Trnci u desnoj ruci

vratna kralježnica jbg znam kako ti je,tako mi je na svakom motoru .
 
  • Like
Reactions: Nexie
Da nisi možda u zadnje vrijeme kad su krenule ljetne haljine preforsiro desnicu? IMG-8cd832989f573b75151552a729d7d0cd-V.jpg
 
Ima li neko problema s trnjenjem ruku u voznji?
problem mi se javlja relativno brzo, nakon cca 50ak km i svako malo moram otresti ruku da dodje sebi do iduceg.
problem je sto gubim fini osjecaj u prstima (ko da recimo dugo sjedite na ruci pa utrne) sto je nezgodno kad je kocnica u pitanju.
Nije nepremostivno svako tolko spustiti ruku ak bih radije ak ima neko rjesenje il ispraviti ak nesto krivo radim
(al isto mi se zna desavati i kod duzih voznji na biciklu)
Na biciklu mi ruke obavezno trnu, a na motoru nikad. Znači, do ergonomije je. Probaj provozati neki drugi motor, npr. Strom 650, možda se predomisliš?😉
 
Volan se drži kao da imaš male piliće u rukama, nježno. Ručni tempomat s prve strane je odlična stvar, meni je pomoglo s trnjenjem desne šake.
 
  • Like
Reactions: neven and Luke
Meni odgovara uspravniji polozaj sjedenja i onda je ok do nekih 300 km a poslje jao....stari se 😀
 
Ugl, da sumiramo... jedini postupak kojime ćeš eliminirati sa 100%-tnom sigurnošću...
Odeš kod doktora na pregleda leđa, ako je problem s leđima ili živcima, doktor nađe i krene rješavat.
Ako doktor ne nađe ništa, kiropraktičar... nakon toga počneš vježbat...

Ruka trne i dalje? say no more, zamijeni upravljač i možda nešto od opreme šta te stišće... Pikice u malom prstu i dalje? Promjeni motor...

Ništa od navedenog?? prodaj sve i postani karibski Goran Karan...
 
  • Haha
Reactions: Luke
Prijatelji i motoristi dragi i mili svi vi koji se pronalazite u ovoj temi te vam trnu šake prsti i ostali udovi.
Prošao sam to i krivio sve i svašta osim sebe naravno jer ja sam najbolji i najbolje se vozim na motoru.
Upravo je u tome problem što sam se držao za motor i vozio na njemu, umjesto da sam upravljao motorom i vozio motor.
Doista vam od srca želim da vas netko nauči upravljati motorom jer od toga dana ćete istinski uživati u vožnji motora i svi trnci će prestati.
U ovih 30 godina vožnje motora promijenio sam ih podosta i nikad više mi nije ništa utrnulo niti na jednom, niti zbog položaja niti zbog godina niti zbog visine ili položaja ručica mjenjača i nagiba vizira itd. a vozim se svaki dan osim kad je minus na cesti, trenutni motor mi ima 85 k km koje sam navrtio bez ikakvih problema.
Nađite nekoga prijatelja tko zna i neka vam pokaže ili jednostavno platite na Grobniku tečaj, bio je moj kolega na Grobniku i sve što je naučio mu je promijenilo vožnju potpuno, i uživa i gušta za poludit. Bili smo se zajedno voziti čovjek tako lijepo vozi da ga je milina gledati kako ulazi u zavoje i obara motor u hipu. Sretno.
 
Prijatelji i motoristi dragi i mili svi vi koji se pronalazite u ovoj temi te vam trnu šake prsti i ostali udovi.
Prošao sam to i krivio sve i svašta osim sebe naravno jer ja sam najbolji i najbolje se vozim na motoru.
Upravo je u tome problem što sam se držao za motor i vozio na njemu, umjesto da sam upravljao motorom i vozio motor.
Doista vam od srca želim da vas netko nauči upravljati motorom jer od toga dana ćete istinski uživati u vožnji motora i svi trnci će prestati.
U ovih 30 godina vožnje motora promijenio sam ih podosta i nikad više mi nije ništa utrnulo niti na jednom, niti zbog položaja niti zbog godina niti zbog visine ili položaja ručica mjenjača i nagiba vizira itd. a vozim se svaki dan osim kad je minus na cesti, trenutni motor mi ima 85 k km koje sam navrtio bez ikakvih problema.
Nađite nekoga prijatelja tko zna i neka vam pokaže ili jednostavno platite na Grobniku tečaj, bio je moj kolega na Grobniku i sve što je naučio mu je promijenilo vožnju potpuno, i uživa i gušta za poludit. Bili smo se zajedno voziti čovjek tako lijepo vozi da ga je milina gledati kako ulazi u zavoje i obara motor u hipu. Sretno.
mislis na Keca il neki drugi tecaj?