TRKAĆI MOTORI

ako ostaviš na suncu neko vrijeme velika je vjerovatnost da ih odljepiš sa ljepilom
stomp grip bez problema nakon godinu prebacio na drugi tank
 
angelo.ma said:
ako ostaviš na suncu neko vrijeme velika je vjerovatnost da ih odljepiš sa ljepilom
stomp grip bez problema nakon godinu prebacio na drugi tank
zvuči fer s obzirom na koliko košta.. dali bi pomoglo skinuti sa fenom ?
 
boRRis929 said:
Kao sto ti je kos odgovorio  :mrgreen:  Trkaca struja nema ove gluposti potrebne za cestu, a ima neke druge mogucnosti podesavanja koje neces nikada koristiti. Ona sama po sebi ne moze stetiti ali zato mogu neke krive postavke...smjesa,kut paljenja...
Trkacu struju mozes napraviti i od ove svoje, iskljuci se kod,mozes izbaciti bravu,optimizirati mapu, povecati okretaje i jos pun kufer stvari koje ti nista ne znace...a onda na kraju mozes uzeti cvikcange i odsjeci visak  :mrgreen:

Nista nedobivas sa trkaćim strujom, kada uz sebe imao jakog mehaničara sa iskustvom i naravno da si vozač  na limitu  tek tada struja je potrebna.
 
rejserri jedno pitanje za vas,
koji je najuspješniji trkaći motor po nekim statistikama,titulama i sl,
jedna mi prika govori da je to honda ali to mi nekako ne drži vodu  :mrgreen:
al nije agostini one puste naslove na agusti osvaja  :shock:
uostalom zar aprilia nema najviše naslova  (y)
 
Pitanje je poprilicno tupavo.
- koja vrsta trka ? Gp, trial, enduro, endurace, dakar...
- koja klasa?
- koji period?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Prodajem usd vilice Ohlins FGRT, rabljene, uredne, ispravne. FGRT806, Cijena 10000, poklon pripadajuce monoblock TOKICO celjusti sa plocicama.
 
DA-IM said:
rejserri jedno pitanje za vas,
koji je najuspješniji trkaći motor po nekim statistikama,titulama i sl,
jedna mi prika govori da je to honda ali to mi nekako ne drži vodu  :mrgreen:
al nije agostini one puste naslove na agusti osvaja  :shock:
uostalom zar aprilia nema najviše naslova  (y)
U kraljevskoj klasi Moto gp-a, Hondina dvotaktara NSR 500 je najtrofejniji trkacki motocikl, na njemu su se redjali sampioni Spencer, Lawson, Gardner, Doohan, Crivile, Rossi
 
pajo99 said:
Prodajem usd vilice Ohlins FGRT, rabljene, uredne, ispravne. FGRT806, Cijena 10000, poklon pripadajuce monoblock TOKICO celjusti sa plocicama.

USD Honda CBR1000RR?
 
motorash said:
U kraljevskoj klasi Moto gp-a, Hondina dvotaktara NSR 500 je najtrofejniji trkacki motocikl, na njemu su se redjali sampioni Spencer, Lawson, Gardner, Doohan, Crivile, Rossi

Honda je osvojila ukupno 10 naslova, MV Agusta 18 (od toga 17 za redom) i to redom Surtees, Hocking, Hailwood, Agostini, Phil Read
 
pretpostavljam da je ovo dobra tema za iduce pitanje. zanimam se za kraci gas na kawasaki zx6r 07. bas treba dobro ruku zavrnut da bi da otvorio do kraja pa bi htio to malo skratit. gledao sam malo cijene i dosta su solidne. po 600kn na gore. ste vi koji to imate isto tako nabavljali ili? ja sam samo malo oko bacio na ebay
 
kad si već na ebayu kupi od Yamahe R6-R1 samo plastiku na koju idu sajle, ne može jeftinije.
ma može al tribaš poznavat tokara
 
radim u garazi tako da tokarija nije problem. samo koji princip rada je? uzmem plastiku, sajlu ne moram mijenjat?