turneja 10.7.2007 pomoć

vlais

New member
ovako,napravio sam si plan za turneju pa molim netkog tko zna za neki hotelčić ili sobe da mi pomogne oko smještaja,kilometraze i sl..tura mi je :
start-nova gradiška-
1 noćenje sarajevo
1 noćenje mostar
3 noćenja dubrovnik(mlini)
2 noćenja makarska
2 noćenja trogir

zatim idem u zadar(4 dana)  i novi vinodolski,ali tamo imam gdje biti......
naravno dojmovi i slike idu nakon turneje ..............(y)
 
za nocenje u sarajevu ti je super onaj motel koji je dr chala jednom preporucio - braca mujic, a nedavno je jessy napisao da je spavao na samoj bascarsiji za 25 € i da je bilo super... sto god da od to tvoje odaberes - ima cuvani parking pa se ne moras tresti sto je s motorom  :wink:

malo cu potrazit link, pa ti postam ako ga nadem  :mrgreen:
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,50787.0.html

evo ti malo infa o putovanju kroz bosnu... chala je sve to majstorski slozio - nema se sto dodat  :mrgreen:

 
Bok!

Evo ja sam relativno nedavno bio u Sarajevu i spavao kod jedne gospodje imena Nusreta Kupusovic, tel 0038733442348

Ima sasvim solidnu sobicu s doruckom za 15 eura po osobi. Nalazi se prakticki u centru (iznad Parkuse).

U Mostaru je ekipa isto nedavno bila mislim u Pavarotti centru. To je muzicki centar, ali raspitaj se malo. Navodno postoje apartmani za 4 osobe, super uredjeni po povoljnim cijenama. Nemam kontakt na zalost..

Za Dubrovnik mislim da ti je najbolje neku sobu zrentat jer ce te hoteli iscjedit do kože :)

Uzivaj na putu.

Kolko vas ide?
 
za sad dvoje,sigurno. tako da nam treba soba za dvoje.
u dubrovniku ne mislim spavati već u Mlinima pokraj Dubrovnika.
 
u mostaru obavezno posjeti restoran uz sam most - mislim da se kulluk zove, gore na katu je odlican separe za izvaliti se poslije klope  (y)

a od mostara do dubrovnika dodes za cas  :wink: imas li neki poseban razlog iz kojeg zelis spavati bas tamo ili ne? osobno bi posjetila dubrovnik i zapalila dalje uzbrdo jer su im cijene nocenja malo napuhane...
 
pa mlini su blizu i nisu cijene napuhane,
bio mi b
prošle godine kolega(šele) (y) i rekao da su cijene ok a i na netu sam malo trazio.....
 
onda super....  (y) mislim da ces smjestaj najlakse i naci preko neta..  :wink:
 
iman ti ja prijatelja u mlinima koji ti iznajmljuje sobe samo mi reci koliko vas je i koliko noci bi bili dole,a i tocni datumi bi tribali jer su ti oni doli vec dosta popunjeni,isto tako mozes javit i za trogir pa ti se mogu raspitat
 
Pošto nećeš u Crnu Goru, ne mogu ti pomoći... :?
 
crna gora obavezno ali bez noćenja samo vonja do budve ili nagdje blizu obale...
što ti gasho predlazeš.
 
vuki javim ti se obavezno i za mline i za trogir.
datum ću znati kroz par dana jer je 14.moto susret u Novoj gradišci(SVI STE POZVANI).
KRENUTI ĆU ILI 10.7 ILI 15.7....
 
vlais said:
crna gora obavezno ali bez noćenja samo vonja do budve ili nagdje blizu obale...
što ti gasho predlazeš.

Zavisi koliko vremena mislite da budete u CG. Imate dvije varijante koje bih vam preporučio, kraću i nešto dužu, jagnjetinu ili ribu, Lovćen ili samo Boka...
 
a :nono: - moras ih voditi na lovcen!  (y) (koje ce ti ti put ove godine biti?)
 
2fast4you said:
a :nono: - moras ih voditi na lovcen!  (y) (koje ce ti ti put ove godine biti?)

Još ako potrefi 13.7.(jul), dan ustanka, a idem sa zastavom... :mrgreen:
 
moras samo nagovorit nekog da nekome sjedi u krilu (uz objasnjenje da bi se to njemu za zivota sigurno svidjelo.. :mrhappy: )

super, zastava u ruku, Jana pod ruku i penji...  (y)
 
dogovor je pao kreće se 16.7 ,odgoda  zbog moto susreta u novoj gradišci.
SVI STE POZVANI NA MOTO SUSRET 13 I 14 7 U NOVOJ GRADIŠCI.........
 
di mi predlzate da stanem prolazim kroz banja luku,jajce,vakuf,mostar pa dubrovnik
 
vlais said:
di mi predlzate da stanem prolazim kroz banja luku,jajce,vakuf,mostar pa dubrovnik
mi smo stali u Jablanici na janjetini...mislim..uvijek tamo stanemo.Mostar obavezno...na kafunjaru!i stvarno je lijepo malo proštetat starim gradom..itd.
eto neki dan smo opizdili po BiH ( http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,32210.75.html)....samo ta dva stajanja su mi vrijedna divljenja..ostalo smo stali samo na kavu....