U vezi MOTO TRADE Karlovac

voca

New member
Pozdrav.
Bio sam u Moto Trade-u u Karlovcu neki dan i vođa servisa(pretpostavljam vlasnik) mi je rekao da može prepakovati amortizer sa mog GSXRa. Prošle godine su me po ZG uvjeravali da se to ne može u HR te da tražim novi ili polovan.
Interesuje me koliko da vjerujem u tvrdnje gore spomenute osobe da je sređivao ovjes Erdecu i još nekim trkačima i da vrši servisiranje takvih stvari kao što je zadnji amortizer? Ako mu odnesem ne bih da ga u sezoni čekam 2 mjeseca, a ne daj bože da počne a da ne završi jer kao "ipak se ne može srediti".
Volio bih čuti vaša mišljenja o tome.
P.S.
Prodavnica je za pohvalu, kao i usluga (kupio kacigu) pa se nadam da je i servis.
 
ako je to Željko rekao onda valjda zna što može a što ne :!:
 
vjeruj jer je servis i ozbiljan i vrlo strucan a sto se tice slaganja ovjesa erdecu je istina jer sam bio tamo kad je motor stigao,a MT ti je uvoznik za Ohlins tako da nemas razloga za nepovjerenje.Sto se tice trkaca mislim da ih je dosta proslo kroz MT i ako si razgovarao sa Željkom ili Ivicom kako ti je rečeno tako ce i biti.

pozdrav
 
Ne znam kako se zove, ima oko 40-ak godina. Vidim da ga slušaju pa zaključujem da je vlasnik.
Hvala vam za mišljenja.
Mislim da ću da im odnesem amortizer.
Pozdrav svima i lijepa vožnja. :cool:
 
[
quote="bravo"]vjeruj jer je servis i ozbiljan i vrlo strucan a sto se tice slaganja ovjesa erdecu je istina jer sam bio tamo kad je motor stigao,a MT ti je uvoznik za Ohlins tako da nemas razloga za nepovjerenje.Sto se tice trkaca mislim da ih je dosta proslo kroz MT i ako si razgovarao sa Željkom ili Ivicom kako ti je rečeno tako ce i biti.

pozdrav
[/quote]


Potpisujem , Željko i Ivica će ti sigurno odlično urediti ogibljenje .
Imaj 100% povjerenja .
M900 :mrgreen: