Udubljenje rezervara

tigone600

New member
Imam udubljenje na rezervaru  :shock: (koljenom sam lovio motor kad je počeo padati) i sad neznam jel da to diram ili ne? Udubljenje je u promjeru 6 cm,a duboko je 0,5 mm.Lak nije pukao i nebi ga htio lakirati nego ako se može ovak poravnati  :misli: pa ako znate kome da se obratim molio bi savjet,sugestiju,ideju,bilo što. Hvala
 
meni su to prijatelju riješili pomocu magneta...
samo ne znam ko u tvojoj okolici to radi....
 
da se izvuc sa vakum pumpicom
samo trebas naci ko se bavi sa time , inace sa njome se ravna limarija na autu nakon tuce
 
Probaj na http://www.tuca.hr/ . Nemam osobnih iskustava, ali sam vidio popravak krova jednog auta koji je bio baš ubijen tučom, i rezultat je bio vrlo dobar.
 
Koliko vidim po slikama problem će ti biti jer je udubljenje točno na pregibu, mislim da ti tu nema kvalitetnog rješenja bez skidanja rezervoara i kompletnog farbanja. Udubljenje se može izvući, ali do neke granice, ona linija pregiba je problem. Uglavnom kad se izvuče, morat će ići malo kita, prefarbat ga i to je to. Može se to kvalitetno napraviti ako se meštar potrudi...
 
tigone600 said:
Imam udubljenje na rezervaru  :shock: (koljenom sam lovio motor kad je počeo padati) i sad neznam jel da to diram ili ne? Udubljenje je u promjeru 6 cm,a duboko je 0,5 mm.Lak nije pukao i nebi ga htio lakirati nego ako se može ovak poravnati  :misli: pa ako znate kome da se obratim molio bi savjet,sugestiju,ideju,bilo što. Hvala

Stari, ne diraj to...
 
ostavi to da ne syebes.. bas zato sto je na pregibu moze bit sranja. mislim da kod izvlacenja na magnet/vakum na tom dijelu puca lak..

nije strasno ovako.
 
da se to riješit,postoji čovjek u Šestinama koji bi moga to napravit,meni je ravnao haubu na autu jer je neko šakom lupio po njoj,savršeno je napravio ko da niš nije ni bilo,ljudi kod njega dovoze aute koji su razbijeni od tuče,a definitivno je jeftiniji od onih iz zaprešića jer su mene za isti posao tražili 1000 kn,a kod njega 200kn. U principu ne radi rezervare,al mislim da bi se dao nagovorit
 
Svaki kvalitetniji limar bi to trebao izvući ,vidio sam aute od tuče i šta se da izvuć tako da nebi trebalo bit problema (y)
 
AndreyA said:
Ima jedan stari majstor mislim da je na Malešnici
Mogao bi kod njega otići na konzultacije  8)
zlikavac said:
da se to riješit,postoji čovjek u Šestinama koji bi moga to napravit,meni je ravnao haubu na autu jer je neko šakom lupio po njoj,savršeno je napravio ko da niš nije ni bilo,ljudi kod njega dovoze aute koji su razbijeni od tuče,a definitivno je jeftiniji od onih iz zaprešića jer su mene za isti posao tražili 1000 kn,a kod njega 200kn. U principu ne radi rezervare,al mislim da bi se dao nagovorit
Bio bih zahvalan za neki broj moba ili teleona da se konzultiram s čovjekom,može na pp,samo ne od ovih iz Tuče d.o.o.  :palacdolje:
 
I ja imam isti problem, samo sto se moj docekao na stablo, pa je malo vece udubljenje a i fino se pogulio, mislim da bi se to moglo rijesiti poliranjem ali su meni rekli da ne diram jer inace iznutra film popuca pa je u neko dogledno vrijeme moguce da benzin nagrize lim i da se stvori korozija koja bi onda sjebala injektore tako da bi si mogao napraviti vecu pizdariju da diram nego da osavim udubljeno
 
tigone600 said:
Imam udubljenje na rezervaru  :shock: (koljenom sam lovio motor kad je počeo padati) i sad neznam jel da to diram ili ne? Udubljenje je u promjeru 6 cm,a duboko je 0,5 mm.Lak nije pukao i nebi ga htio lakirati nego ako se može ovak poravnati  :misli: pa ako znate kome da se obratim molio bi savjet,sugestiju,ideju,bilo što. Hvala

Odeš u radno vrijeme do Ducati dučana, onaj kod Pit Stopa, i tražiš da ti daju telefon od Dugoga. Dugi je jedan stari mešter kaj ravna rezervare...izvrsno dela, čovjek zna svoj posel.