Twist Of The Wrist DVD

Haponja

Active member
Kako naslov kaže na www.TwistOfTheWristDVD.com  se može naručit najnovije DVD izdanje, koje mi se ovako na prvi pogled čini odlično

P.S. ako netko ima kakav free link za isti, može slobodno na pm  :mrgreen:
 
kao što rekoh davnih dana , znam dvojicu kaj su se lepo vozili , brzo i bez padova .... onda su završili tu školicu kod Keith-a , i počelo je padanje , padanje i lomljenje .... 8) 8) 8)  , a brzina na kalendar  :LOL: :LOL:
 
nije čovjek pitao za školu, nego za DVD
:jesus:
 
Imam ja u 6 epizoda UK Superbike School (isto od Keith-a samo u Engleskoj)  (y)

Iako ovaj twist of the wrist izgleda dosta kvalitetnije jer ima i animacije, no u sustini je isto
 
stojednaseljačina said:
kao što rekoh davnih dana , znam dvojicu kaj su se lepo vozili , brzo i bez padova .... onda su završili tu školicu kod Keith-a , i počelo je padanje , padanje i lomljenje .... 8) 8) 8)  , a brzina na kalendar   :LOL: :LOL:

baš sam htio reć... ne slažem se i ne paše mi baš sve šta frajer ima za reć..
čak smatram da je i bolje ne gledat takve stvari, nego se sam naučit nečemu  (y)


 
Da mi stavi tu spravu na motocikl,neka hvala ostaću slab vozač :LOL: :LOL: :LOL:



P.S. R-sa pomoćnim točkovima :mrgreen:
 
cdawg said:
baš sam htio reć... ne slažem se i ne paše mi baš sve šta frajer ima za reć..
čak smatram da je i bolje ne gledat takve stvari, nego se sam naučit nečemu  (y)
To se odnosi za ovaj DVD iz naslova teme?
I mozda naucit krivo  :misli:

Meni su zanimljivi takvi filmici, iz nekih sam saznal neke korisne savjete i informacije koje prije nisam znal.
Al djabe to gledat i 100 put ak ne treniras i isprobavas  :mrgreen:
TOTW nisam gledal pa ne znam o cemu sve govore, vidio sam samo trailer.
 
burnout said:
To se odnosi za ovaj DVD iz naslova teme?
I mozda naucit krivo  :misli:

Meni su zanimljivi takvi filmici, iz nekih sam saznal neke korisne savjete i informacije koje prije nisam znal.
Al djabe to gledat i 100 put ak ne treniras i isprobavas  :mrgreen:
TOTW nisam gledal pa ne znam o cemu sve govore, vidio sam samo trailer.

ne samo na ovaj...

šta naučit krivo??

jel bolje naučit krivo, a da ti paše, ili naučit pravilno, ali da padaš stalno??  :misli:

 
cdawg said:
ne samo na ovaj...

šta naučit krivo??

jel bolje naučit krivo, a da ti paše, ili naučit pravilno, ali da padaš stalno??  :misli:
Npr. krivi polozaj tijela na motoru kad se vozis na stazi.
Sad za ostale savjete iz onog DVD-a ne znam u vezi cega su pa ne mogu ni komentirat.
Ja bi radje naucil pravilno i da ne padam  :mrgreen:
Ne kazem da se to sve da naucit iz nekog DVD-a ili youtube filma al zna biti korisnih savjeta koji mogu bar malo pomoci  :wink:



 
cdawg said:
jel bolje naučit krivo, a da ti paše, ili naučit pravilno, ali da padaš stalno??  :misli:

ovo drugo, jer jednom ćeš valjda prestat padat :mrgreen: 

znaš onaj vic kad pričaju dva lik: "ja sam pijan, ti si glup, ja su sutra biti trijezan... "  :LOL:
 
cdawg said:
ne samo na ovaj...

šta naučit krivo??

jel bolje naučit krivo, a da ti paše, ili naučit pravilno, ali da padaš stalno??  :misli:
mislim da si stavio dvije stvari zajedno koje to nikako ne mogu biti. Očito ako padaš STALNO onda nisi ispravno naučio. DVD, a pogotovo ako ga je radio stručnjak, će definitivno reći puno toga, otvoriti neka nova saznanja, no za naučiti bilo što dvd nije dovoljan. Za sve, pa i za ovo ti treba netko tko će te korigirati u trenutku kada radiš grešku. Ono što vidiš na dvd-u i ono što radiš na motoru, jako često nije isto. Teoriju je uvjek dobro poslušati.
 
Mislim da nisi bas u pravu, naucio sam dosta toga i vjezbam svaki dan kada sam na motoru (svjesno se podsjecam u voznji) tako da to bas i ne stoji  (y)
 
Ja sam knjigu čitao i odlična je i puno naučiš, pogotovo kad se kreće od nule, ako kome treba link od knjige mogu mu ja dat na PM pa skidaj brate  (y)