TRKAĆI MOTORI

Getriba said:
Aha, ma istina, nepotrebno bacanje novaca... bolje ih popit i pojist hehehe
moga bi se dobro napit i naist  :mrgreen:
https://www.bikesportdevelopments.co.uk/ProductDetails.asp?ProductCode=Blip%2DBox%2DPro%2DZX10%5F16


https://www.bikesportdevelopments.co.uk/SearchResults.asp?Cat=1980
 
jel' tko od vas sipa ovaj

danas sam ponovo  :oops: dosuo ovaj, pa jel' to vrijedi šta ili je samo skupi placebo?  :mrgreen:
(uletio bio vruć u grad i tu me  zakilavili u nekoj gužvi, pa ugasio bike prije nego su ventilatori odradili svoje :zid:
pa mi malo izbacio)

motul_motocool_factory_coolant_ltr.jpg


nemiksam druge - samo taj  :LOL:
 
Ima tko ovakav nosac za Matris?
 

Attachments

  • 20180313_222715.png
    20180313_222715.png
    264.9 KB · Views: 126
  • 20180313_222738.png
    20180313_222738.png
    181.1 KB · Views: 138
Mozda pitanju nije ovdje misto al tu je uglavnom ekipa koja voli šarafit po motoru...uglavnom skidanje karbona koji je na rami i zadnjoj vilici...na silikon je stavljeno. Jer se da kasnije ocistit da nema fleka itd...

Poslano sa mog Redmi 5A koristeći Tapatalk

 
I odmah mokrom (voda) krpom  preko.. ide to.
 

Attachments

  • 286DAA66-85B7-4375-8231-DDDAEC792AF6.jpeg
    286DAA66-85B7-4375-8231-DDDAEC792AF6.jpeg
    57.2 KB · Views: 127
Stavio sam nove oklope na moju M6 pa mi ne paše (usko) expansiona posuda vode.
Kako ste to riješili?
Kakva manja posudica.
 
pitam se šta misli iskusnija ekipa, šta je skuplje za stazu; 600 ili 1000 ako se ne računa potrošnja guma ?
kako je s članarinama u klubovima ? popravci ? sa čega se češće pada ?  :neznam:
pitanja kod šoldi uglavom  :?
 
Nije bas 100 % tema ali jbg...  :embarrassed:
Dns sam namontirao bocne tank gripove na motor i naravno kreten sjebao... Previsoko su mi u odnosu na koljena, moram ih spustiti dolje jer ne prekrivaju cijelu stranu tanka...
Skinuti cu ih dole limunskon kiselinom a s cim je najbolje ih ponovo ljepiti a da je ljepilo prozirno uzevši u obzir da su prozirni, jbm im mater?  :cigle:
Prozirni silikon?
Hvala na odgovoru.
 
Prije lijepljenja improvizirano učvrstiš nekom ljepljivom trakom da vidiš poziciju.
Ja bi probao s bezbojnim običnim silikonom.
Staviti i razvući špatulom u tankom sloju.
Onako da skoro sve skinem, a da je ljepljivo.
 
koss said:
Prije lijepljenja improvizirano učvrstiš nekom ljepljivom trakom da vidiš poziciju.
Ja bi probao s bezbojnim običnim silikonom.
Staviti i razvući špatulom u tankom sloju.
Onako da skoro sve skinem, a da je ljepljivo.
Da bude stvar bolja,oznacio sam trakom poziciju, sjeo na motor a u sta sam ja gledao kad sam ljepio trakom pitaj dragog Boga... Prenio mjere na drugu stranu a kad sam zavrsio i probao dir hvatao se za glavu... Popizdio sam...
To je i meni palo na pamet prvo običan silikon jos mi u prilog ide sta je tank plastičan tj oklop... Ili to ili univezalno ljepilo...
Hvala na odgovoru..  (y)
 
Najbolji je Max Repair ("Bison"). Može i transparent silikon ali on nije baš na dobar dan s gorivom. Puntaš ga obićnom krep trakon.
I označiš pozicije također trakon.
 
pamzor said:
Najbolji je Max Repair ("Bison"). Može i transparent silikon ali on nije baš na dobar dan s gorivom. Puntaš ga obićnom krep trakon.
I označiš pozicije također trakon.
Roknut cu na silikon pa cemo vidjet...
Tnx...  (y)
 
RRi said:
Da bude stvar bolja,oznacio sam trakom poziciju, sjeo na motor a u sta sam ja gledao kad sam ljepio trakom pitaj dragog Boga... Prenio mjere na drugu stranu a kad sam zavrsio i probao dir hvatao se za glavu... Popizdio sam...
To je i meni palo na pamet prvo običan silikon jos mi u prilog ide sta je tank plastičan tj oklop... Ili to ili univezalno ljepilo...
Hvala na odgovoru..  (y)

A di si naljepio kad ne dohvatis bedrima, na deklove