Trofeo MaxiScooter italia

mv_agusta

Active member
ajde neka joke ili neko tko je upoznat sa pravilima nek i nas upozna šta je sve dozovljeno radit na skutu
 
pa sta ako je injekšn(  :LOL: ),i runner pure jet je injekšn pa ima kit
 
na kakav kit misliš, povečanje kubikaže ili nešto drugo??
 
prije par mjeseci se prodavao nexus 500 zute boje i imao je sve od malossia,a ako se ne varam i kit, ima netko sliku? mozda joke zna,mislim da je iz splita bio?
 
to ne postoji, povečanje kubikaže jel bar ne u normalnoj prodaji tj ja i ti to nemožemo kupit možda samo za njihov tim u utrkama ako ga imaju a bio bi red da imaju :D
 
malaguti said:
prije par mjeseci se prodavao nexus 500 zute boje i imao je sve od malossia,a ako se ne varam i kit, ima netko sliku? mozda joke zna,mislim da je iz splita bio?

jel imao taj nexi neke nalje po sebi, ako je on ima power commander :misli:
 
ja mislim da je imao neke naljepnice i pored ostalog je ima prednje nazubljene-valovite diskove- nisam spremio slike...
 
neki od nas volimo maxi scootere i sve nas je vise, ja znam dosta poznanika koji su prodali motor i kupili maxi scooter ili nakon dugo razmisljanja maxi ili motor ipak uzeli maxi, svatko ima svoj izbor i to treba postovati ( jedino netreba postivati neciji izbor kineza :LOL:) (y)
 
malaguti said:
ja mislim da je imao neke naljepnice i pored ostalog je ima prednje nazubljene-valovite diskove- nisam spremio slike...

da malossi valovite, jako lijepo izgledaju
 
ovakav je bio i imao je isti auspuh malossi, ajde jel zna netko sta o tim utrkama-mislim pravila priprema za utrke?
 
koje gume oni koriste?? ove mi po šari liče na pirelli :misli:
 
malaguti said:
neki od nas volimo maxi scootere i sve nas je vise, ja znam dosta poznanika koji su prodali motor i kupili maxi scooter ili nakon dugo razmisljanja maxi ili motor ipak uzeli maxi, svatko ima svoj izbor i to treba postovati ( jedino netreba postivati neciji izbor kineza :LOL:) (y)

:LOL: :LOL: :LOL:


---

A sto se tice utrke maxia, mislim da bi bilo zanimljivo to vidjeti uzivo. :misli: Posto je prijenos normalno rijesen putem CVT automatike, uloga vozaca je (po meni) dosta manja (nemojte krivo shvatiti, nemojte misliti da mislim da svaki tikvan moze voziti). To je u biti u jednu ruku "utrka strojeva", pogotovo po pravcima, jer ono sto si slozio, to imas, ne mozes sam razvlaciti brzine i takve stvari. :misli: Svaka sitnica igra ulogu. Bilo bi to OK vidjeti (i probati, zasto ne). (y)

Vozi li GP800 s njima? :misli:

Pozz...
 
e upravo,nema brzina tako da jedinu ulogu igra savrsen prolazak kroz zavoj i normalno dosta ovisi o tome kako su mehanicari sredili scootač
 
vozi i GP800 ali "začudo" T-max pobjeđuje, mislim da yamaha italia je glvani organizator natjecanja i da namjerno biraju staze koje male i zatvorene sa vrlo kratkim pravcima :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ali ja mislim da po zavojima brzim ili sporim t maxu nemoze nitko nista...
 
pa složio bi se i dodao na kočenju također je nadmočan
 
treba govorit realno a ne ko neki branit samo ono sta imaju...recimo meni je nexus 500 san ali po voznji sa t maxom se nemoze nosit ni gp800 a di jos nexus, jedino je gp po krajnjoj brzini bolji ali to  toliko ne igra ulogu na stazi, ali maxi scooter no1 je mi je nexus 500, opak dizajn i jako dobre performanse....


ajde sta nitko nezna nisto o tim utrkama...
 
svi neki dubidusi za ove trke :mrgreen:
što se tiče ciklistike T-max je nadmočan nad svima, dok mi se čini da je nexi vrlo blizu gpu nisam još vozio gp pa nemogu sudit

uglavnom što se tiče izgleda nexus je savršen :wink: