trebam pomoć xt600

boyze

Active member
poz svima trebam pomoć pri danasnjoj voznji yamaha xt600 1992 počela otkazivat poslušnost pri vožnji je počela pucat iz auspuha i nedugo nakon toga se ugasila i uz veliki trud nije upalila kurbla nema alnaser nakon guranja od nekoliko stotina metara opet pali na kurblu ne gurajući i ide neka 2km i opet se gasi  tek veceras je upalila uz čok i odmah nakon vraćanja čoka se gasi i nema dalje jel ima netko kakvu ideju sta joj moze bit?hvala
 
boyze said:
poz svima trebam pomoć pri danasnjoj voznji yamaha xt600 1992 počela otkazivat poslušnost pri vožnji je počela pucat iz auspuha i nedugo nakon toga se ugasila i uz veliki trud nije upalila kurbla nema alnaser nakon guranja od nekoliko stotina metara opet pali na kurblu ne gurajući i ide neka 2km i opet se gasi  tek veceras je upalila uz čok i odmah nakon vraćanja čoka se gasa i nema dalje jel ima netko kakvu ideju sta joj moze bit?hvala

Začepljen karburator. Identične simptome sam imao kad mi se zaštopao kompletan karburator jer sam imao tonu hrđe u rezervaru. Crijevo je bilo puno, ali doslovno puno hrđe.

IMGP1887.jpg

IMGP1889.jpg
 
riješeno hvala svakak na javljanju odlijepile se gumice između karburatora i cilindra pa vukao fals zrak
 
pozz imam problem juce motor probuđen iz zimskog sna malo vozao al nije to to prekida u voznji kao da štuca il da ga na prekidaču ugasim na sek sumnja na prekidač od nogare koji je danas premošćen komadom zice problem ostao na višim obrtajima u vožnji štuca neće preko 110 i na povratku kući brzina u opadanju štucanje u porastu jel moze tko pomoći ima neko ideju sta da gledam
 
skidao rezervar nasao dobar komad papira u njemu ne znam jel moze imat kakve veze s protokom goriva na slavini  nema nitko nista pametno 
 
očistio rezervar na slavinama nema nista promjenio svjećicu danas pala voznja ide ko fijukkkkkkkkkkkk :LOL: :LOL: :LOL: