Turkish Ducati!!!

alien

New member
Bijah u Istanbulu malo i prođem pokraj ovoga i u prvi mah san pomislija eto Talijani počeli radit i skutere. Kad ono nigdje natpisa Ducati nego nešto drugo pa ga ja slikam malo i evo ga:

pa1401712oq.jpg



Evo originalne slike:

alt-deer152.jpg


I tehnikalija:

Engine :  Single Cylinder, 4 Stroke
Displacement :  152 cm3
Bore & Stroke :  Ø 58x57,8mm
Compression Ratio :  10,3:1
Maximum Power :  9,52HP
Maximum Torque :  9,0 Nm / 5000rpm
Gearbox :  Auto  
Cooling :  Liquid
Starter :  Electric & Kick  
Front Brake :  Disc
Rear Brake :  Disc
Lubrication :

Compress Splash  
Ignition :  Electronic CDI
Battery :  12V / 7 Ah
Front Suspension :  Hydraulic Fork
Rear Suspension :  Oilpneumatic Shock Absorbers, Adjustable
Fuel Tank Capacity:  8 lt.
Front Tyre :  110/70-17
Rear Tyre :  110/80-16
Dimension (mm) :
2030x680x1180 mm  
Weight :

116kg  
Color Option:
Red & Blue & Yellow  


Kažu na stranicama da imaju veze sa MZom a također ako očete bit distributer samo se javite... :D
 
Kad sam ti rekao na rivi da je to sastavljanje gotovog proizvoda nisam ni znao koliko sam blizu. Naime radi se o dalekoistočnom CPI-u koji možeš uvoziti i pod drugim imenom (npr, baotian, zongshen, tin mateo, btq50, a sve su ista vozila).

Na slici dolje ti je originalni model GTR 50, a ovaj turski ima samo jači agregat.
Salon2.jpg


ostatak informacija na; http://www.cpiscooter.com/aaa.htm
 
joke said:
Kad sam ti rekao na rivi da je to sastavljanje gotovog proizvoda nisam ni znao koliko sam blizu. Naime radi se o dalekoistočnom CPI-u koji možeš uvoziti i pod drugim imenom (npr, baotian, zongshen, tin mateo, btq50, a sve su ista vozila).

Na slici dolje ti je originalni model GTR 50, a ovaj turski ima samo jači agregat.
Salon2.jpg


ostatak informacija na; http://www.cpiscooter.com/aaa.htm
A ako kupiš skuter, dobiješ i ovu macu koja sjedi na njemu,na poklon? :mrgreen:
 
Kad sam ljetos prolazio kroz Tursku, vidio sam par motora njihove proizvodnje,odnosno hoću reći da svi mogu neki ku...c proizvodit samo se kod nas nemože ništa radit !!!
 
cherokee said:
A ako kupiš skuter, dobiješ i ovu macu koja sjedi na njemu,na poklon? :mrgreen:

Neznam za Ali Honda je obečala da prvih 10 kupaca ovog motora dobija i kloniranu gejšu sa njim, stog požurite položiti svoje uplate :mrgreen:

tms05honda002.jpg
 
Pa jel nije Tin Mateo jedna od Jokinih navedenih proizvodnji?
Kupiš "TO-NEŠTO" u kutiji i onda slažeš.I onda TOME daš neko ime.
Tin i Mateo su sinovi tipa koji ih slaže,pa je skuterima dao ime po njima.Tako sam barem ja čuo.
 
shonyo said:
Pa jel nije Tin Mateo jedna od Jokinih navedenih proizvodnji?
Kupiš "TO-NEŠTO" u kutiji i onda slažeš.I onda TOME daš neko ime.
Tin i Mateo su sinovi tipa koji ih slaže,pa je skuterima dao ime po njima.Tako sam barem ja čuo.

Dobro si čuo, to je proizvod tvornice znogshen kao i svi ostali navedeni, ali naš uvoznik dao je ime po sinovima, a da stvar bude još jača, znak koji se nalazi na prednjoj masci je grb njegovog rodnog grada (koji grad, to neznam)
 
joke said:
shonyo said:
Pa jel nije Tin Mateo jedna od Jokinih navedenih proizvodnji?
Kupiš "TO-NEŠTO" u kutiji i onda slažeš.I onda TOME daš neko ime.
Tin i Mateo su sinovi tipa koji ih slaže,pa je skuterima dao ime po njima.Tako sam barem ja čuo.

Dobro si čuo, to je proizvod tvornice znogshen kao i svi ostali navedeni, ali naš uvoznik dao je ime po sinovima, a da stvar bude još jača, znak koji se nalazi na prednjoj masci je grb njegovog rodnog grada (koji grad, to neznam)
Znam ja!
Zaprešić!
Grb je kromirani.
 
