Uber VFR 750 F 1986 by Merlin

Status
Not open for further replies.
prodaje se uber ili mjenja za manji motor , poželjan čoper honda rebel 250 ili slično , od kineza dolazi u obzir samo keeway shadow 250
 
merlin68 said:
prodaje se uber ili mjenja za manji motor , poželjan čoper honda rebel 250 ili slično , od kineza dolazi u obzir samo keeway shadow 250

pošto ?
 
hm honda je u vrhunskom stanju , jedini sam koji daje garanciju na nju , to dovoljno govori kakva je , i ne samo moja , nisam još naišao ni na jednu vfr rc 24 da ne valja , sve su one dobre , poznavaoci tih mašina znaju o čem govorim
 
kao prvo treba uopče nači nekoga tko bu to kupil u današnje vrijeme  :misli:
 
Motor je super samo daj molim te nekome da ti ispolira vjetrobran.

Čisto me bode u oko na gotovo besprijekornom motoru...

EDIT: Jebat ga,tek sam sad vidio da je ošla  :mrgreen:
ali što bode vjetrobran oko....bome  :mrgreen:
 
strasilo said:
za svakog cijena drugačija , ak je za poznate druga ak je za nepoznate druga i nema cjenkanja , kolko velim tolko i bude , sigurno ne ispod kolko sam je ja platio i uložio u nju , ja sam je platio točno 2050 eura sa koferom , kupio sam novi bagster prije mjesec dana i novi lanac did sa lančanicima ,druge stvari ni ne nabrajam od potrošnog , kolega Gato mi je poklonio tri kutije djelova velke vrijednosti , i tak ima dosta toga , tri sica , poklopac , djelova tolko da ni ne stane na stranicu , ak je neko stvarno ozbiljan kupac i treba stvarno dobar motor nek me nazove i aznače sve detalje , ostali nek me ne zamaraju, imam drugi motor i ne žuri mi se , najbolje znam kako je teško naići na dobar stari motor , ovaj je dobar i nemora se tražit okolo ,
 
Angie said:
Motor je super samo daj molim te nekome da ti ispolira vjetrobran.

Čisto me bode u oko na gotovo besprijekornom motoru...

EDIT: Jebat ga,tek sam sad vidio da je ošla  :mrgreen:
ali što bode vjetrobran oko....bome  :mrgreen:
vjetrobran je spoliran , najmanji problem , bitne su druge stvari
 
RC46 said:
kao prvo treba uopče nači nekoga tko bu to kupil u današnje vrijeme  :misli:
neko kao ja a to su slijedeći ljudi, oni koji imaju od 2000 do 2500 eura , siguran sport turer koji je savršen za putovanja , za što manje novaca dobiti gotovo savršen motor , nagledao sam se motora u tom cjenovnom razredu i za jedno 2 soma naći hondu u savršenom voznom stanju je dosta teška misija , i ja jedini dajem garanciju na motor,
 
samo da ti velim kak ti veliš balavurdija ti sigurno ni ne gleda takve motore po oglasniku ,a tko hoče bezbrižan motor isto tak stare ne gleda jer agregat ne znači motocikl  :wink: tak da ciljaš na krive skupine  :jesus: to bude ti kupil samo neki zaljubljenik u vfr ,a takav dobro zna kaj je to i koliko to vrijedi ,a za ostale koji teško prodaju i 10g mlađe 600f ili 900rr za skoro iste nofce pa njuškaju nekaj drugo za kupit da ni ne pričam koliko njima vrijedi  :LOL: :wink: nadam se da budeš uspješno prodal ,ali ovo ti je objektivno stajalište eventualnih kupaca  :jesus:
 
milanche said:
Davati garanciju na motor star 120 godina već puno znaci!!


Poslano
zašto nebi stajao iza motora , znam kakav je i kolko je uloženo u njega , vrijedi svaki euro , ko ga kupi miran je 120 godina i ak kaj ode imam djelova za gotovo cjeli motor a to ipak nešto znači , usput i dalje tvrdim da ne troši ulje i na to dajem garanciju ,
 
RC46 said:
samo da ti velim kak ti veliš balavurdija ti sigurno ni ne gleda takve motore po oglasniku ,a tko hoče bezbrižan motor isto tak stare ne gleda jer agregat ne znači motocikl  :wink: tak da ciljaš na krive skupine  :jesus: to bude ti kupil samo neki zaljubljenik u vfr ,a takav dobro zna kaj je to i koliko to vrijedi ,a za ostale koji teško prodaju i 10g mlađe 600f ili 900rr za skoro iste nofce pa njuškaju nekaj drugo za kupit da ni ne pričam koliko njima vrijedi  :LOL: :wink: nadam se da budeš uspješno prodal ,ali ovo ti je objektivno stajalište eventualnih kupaca  :jesus:
sve dobro napisano ali idemo ovako , za dva soma se dobije odličan turer , izuzetno udoban , dovoljno brz , 240 km je i previše , osobno sam ga samo malo poterao do 180 km i to na par sto metara , ne troši ulje , nedavno kupljen did lanac sa lančanicima , kupljen bagster 110 eura , nove pločice ,ulje repsol , zadnja felga od cbr 900 sa gumom 180 , novih par sitnica stavljeno ovaj mjesec , djelova hm tri pune kutije , poklonio mi gato , tri sica  jedan original plavi sa poklopcem plačen 50 eura . stalno se nekaj ulagalo iz jednostavnog razloga jer je trebao ostati za stalno a onda je uletila Yamaha u salonskom stanju koju je teško bilo propustiti , e sad crna ne može voziti vfr -a , najradije bi mjenjal za nekaj kaj može voziti sa nekim poznatim koji ima manje a htio bi veći motor , kljuć za kljuć , velim ne žurim se ,
 
Status
Not open for further replies.