treba ljude toplo dočekati

Status
Not open for further replies.

DADO+

Well-known member
:misli: zašto se novi forumaši ne smiju pozdravljati u predstavljanjima, osim izuzetno par postova?  :mrgreen:


... zabraniti zaključavanje tih "tema"  (y)  :LOL:
 
Jer je to besramno nabijanje postova, a brzo bi se i tam počeli spominjati partizani  :mrgreen:
 
Kiki_Rotten said:
Jer je to besramno nabijanje postova, a brzo bi se i tam počeli spominjati partizani  :mrgreen:

... svakako ukinuti  (y)

:misli: ne kužim 100tinjak ih se javi, napiše jedan post i onda samo čitaju - vidiš po logiranju,
da ih bar malo iznerviramo  :mrgreen:  :LOL:
 
DADO+ said:
:misli: zašto se novi forumaši ne smiju pozdravljati u predstavljanjima, osim izuzetno par postova?  :mrgreen:


... zabraniti zaključavanje tih "tema"  (y)  :LOL:

Neka mi daju odrišene ruke i ja ću im svima zaželit dobrodošlicu. :misli: :mrgreen:
 
Mislim da je trolanje krivi odabir rijeci,sama djela koja se uživaju ovdje nisu u skladu sa općenitom percepcijom poimanja foruma kao takvoga,prema tome nema ni smisla ukidati pojedincima kakvu takvu šansu da iz možebitne korisne tematike izvuku i ponešto za osobni interes,da li ovako ili onako ali tko smo mi da sudimo,barem tako ja vidim tu problematiku



 
milanche said:
Mislim da je trolanje krivi odabir rijeci,sama djela koja se uživaju ovdje nisu u skladu sa općenitom percepcijom poimanja foruma kao takvoga,prema tome nema ni smisla ukidati pojedincima kakvu takvu šansu da iz možebitne korisne tematike izvuku i ponešto za osobni interes,da li ovako ili onako ali tko smo mi da sudimo,barem tako ja vidim tu problematiku

Aj sad ovo reci ukratko narodnin jezikon da svi razume. :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.