Triumph Bonneville T120

tommy71k

Well-known member
Lijep pozdrav svima, nakon 4 godine Triumph Bonneville SE napokon sam ga zamjenio za T120. Strašan motor, baš po mom guštu.
c36da6a7da07f14884f78f0fdbf9f4ff.jpg
556d713922d25d5e3186f132868cd2b7.jpg


Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
Bok Tomek, već sam prije dobil slike na whatsapp od znaš već koga! Strašan točak! [emoji41][emoji3590]
 
maredo said:
Bok Tomek, već sam prije dobil slike na whatsapp od znaš već koga! Strašan točak! [emoji41][emoji3590]
Boook Edo[emoji106][emoji106][emoji106]Javi se

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
tank_fish said:
Svaka čast, prekrasan motor!!!

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
Hvala ti, stvarno je. Udoban, brz, jak, ali i nema zajebancije s njim. Jučer sam se naganjao sa Ducati Mutistrada i sa GSom..

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
Wow! Lijepa kobila  (y)

A prošli tjedan prošao tamo blizu na putu iz Gravelone i sve frka i hitno. Da sam znao, javio bi da je kamion crko da ga vidim  :mrgreen:

Valjda si zalio motor da ne presuši, čestitam na stroju!  (y)
 
James1100 said:
Wow! Lijepa kobila  (y)

A prošli tjedan prošao tamo blizu na putu iz Gravelone i sve frka i hitno. Da sam znao, javio bi da je kamion crko da ga vidim  :mrgreen:

Valjda si zalio motor da ne presuši, čestitam na stroju!  (y)
Drugi put javi prije da te sretnem negdje[emoji106]

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
Na slici mi se malo čini premal za tebe  :D
Daj ga dovezi do Cajta pa da provjerim uživo  :mrgreen:
 
Merla said:
Na slici mi se malo čini premal za tebe  :D
Daj ga dovezi do Cajta pa da provjerim uživo  :mrgreen:
Ak ga dovezem do Cajta onda sam ziher da ću ga tam i ostaviti[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
propustion temu.. bravo! (y)

prijedlog za drasticno poboljsanje: nove straznje amortizere (ikon ili, ako se ima, öhlins), preuredit vilicu (öhlins linarne federe i malo vise ulja) i floating diskove naprid...  ako ostane, kupi si par carapa  :mrgreen: