trening Grobnik 11.2 nedjelja

bojan

Well-known member
jel ide tko  :misli:
znam da prognoza nije baš bajna ali nadamo se da bu suho pa se phay i ja idemo malo provozati  :D :D :D :D :D
 
Bojan said:
jel ide tko  :misli:
znam da prognoza nije baš bajna ali nadamo se da bu suho pa se phay i ja idemo malo provozati  :D :D :D :D :D

kako stvari stoje slobodno ponesi masku i peraje!!! :mrgreen:
 
RSV TUONO said:
kako stvari stoje slobodno ponesi masku i peraje!!! :mrgreen:

u nadi je spas  :D (y)

Shokrefumi said:
phayu drzimo fige da dode do staze sa svojim motorom, za razliku od proslog puta! (y) :mrgreen:

to je bil peh ali zato bu sad sve ok  :D (y)
 
PRObike Bojan said:
Ide Marko K5, njegov mehaničar CBR-929 i još dva dečka (ZX-6R i neznam...neki Suzuki)  8)

(y) (y)

pa daj se utrpaj k njima i ponesi odma da mi daš  (y)
 
ovaj vikend moram radit :(
nek vam je suha staza i dobar trening
 
zweky said:
ovaj vikend moram radit :(
nek vam je suha staza i dobar trening

:moli: :moli: :moli: :moli: riječi ti se pozlatile  :D :D :D

hvala  :D
 
Bojan said:
jel ide tko  :misli:
znam da prognoza nije baš bajna ali nadamo se da bu suho pa se phay i ja idemo malo provozati  :D :D :D :D :D

Drage volje bi malo odvozila al trenutno nemam zamjenske oklope pa cu jos malo pricekat.
Uzivajte!
 
Bojan said:
jel ide tko  :misli:
znam da prognoza nije baš bajna ali nadamo se da bu suho pa se phay i ja idemo malo provozati  :D :D :D :D :D

Uf i ja bi al motor u remontu(servis za predstojeću sezonu),a litrica još nije tome namjenjena.
U svakom pogledu uživajte i vrijeme vas poslužilo.
 
11.02.

Umjereno do pretežno oblačno, a mjestimične kiše bit će uglavnom ujutro i prijepodne u Slavoniji, Lici i Dalmaciji. Dulja sunčana razdoblja očekuju se na sjevernom Jadranu. Vjetar u unutrašnjosti uglavnom slab, na Jadranu umjerena bura i sjeverozapadnjak, a još će na južnom dijelu u početku puhati jugo. Najniža jutarnja temperatura zraka od 2 do 7, na Jadranu između 7 i 12. Najviša dnevna od 6 do 11, na Jadranu između 10 i 14 °C.

 
bikerboy said:
mene više zanima jer istina da je bojan pao :( :( :misli:

nadam se da nije ...ili da nije ništa strašno
chala kaj je ,ti si bil tam?
 
Kaj ste svi skočili. Sudeći po Chalinom postu malo je otišao u šparoge a čim mu se obraća na forumu, znači da je živ i da nije polomljen. :mrgreen:
 
zweky said:
ajde bu ko kaj odgovoril kak je bilo?

Bilo je prvo prilično tmurno, a definitivno se razvedrilo kad su došli Tajnica, Krešo, Odak, King...
Od tada na dalje sunce je baš lijepo grijalo i vožnje su bile baš za gušt. Ne prevelika gužva, 20-tak motora. Odlično! Ja sam ispraznio skoro dva rezevoara na Tomičinom KTM-u. I Kec se konačno pojavio.