U tri dana ...

Osim što je teška i skupa, znade ponekad biti i korisna ... naročito ako nemaš ili ne voliš tank-torbu. Također može biti korisna ako imaš jaknu (kombinezon) bez džepova ... dade ti par litara korisnog volumena. Nekako sam se već naviknuo na nju ...
jedno vrijeme sam bio gadno zagrijan za nju ali se odlucio za tank torbu jer imam njihov set torbi za zadnji sic... pa imam dojam kad bih imao torbu na zadnjem sicu da bi mi pederusa zapinjala za nju!
 
jedno vrijeme sam bio gadno zagrijan za nju ali se odlucio za tank torbu jer imam njihov set torbi za zadnji sic... pa imam dojam kad bih imao torbu na zadnjem sicu da bi mi pederusa zapinjala za nju!

AM-JKLVa6lA8KE38aDg19A01gvWMsHwDwpssU1VSJ7nwBPrdE8UbSoq01kM4KXH8emifHcUaa1B0FjYHc7Q-VA4AsyzZxhxlYZKHuGy3OelCICELZ6YvWwiqR4RddogTh4LMIn2uhH3nvG5zCW4oJMm1-gHayg=w1202-h901-no


Ovo je moja "putna konfiguracija" ... na zapinje i ne smeta. Imam negdje po stanu US10 neraspakovanu ... moguće i nju stavim u promet nagodinu ali ne na Pegazu. Ovo je za Pegaza sasvim OK setup.

.
 
kad si Vuk-Samotnjak...lako imati takvu putnu konfiguraciju... :coffee:
 
  • Like
Reactions: amante