Joke, CPI je tajvanski brand, i njihove proizvode ne možeš kupiti pod onim imenima koja ti navodiš. Kvalitetom se jako, jako razlikuje od spomenutih kineskih proizvoda jer svi njegovi proizvodni pogoni, pa i oni u Kini imaju certifikat ISO 9001, što garantira jako visoki stupanj razine kvalitete. Pitanje je da li svi talijanski proizvođači udovoljavaju toj normi.
 
shonyo said:
Pa jel nije Tin Mateo jedna od Jokinih navedenih proizvodnji?
Kupiš "TO-NEŠTO" u kutiji i onda slažeš.I onda TOME daš neko ime.
Tin i Mateo su sinovi tipa koji ih slaže,pa je skuterima dao ime po njima.Tako sam barem ja čuo.

:mrgreen: narucis si skuter iz kine,dodje ti u kutiji pa ima ssta sarafati i sastavljati godinu dana.

ocjecas se kao da si kupio ducatija

i kada ga sastavis (mozda ti daju i da ga pofarbas) das mu neko kulturboseksi ime poput "DUVATI" i nema vece face od tebe :mrgreen:

i sada recite da kinezi prodaju srot. ma oni prodaju dozivljaj!!! :mrgreen:
 
Dylan said:
Joke, CPI je tajvanski brand, i njihove proizvode ne možeš kupiti pod onim imenima koja ti navodiš. Kvalitetom se jako, jako razlikuje od spomenutih kineskih proizvoda jer svi njegovi proizvodni pogoni, pa i oni u Kini imaju certifikat ISO 9001, što garantira jako visoki stupanj razine kvalitete. Pitanje je da li svi talijanski proizvođači udovoljavaju toj normi.

Hitno se vrati u krevet i onda ustani ponovo, ali na pravu nogu, jer si sigurno jutros ustao na krivu :evil: .
Neću sad ponovo pisat, pročitaj moj post i vidjet ćeš da sam napisao "dalekoistočni proizvod", a tu ulaze svi sa kosim očima, a u onim nabrajanjima brandova sam precizirao da se radi o primjeru istih vozila, a ne ostalim brandovima CPI-a

Uostalom da li ti misliš da ovaj Kanuni nije u stvari CPI, ili se samo želiš prepucavati :?:
 
Tražin temu nema je nigdi i onda je pronađem na ovm od skutera.
Majko moja šta san ja bogu skrivija da završin na skuterima, a obeća san sam sebi da neći ni ić na ovaj forum! :mrgreen:
 
2alien & guss; nema ovde offova :twisted: , a ako želite odgovor na svoje pitanje, on se može pronači u istoimenoj temi na ovom forumu :cool:
 
joke said:
Kad sam ti rekao na rivi da je to sastavljanje gotovog proizvoda nisam ni znao koliko sam blizu. Naime radi se o dalekoistočnom CPI-u koji možeš uvoziti i pod drugim imenom (npr, baotian, zongshen, tin mateo, btq50, a sve su ista vozila).

Joke, precizirao si da se CPI može uvoziti i pod imenimabaotian, zongshen, tin mateo, btq 50, i da su to sve ista vozila, i to je ono na što sam te upozorio.
Ja naime, za razliku od tebe, vidim razliku u kvaliteti između tajvanskih i kineskih proizvoda, i ne trpam ih u istu grupu. Istini za volju, ako koristiš termin dalekoistični, u tu grupu spadaju još neki proizvođači čija kvaliteta nije upitna, npr. Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki.

O kakvom je prepucavanju riječ? Ja te samo upozoravam na istu pogrešku na koju sam upozorio i Sledgea kad je Kymco proglasio kineskim proizvodom. Valjda misliš da su svi oni kosooki, pa je sve to isti kurac!?!
 
demza said:
ISO 9001 garantira kvalitetu procesa izrade proizvoda no ne garantira kvalitetu proizvoda
certifikat ISO 9001 garantira da tvornica ima sustav upravljanja kvalitetom proizvodnje po tim normama. nit garantira kvalitetu procesa(koji btw nemoze bit kvalitetan jer se to svojstvo nemoze definirati kod procesa) niti proizvoda, nego da se kvaliteta proizvoda moze nadzirati i mijenjati po volji.

i slasticarne mogu dobiti ISO 9001 certifikat (samo se ne zove ISO nego nekako drugacije, ne sjecam se tocno) pa opet dobis salmonelu :mrgreen: