ,imam cilu ramu od 550 možda paše komad

Ja te trokute ispilio s ovog drugog sta radim cafea. Ajde cekajte do vikenda da vidim....nisam siguran da li sam ih ostavio negdje ili bacio. Mislim cisto da ne pilas ti svoju ako ja već imam ispiljeno, pa mu posaljem postom ili nekako.
 
Ma nis od toga....sad sam se sjetio da sam prvo ispilio gornji dio misleći ostaviti donji radi auspuha ali sam onda i njega maknuo jer bude auspuh kraći od toga.....tako da nazalost nis od toga...sorry :palacdolje:
 
Medic said:
Ma nis od toga....sad sam se sjetio da sam prvo ispilio gornji dio misleći ostaviti donji radi auspuha ali sam onda i njega maknuo jer bude auspuh kraći od toga.....tako da nazalost nis od toga...sorry :palacdolje:
ipak hvala na najboljoj namjeri  (y)
 
ionako nemam papire za tu ramu gile pošalji mi broj tel ,a tebi mediću jel ti treba što od gs 550 imam još nešto stvari bolje3 da ih poklonim nekom nego da ih bacim
 
grafit said:
ionako nemam papire za tu ramu gile pošalji mi broj tel ,a tebi mediću jel ti treba što od gs 550 imam još nešto stvari bolje3 da ih poklonim nekom nego da ih bacim

Pa teoretski netrebam ali nikad neznas. Sta imas sve?
 
svađšta nešto bregaste trokute nešto instalacije dijelova od motora imam i glavu i cilindre od 500 dekla
 
grafit said:
svađšta nešto bregaste trokute nešto instalacije dijelova od motora imam i glavu i cilindre od 500 dekla

Pa eventualno bregaste i trokute bi uzeo, a glava neznam jel ista....mislim da mozda i je.
 
Centralna nogara montirana već odavno samo sam zaboravio objavit  :D
 

Attachments

  • DSC_0066.JPG
    DSC_0066.JPG
    477.2 KB · Views: 121
  • DSC_0065.JPG
    DSC_0065.JPG
    1.8 MB · Views: 172
Pozdrav kolega.

koji je to meštar za vakume na karburatorima te dali on ima opremu za testiranje vakuma na karburatoru, tj. vakummetar.

Te dali se on bavi s tim? Trebat ce mi neko takav da zna šta radi jer ce mi u dogledno vrime tribat vakutestirat karb nakon sta ga repariram. Hvala.  (y)
 
ja sam to nešto sam prčka oko toga al nisam ništa uspija napravit zato što mi je jedna prirubnica napuknuta. Čuja sam od dosta ljudi da je Blazević u Podstrani doktor za te stvari. Raspitaj se malo ima još dobrih meštara po Splitu.