Ubojstvo s predumišljajem

Nadam se da ce se naci osoba koja je postavila zamku
 
Užas :cry:

Sućut obitelji i prijateljima
 
Cim policija vrši kriminalističko istraživanje nije nesreća.
Puno je špekulacija i priča koje se vrte, da li je sajla, da li je zamka za divljač, da li je šumski put, cesta ili ulaz u posjed.
Kako god, strašna tragedija, a šta se stvarno desilo, saznat će se za par dana.
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Jadan decko, nazalost bilo je pitanje vremena kad ce se ovo dogoditi kod nas jer motori svugdje smetaju ljudima koji ih ne razumiju.
You Tube je pun okrsaja na cesti/sumi vani u svijetu.
A za ovu budalu u komentarima fino prijava..
 
sad navodno čujem da se to desilo na cesti prema brani, lako moguće da je to onaj kreten šta svojata državnu cestu, zabio na početku ceste znak- zabrana ulaska-privatni put, već godinama napada šetače, ribare, mislio sam da se u zadnje vrijeme primirio ali očito nije ako je se to desilo stvarno tamo.
 
Nažalost toga svugdje ima , slažem se da to treba sudit ko namjeru , jer postoje i drugi načini regulacije

Ovo je bilo postavljeno u šestom mjesecu, čovjek je stao na šiljke i dobio rupu :

UPOZORENJE! Jučer sam tijekom hodanja prema vrhu Čeva ugazio na zamku za motore. Šipke nisam uspio izvaditi iz zemlje, nego sam ih utukao kamenom. Tako da, sada više ne strše iz zemlje. Planinari i ostali rekreativci, budite oprezni uvijek.


102974130_10219681078950616_535547467192803460_n.jpg
 
Čuo sam i ja par priča, međutim nisu baš vjerodostojne. Jedan govori da je žica bila na putu, drugi da je na ulazu u privatan posjed.
Govore da je žica tamo već duže vrijeme.
 
Iskrena sućut obitelji i svima kojima je dečko bio blizak.
 
Nemam komentara.
Decku pokoj dusi.
Definitivno je krajnje vrijeme za zakonsku regulativu.
 
Ovo je otislo u krajnost sad. Najgore od svega sto ce ovo.bit poticaj za nova ogranicenja za endurase. Za par godina zaboravimo na voznje sumom i livadom.
 
  • Like
Reactions: Nero
Ptosle godine je jedan austrijanac platio 450 000 eura odstete jer je njegova krava do smrti izgazila jednu njemicu koja planinarila u pasnjaku.

Ja vjerujem da postoji bar par zemljoposjednika kojima na, decki, nemojte se tu vozit, bude pokazan srednji prst.
Ljudi, i suma moze bit necije vlasnistvo.
 
Užas. Ovo je isto kao da je minirao put. Ne možeš staviti klopke umjesto ograde bez obzira na vlasništo. Što bi ja trebao svoju ogradu staviti pod napon da ju ne preskaču? Treba ga kazniti za primjer da više nikom ne padne na pamet.