Triumph Thruxton

joya

Well-known member
Kupio (rabljen) krajem 2014 , čeka prvu pravu vožnju:

 
Kafe rejser samo takvi , izišo iz tvornice... tehnički gledano drlog, meni san snova  :mrgreen:

 
kad ga upalim, ne samo da se sve trese  :D nego i grmi iz megafona (originalni Triumfovi sportski auspuhi, koji izvana izgledaju isto, ali iznutra ...



lijevo je original, a desno je sporcki  :mrgreen:
 
  :mrgreen:

Samo slini dalje ... (y)
 
Lijep motor. Vidio sam jednog ispred KB Dubrava, samo plavi. DU rege. Predivan je! Svaka čast. (y)
 
U Wangenu ima servis i  prodaja.Svaku nedelju slinim kroz izlog.Jedva čekam da počne sezona onda imaju duže radno vrijeme pa neću samo gledat kroz izlog.
Motor je (y)
 
Cestitam!
Ima jos jedan u ZG, crni bude parkiran na Tkalci gore, koliko ide cijena u DE ako nije preintimno za pitati :) ?
 
ma kakvi, pa imaš ih na mobile.de nekoliko.

cijene idu od 5000 pa do 9000 , ovisno o godini i stanju, kao kod svakog drugog drloga. Jedino je za primjetiti, da ovi stariji modeli (modeli sa fergazerima) do 2005g stagniraju sa cijenom pa čak malo i rastu u odnosu na posljednje godine.  Ti stariji su sklapani u Engleskoj, dok su od negdje 2006 pa nadalje sklapani u Tailandu. (može se skužiti po broju šasije između ostalog)

Neželim tvrditi da su stariji "bolji" , ali su autentičniji.
 
Vidiš nisam znao to za Tailand nadam se da je to samo za ta taj model budem to još malo progooglao ali cijena sa svim trosarinama uvoza ipak onda dođe kao što ide motor u HR:

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/triumph-thruxton-900-cm3-oglas-13143393

Ja sam u nedoumici što da kupim Superduka 990 ili Speedtripla 1050 ove sezone, ali Truxtona ću sigurno za par godina:)

E da, na tkalci je ipak parkiran Bonneville, my bad.
 
Lijep stroj  (y)