trazim/kupujem karburatore za SUZUKIJA GS 1000 E

Joke ST said:
Pozdrav kolega.

koji je to meštar za vakume na karburatorima te dali on ima opremu za testiranje vakuma na karburatoru, tj. vakummetar.

Te dali se on bavi s tim? Trebat ce mi neko takav da zna šta radi jer ce mi u dogledno vrime tribat vakutestirat karb nakon sta ga repariram. Hvala.  (y)


Vakumetre ti ima skoro svatko ( u piccila na zidu stoj 6 komada da moze raditi sestake  :mrgreen:)

Inace mozes kontaktirati Ljubu Itoma jer on radi te stvari jako dobro vec 40 godina i bez filozofiranja

Pozdrav
 
Napier said:
Vakumetre ti ima skoro svatko ( u piccila na zidu stoj 6 komada da moze raditi sestake  :mrgreen:)

Inace mozes kontaktirati Ljubu Itoma jer on radi te stvari jako dobro vec 40 godina i bez filozofiranja

Pozdrav

E da, ovo je vec druga preporuka neznanaca za Ljubu. Javit cu mu se. Fala in lipa!
 
Joke ST said:
E da, ovo je vec druga preporuka neznanaca za Ljubu. Javit cu mu se. Fala in lipa!

On to radi cili zivot a covik je pedantan i stvarno zna posal
Ja ga znam mali miljun godina i on je extra lik
Obicno problemi sta drugi ne mogu ili ne zele raditi zavrse kod njega jer on se jedini stvarno posveti poslu.
Pogotovo sta se tice starijih motora tu nemas straha

Ako ti triba broj reci mi pa cu ti ga poslati na PP jer trenutno sam na drugoj strani balote :)

Pozdrav

Pozdrav
 
U dolasku još jedan gs 1000, '79 godina
 

Attachments

  • received_1640346239351814.jpeg
    received_1640346239351814.jpeg
    72.6 KB · Views: 172
  • received_1640346072685164.jpeg
    received_1640346072685164.jpeg
    60.9 KB · Views: 173
Ajd opiši postupak unosa tako starega motorina


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Elias said:
Ajd opiši postupak unosa tako starega motorina


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
Motor je dosta leža i skinuti su karbovi i komplet auspuh tako da ga najprije moram sastavit i upalit,pa ću ona vidit oću li ga uvozit.
 
Neznam koji je vrag da nemogu stavit nijednu sliku,stalno mi govori da je došlo do neke greške  :misli: