Tražim specifičan motor starije generacije

Većina osoba koja sanja o tim starijim motorima iz '90ih koji su većini mokri san se neugodno iznenadi kad ih ozbiljnije provoza. Tehnologija napreduje i shvatiš da su sve te priče starije ekipe o tim motorima neutemeljene jer se nije znalo za bolje.
Može bit i iz ranih 2000ih :cool:
 
Kad ti je budget 7-8000€, prodam ti ja tuono iz 2007 za 7000 pa ti uloži još 1000 u transformaciju plastika (nek ti neko nacrta znak honde da postane pouzdan) i ugradnju karburatora (ja bi stavio od yamahe xjr karburatore tako da dobije na momentu)
 
Kad ti je budget 7-8000€, prodam ti ja tuono iz 2007 za 7000 pa ti uloži još 1000 u transformaciju plastika (nek ti neko nacrta znak honde da postane pouzdan) i ugradnju karburatora (ja bi stavio od yamahe xjr karburatore tako da dobije na momentu)

I treba maknuti Brembo s radijalnom pumpom i staviti Nissin, iz Japana je pa je automatski bolje.
 
Pozdrav...

Hvala ✌️
Stari moj, meni se čini da ti *ebeš ovaj napaćeni narod u zdravi mozak (ko ga ima) ...

Malo bi se *ebo, ali da ti ne uđe... kako bi rekla moja pokojna baba ... o_O

sve mi se čini kako će tema završiti u biRRtiji jer joj je tamo i mjesto .. ;)
 
  • Like
Reactions: triumf
Stari moj, meni se čini da ti *ebeš ovaj napaćeni narod u zdravi mozak (ko ga ima) ...

Malo bi se *ebo, ali da ti ne uđe... kako bi rekla moja pokojna baba ... o_O

sve mi se čini kako će tema završiti u biRRtiji jer joj je tamo i mjesto .. ;)
Do sada samo 2 normalna prijedloga za motor koji tražim, ostalo sve trollovi koji su se našli uvrijeđenima jer ne želim Talijane i ubrizgavanje, i ja jebem ovaj napaćeni narod ?
🙄
 
stavi nekve kucelje i nemoj ga naštelat i tak bu ko da frge ima :)
 

Attachments

  • img1687-300320221739358809.jpg
    img1687-300320221739358809.jpg
    298 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Čaura and e39