Ubojstvo s predumišljajem

Žalosno je da je trebalo dvije godine da se podigne optužnica, sad tek kreće suđenje e to će tek trajat, pa dok završi sud i svi žalbeni rokovi pa nepravmoćna presuda koju treba neki sud potvrditi u pravmoćnu pa žalbeni rokovi i td...... ovaj bude umro od starosti.
To je trebalo bit u zatvoru u roku dva mjeseca.
 
Ima ih jos, ovaj je samo jedan u nizu.
To je ono najgore.
 
kad institucije upozoriš na ovakvog i slične njemu dobiješ samo problem u životu i potencijalnu opsnost za svoju obitelj jer institucije obave izvid i još pacijentu kažu ko ih je upozorio na njega i onda kreću problemi. u mom kraju ima jedan koji svih tlači i nitko da mu se suprostavi jer ga se boje i jednom prilikom se dirnuo u moju obitelj i nakon što insitucije nisu napravile ništa trebalo ga je privatno posjetit i naravno onda su institucije odradile svoj posao tako da su mene priveli,zakačili mi kaznenu prijavu,prekršajnu za narušavanje reda i mira,dvije godine uvjetno umjesto 6mjeseci zatvora i jošmi se vuče po sudu tužba za odštetu koju pacijent traži od mene jer sam mu trajno narušio zdravlje. da sam ga barem trajno sahranio... uglavnom ovaj se u moje više ne dira ali i dalje jebe sve druge i nemogu mu ništa jer je branitelj i bio u zatvoru pa ima onaj famozni ptsp koji ti daje pravo da jebeš cijeli svijet. ovog sa sajlom bi trebalo objesit javno kao opomenu svim ostalim koji misle i rade kao on.
 
Upravo to.
Fakat mi neki ljudi nisu jasni. Netko ti ubije dijete ili tako maltretira tvoju obitelj, a ti čekaš da institucije odrade posao.
Meni je jedan mulac od 13-14 godina ,nasrnuo na oca (u to vrijeme od cca 60 godina) sa metalnim šipkom. Otac se cijeli tresao od straha.
Vrebo sam ga, i dočekao u mraku ispred njegove zgrade. Puko sam ga svom snagom šakom u glavu, a onda kada je pao na pod, glavom sam mu lupao od metalni kontejner od smeća. Kad je došao sebi rekao sam mu da ako me prijavi da ću ga ubiti.
Ne da me nije prijavio, nego nije više ni prolazio pored moje kuće.
Ja sam svoj problem riješio, a nek se onda institucije bave sa mnom.
 
Upravo to.
Fakat mi neki ljudi nisu jasni. Netko ti ubije dijete ili tako maltretira tvoju obitelj, a ti čekaš da institucije odrade posao.
Meni je jedan mulac od 13-14 godina ,nasrnuo na oca (u to vrijeme od cca 60 godina) sa metalnim šipkom. Otac se cijeli tresao od straha.
Vrebo sam ga, i dočekao u mraku ispred njegove zgrade. Puko sam ga svom snagom šakom u glavu, a onda kada je pao na pod, glavom sam mu lupao od metalni kontejner od smeća. Kad je došao sebi rekao sam mu da ako me prijavi da ću ga ubiti.
Ne da me nije prijavio, nego nije više ni prolazio pored moje kuće.
Ja sam svoj problem riješio, a nek se onda institucije bave sa mnom.
Upravo ovakvi postupci su prava posljedica HR pravosuđa, nema pravde, pa ljudi uzimaju pravdu u svoje ruke, pa se onda pošteno prepuste pravosuđu, ali namireni bez grižnje savjesti i pošteno odrade sa zadovoljstvom kaznu koja je izrečena, a da je onaj sa sajlom bio za dva mjeseca osuđen za ubojstvo na 32 godine zatvora ljudi ne bi imali potrebe posezati za zadovljavanjem pravde.