Triumph Tiger 800

Šala. Jedan dio softwerskih grešaka se da riješit na taj način. Bar je tako u mom radnom stažu na razno raznim uređajima sa lcd ekranima. Ugasim, pričekam, upalim i ekran ponovo radi onako kako bi trebao.
Humor je ljubijski.
 
Planiram ici na EICMU, prvenstveno zbog novog Tigra 1200, nadam se da će ga prezentirati...mada ništa nije do sada komunicirano.
 
Red je da javim :)
Otpajanje akumulatora nije pomoglo.
Juce sam mijenjao ulje i obrisane su sve greske dijagnostikom nekom. Nije ovlasteni servis u pitanju. Nakon toga sam resetovao podesavanja sva i nastimao sat. Problem je ostao. Iznerviran..dva puta sam kucnuo po displeju, motor prekrio ceradom i otisao kuci. Sutradan dodjem kad ono....sat radi.
Do cega je bilo i do kada ce da radi...nemam pojma.
A da nije radio sat, onaj precizni koji prima signal iz vrankvurta? Njemu triba neko vrime da se sam namisti...
 
Planiram ici na EICMU, prvenstveno zbog novog Tigra 1200, nadam se da će ga prezentirati...mada ništa nije do sada komunicirano.
Screenshot_20211121-190622_Facebook.jpg
 
  • Like
Reactions: rkrosl1
Ja sam bio totalno protiv tih "tableta" ali vozio sam par motora sa time i mogu rec koliko god je malo neobicno isto je cool imati toliko informacija na jednom mjestu..jbt zamisli da ne moram ici na pumpu jer mi pise na tabletu koliki mi je tlak u gumama ili koliko jos ima do kraja tanka...kad je to tek izaslo bio sam skroz protiv toga..
 
  • Like
Reactions: hondimir and Dene
Ja sam bio totalno protiv tih "tableta" ali vozio sam par motora sa time i mogu rec koliko god je malo neobicno isto je cool imati toliko informacija na jednom mjestu..jbt zamisli da ne moram ici na pumpu jer mi pise na tabletu koliki mi je tlak u gumama ili koliko jos ima do kraja tanka...kad je to tek izaslo bio sam skroz protiv toga..
Jos ako je integrirana navigacija gdje ces bolje..ja na svom tigeru imam kombinaciju displaya i klasicnog analognog sata i nije tako lose al ovo sada je svemir.
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
To je valjda individualno. Meni je vožnja 100% analogan doživljaj, gledat u tablet mogu i doma.
 
To je valjda individualno. Meni je vožnja 100% analogan doživljaj, gledat u tablet mogu i doma.
Da slažem se, vožnja je sama po sebi bit..ali kad negdje putujem pa moram svakih pola sata skidat rukavicu (karikiram, ali nije daleko od istine) da bih provjeravao navigaciju na telefonu, e za takve prilike bi mi display bio bas cool, a kako bi bili u koraku s vremenom, moramo se služiti tekovinama civilizacije :cool:
 
  • Like
Reactions: MGS and SpoRRi
Lijepo je to vidjeti, ali meni treba puno vremena da se naviknem na te nove gadgete. S vremenom se naviknem,ali se s nostalgijom prisjećam onih sexy analognih satova.
 
To je valjda individualno. Meni je vožnja 100% analogan doživljaj, gledat u tablet mogu i doma.


meni je okretomjer analogni a brzina na lcd-u i meni je to jako lijepo ali ne bi imao nista protiv da vidim na tabletu tko me zove 😀
 
  • Like
Reactions: rkrosl1
Da slažem se, vožnja je sama po sebi bit..ali kad negdje putujem pa moram svakih pola sata skidat rukavicu (karikiram, ali nije daleko od istine) da bih provjeravao navigaciju na telefonu, e za takve prilike bi mi display bio bas cool, a kako bi bili u koraku s vremenom, moramo se služiti tekovinama civilizacije :cool:

Ja nisam neki veliki ljubitelj gadgeta, al na ovom motoru kojeg sada imam ima serijski Samsung tablet sa više opcija navigacija gore ( i naravno sve
ostalo što i inače ima na tabletu ), tako da mi je sjelo ko budali šamar, velik je i pregledan, stavio sam si dodatno carpe controller tako da kompletno
upravljanje tabletom imam na lijevom palcu, i to mi je preporod za navigaciju u odnosu na stare opcije sa telefonom.
 

Attachments

  • 261871614_313139087139265_3484923385781073843_n (1).jpg
    261871614_313139087139265_3484923385781073843_n (1).jpg
    326.3 KB · Views: 0
:oops: Sjaak Lucassen obiso svijet uzduz i poprijeko s Fireblade i R1, starim motorima a vi nemrete ni u Kaufland po tariguz bez tableta :poop:

Da je Sjaak morao do Kauflanda, i njemu bi trebao. :ROFLMAO: Šalu na stranu, meni to treba samo za bauljanja po neasfaltiranim putevima i
slična istraživanja, a mjenja kojekakve mobitele i gps-ove na puno bolji način.