tražim savjet za kupovinu tekstilne jakne...

NEvo

Member
Dakle, hlače sam kupio veličine M i kad ih nosim s membranom (podstavom) su mi taman, međutim kad skinem podstavu su mi prevelike... Zato od iskusnijih tražim savjet za kupovinu jakne, s obzirom da ću ljeti voziti s kratkom majicom i bez podstave, a zimi s dve debele majice i podstavom :) Da li kupiti M koja mi je taman s podstavom i kratkom majicom ili na što obratim pažnju?

Izvinjavam se onima kojima pitanje nije na mjestu  :mrgreen:
 
2 jakne, zimsku i ljetnu
 
Aj pročitaj svoj post još jednom pa onda probaj donijeti zaključak. Ili misliš da postoji jakna koja se po ljeti stisne a po zimi raširi? :mrgreen:
 
a cuj, ja moram priznati da sam imao priliku se sretat sa slicnim materijalima,
napr traperice,
stoje u ormaru i za par mjeseci se tak stisnu da ih nemrem obuc,  :misli:
 
sid said:
a cuj, ja moram priznati da sam imao priliku se sretat sa slicnim materijalima,
napr traperice,
stoje u ormaru i za par mjeseci se tak stisnu da ih nemrem obuc,  :misli:

ili se ti prosiris  :jesus:
 
NEvo said:
Dakle, hlače sam kupio veličine M i kad ih nosim s membranom (podstavom) su mi taman, međutim kad skinem podstavu su mi prevelike... Zato od iskusnijih tražim savjet za kupovinu jakne, s obzirom da ću ljeti voziti s kratkom majicom i bez podstave, a zimi s dve debele majice i podstavom :) Da li kupiti M koja mi je taman s podstavom i kratkom majicom ili na što obratim pažnju?

Izvinjavam se onima kojima pitanje nije na mjestu  :mrgreen:

Ima dosta jakni koje po sebi imaju remenje (ili bolje rečeno gurtne :mrgreen:), pa stisneš i otpustiš kako ti paše.

A i u dućanu bi mogao isprobavati sa debelim puloverom i podstavom i ne kupuj ako sa desnom dlanom nemožeš do lijevog ramena (i obratno) :wink:
 
Super Jura said:
ne kupuj ako sa desnom dlanom nemožeš do lijevog ramena (i obratno) :wink:

zbog toga de te mogu postaviti u onaj prva pomoć položaj  u jakni  :mrgreen:
 
DamirK said:
zbog toga de te mogu postaviti u onaj prva pomoć položaj  u jakni  :mrgreen:

Hvala, obično ljudi uzimaju svoje fensi šmensi ajfonove i snimaju kak ljudi pate  :mrgreen:

10 postova, 1 konstruktivan odgovor i to onaj najskuplji... čudno da nitko nije napisao: "koristi search!" btw, vjerojatno ću i uzeti jaknu s "gurtnama"...

da, mlad sam (valjda, ne znam prosjek na forumu) pa prvo opremu skupljam, to je jeftinije... malo kasnije ću kupiti motor kad skupim pare...

zapravo, očekivao sam odgovor kao: "nemoj preveliku, protektori ti se omaknu pri padu" ili slične... to bi bili konstruktivni odgovori...

bez brige, nema zamjere... vjerojatno ćemo poslije koje pivice biti prijatelji (kad jednom skupim za motor i dođem na neki event/miting)  (y)
 
NEvo said:
Hvala, obično ljudi uzimaju svoje fensi šmensi ajfonove i snimaju kak ljudi pate  :mrgreen:

10 postova, 1 konstruktivan odgovor i to onaj najskuplji... čudno da nitko nije napisao: "koristi search!" btw, vjerojatno ću i uzeti jaknu s "gurtnama"...

da, mlad sam (valjda, ne znam prosjek na forumu) pa prvo opremu skupljam, to je jeftinije... malo kasnije ću kupiti motor kad skupim pare...

zapravo, očekivao sam odgovor kao: "nemoj preveliku, protektori ti se omaknu pri padu" ili slične... to bi bili konstruktivni odgovori...

bez brige, nema zamjere... vjerojatno ćemo poslije koje pivice biti prijatelji (kad jednom skupim za motor i dođem na neki event/miting)  (y)
Mate ti je stalno na susretima i s njim ćeš se najbrže sprijateljit uz pivce  :wink: (y)
 
Nije tekstila, kožna je ali mislim da ima ono što tebi treba.
http://www.motooprema.hr/?jakne/12/discovery/Z7165
Dvostruko kopčanje na patentni zatvarač; uže ili šire kopčanje ovisno o tome ima li postave ili ne
 
NEvo said:
... da, mlad sam (valjda, ne znam prosjek na forumu) pa prvo opremu skupljam, to je jeftinije... malo kasnije ću kupiti motor kad skupim pare...

zapravo, očekivao sam odgovor kao: "nemoj preveliku, protektori ti se omaknu pri padu" ili slične... to bi bili konstruktivni odgovori...

- može se dogoditi da se ti promijeniš dok se odučiš na kupnju motora   :wink:
            zato 1. bike, onda oprema  :mrgreen:

- pametno razmišljanje i to se naročito odnosi na kombinezone ako se furaš na R, ali i kod tekstilnih jakni potrebno je
  o tome voditi računa ( isto kao i o tome da ti recimo kaciga nije prevelika)  (y)
 
NEvo said:
Hvala, obično ljudi uzimaju svoje fensi šmensi ajfonove i snimaju kak ljudi pate  :mrgreen:

10 postova, 1 konstruktivan odgovor i to onaj najskuplji... čudno da nitko nije napisao: "koristi search!" btw, vjerojatno ću i uzeti jaknu s "gurtnama"...

da, mlad sam (valjda, ne znam prosjek na forumu) pa prvo opremu skupljam, to je jeftinije... malo kasnije ću kupiti motor kad skupim pare...

zapravo, očekivao sam odgovor kao: "nemoj preveliku, protektori ti se omaknu pri padu" ili slične... to bi bili konstruktivni odgovori...

bez brige, nema zamjere... vjerojatno ćemo poslije koje pivice biti prijatelji (kad jednom skupim za motor i dođem na neki event/miting)  (y)

A kaj radiš u hlačama sa podstavom ako nemaš motor? Oreš? :mrgreen:
 
DamirK said:
zbog toga de te mogu postaviti u onaj prva pomoć položaj  u jakni  :mrgreen:

:lolcry: :lolcry: :lolcry:  (y)

NEvo said:
zapravo, očekivao sam odgovor kao: "nemoj preveliku, protektori ti se omaknu pri padu" ili slične... to bi bili konstruktivni odgovori...

Izmaknut će se sigurno osim ako je jakna premala jer onda ionako neće biti na mjestu  :mrgreen:
 
U svakom ozbiljnijem dućanu motoopreme će ti savjetovati koju da kupiš...ako misliš u dućanu kupovati :wink: