Tražim preporuku za majstora (tapeciranje sjedala).

enduro

Well-known member
Poželjno da je majstor u ZG-u, ili u blizini ZG-a.
Nabavio sam presvlaku sjedala:




Hvala.
 
  • Like
Reactions: Spider
jel ti treba napravit novu spužvu ili samo zaklamat novu presvlaku.......
ako je ovo drugo.... baš ti ni ne treba meštar.....
 
  • Like
Reactions: enduro
Samo zaklamati novu presvlaku. Ima tu više faktora, jačina klamanja, dužina iglica, a i iskustvo u tome igra ulogu (nikada nisam klamao navlaku na sicu). Radije platim nekom da to odradi kako treba.
 
Probaj kod njega svi ga hvale.

 
  • Like
Reactions: enduro
Hvala svima. Jednom od ova dva majstora ću odnijeti sic na tapeciranje.
 
Ajde od sredine prema krajevima pa se pohvali na forumu.
 
  • Like
Reactions: enduro
Sjedalo je na tapeciranju u Tapetarija Ferrari . Majstor je profesionalac, kada je vidio navlaku sica, odmah je rekao da se taj materijal mora grijati prilikom montaže ( isto piše i u uputama koje se dobiju uz navlaku sica). Posao će koštati 150 kn, i biti će gotovo do ponedjeljka.
 
  • Like
Reactions: Spider
Sjedalo je na tapeciranju u Tapetarija Ferrari . Majstor je profesionalac, kada je vidio navlaku sica, odmah je rekao da se taj materijal mora grijati prilikom montaže ( isto piše i u uputama koje se dobiju uz navlaku sica). Posao će koštati 150 kn, i biti će gotovo do ponedjeljka.
svaki materijal se mora grijati ako oces da lipo naljeze.
... cak i koza
 
Zlatovic jdoo split
 

Attachments

  • IMG-20240127-WA0005.jpg
    IMG-20240127-WA0005.jpg
    390.8 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: enduro
Da ne pravim novu temu da i ja pitam. Dal ima netko u Istri ili okolici Istre da je provjeren što se tiče tapeciranja sjedala? Imam malenu rupu na vozačevom sjedalu al već kad radim, odradio bih i jedno i drugo sjedalo. Ne planiram nikakve karafeke izvodit, crno sjedalo (što približnije originalu), možda malo podebljat spužvu da je mrvicu udobnije. Pa ako je netko negdje radio i da je majstor provjeren bio bi zahvalan!

Unaprijed hvala!