Tura Durmitor Crna Gora

Nik0laDU

New member
Pozdrav,

jeli itko zainteresiran za jednodnevnu ili dvodnevnu turu do Durmitora?

Planirana dvodnnevna ruta - Dubrovnik,Niksic, durmitor, zabljak, podgorica, lovcen, kotor, dubrovnik.
Jednodnevna ruta - durmitor

Polazak uskoro (kraj 8, pocetak 9 mjeseca) ovisno o dogovoru.

pozdrav
 

Attachments

  • 3D6A15CF-EB3A-4F92-BA7E-FE3AC76A1E44.jpeg
    3D6A15CF-EB3A-4F92-BA7E-FE3AC76A1E44.jpeg
    152.6 KB · Views: 162
Pos
Pozdrav,

jeli itko zainteresiran za jednodnevnu ili dvodnevnu turu do Durmitora?

Planirana dvodnnevna ruta - Dubrovnik,Niksic, durmitor, zabljak, podgorica, lovcen, kotor, dubrovnik.
Jednodnevna ruta - durmitor

Polazak uskoro (kraj 8, pocetak 9 mjeseca) ovisno o dogovoru.

pozdrav

Pogledaj PM.
 
Ja sutra ujutro idem ali malo drugcija ruta.
Du trebinje Bileča Foča Šćepan polje Pivsko jezero preko Trse na Žabljak pa na most na Đurđevića Tari pa Dolinom tare i kanjonom morače prema
Podgorici i možda preko Lovčena na Kotor pa doma
okvirno ruta
 
Jako lijepa ruta, osim to dijela između Foče i granice CG. Skroz neugodna cesta.
 
Ja sutra ujutro idem ali malo drugcija ruta.
Du trebinje Bileča Foča Šćepan polje Pivsko jezero preko Trse na Žabljak pa na most na Đurđevića Tari pa Dolinom tare i kanjonom morače prema
Podgorici i možda preko Lovčena na Kotor pa doma
okvirno ruta

Jesu li je asfaltirali?
 
Jesu li je asfaltirali?
em je nisu asfaltirali niti rade na tome a cesta je još gora nego prije
a da bude još gore danas sam je prošao dva puta jer je granični prelaz zatvoren za smjer iz Bih u CG a obrnuto se može
nadalje zatvoreni su svi granični prijelazi niže osim onog trebinje nikšić ali navodno tamo treba test na uvid (nije provjereno)
kako nam je plan propao vratili se nazad doma
bile su opcije Višegrad ili Sarajevo ali nam se nije dalo više kemijati
barem smo napravili 440km
 
u našem smjeru nije bilo auta ali iz suprotnog nalječu kombiji od raftinga ko blesavi
dva tri puta sam bježao da me ne skupe

Upravo tih junaka iz suprotnog smjera što izrone iz nepreglednog bogena me i jest strah. :D
 
em je nisu asfaltirali niti rade na tome a cesta je još gora nego prije
a da bude još gore danas sam je prošao dva puta jer je granični prelaz zatvoren za smjer iz Bih u CG a obrnuto se može
nadalje zatvoreni su svi granični prijelazi niže osim onog trebinje nikšić ali navodno tamo treba test na uvid (nije provjereno)
kako nam je plan propao vratili se nazad doma
bile su opcije Višegrad ili Sarajevo ali nam se nije dalo više kemijati
barem smo napravili 440km

Haha. Cesta je bila očajna na BiH strani, a stvarno dosta prometna. Kamioni, busevi.. Radovi su bili 2013 kada sam bio tamo i jedno 500 metara su bili pripremali za asfaltiranje. Probio sam zadnju gumu, koja se nije zbog veličine rupe dala pokrpati sprejem. Skinuo felgu i nosio kod nekog vulkanizera par km. daleko, koji je bio sve samo ne sretan kad je vidio ZG tablice. Ipak je sve sredio i sa tom sam zakrpom došao do Dubrovnika, pa kasnije i do ZG.
 
Jesu li je asfaltirali?
Ovo je cesta prema Scepan polju, slike sa srbijanskog foruma BJ Bikers, iz proljeca ove godine... Ja motorom ne idem gdje god ima makar i 10 metara makadama, prema tome ovom rutom necu sigurno - sve dok ne nude asfalt, i to D O B A R !!!

IMG-b183f2bb9d62cca27cfb78257a7f0942-V.thumb_.jpg.b4ac1e86e37385f0bfc5d9c135cdbd73.jpg
 
  • Haha
Reactions: hondimir
Jebote ovo je svjetski rekord. Tih par km. nisu asfaltirali devet godina!! Anbilivibl.
 
nees ti.,pa taj makadam je skoro ka i kod nas asfalt...
 
  • Like
Reactions: zokx
nees ti.,pa taj makadam je skoro ka i kod nas asfalt...
Je, je. Isparao mi je taj "asfalt"
gumu sa strane pošteno.
Ipak simpatičan je taj BiH stav; pomalo.. Zajebali su cijelu Dalmaciju, Crnu Goru, a i puuno šire.