Ugradnja auto plina

Za što? Ima nešto na određenom broju postova?? Nagrada?

Za LPG - od nekakvog inženjera sam očekivao više, konkretno... osim ako on zapravo nije inženjer...
 
Razlika je sljedeca

Na naftu se ore, na plin se kuha, na struju se pune mobiteli a na benzin se vozi :mrgreen:
 
trebalo ti je 3 mjeseca da to izmisliš??
kolosalno :|
 
Skupljam postove :LOL:
 
A,e ,lipe su ti slike.  :LOL: :LOL:
 
:rofl:




Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
ovu temu sam prvu našao u vezi lpg-a, pa pitam tu..
tko u dalmaciji zna uštimat brc sustav..
počeo mi brljat u leru i na niskim okretajima na opterećenju..
 
Ja sam pred par godina bio u Zadru na servisu kod Autoplin Sinovčić...

Brc sustav bio...

Auto sam bio kupio u Sibeniku i taj lik je kod tog Sinovcica ugradivao plin i kasnije par servisa radio kod njega pa i ja bio napravio izlet u Zadar i usput napravio servis

Jedino probaj od Zadarske ekipe saznat dal taj lik jos radi jer je meni tad pricao kako ce zatvorit servis i da ide u inozemstvo, a od toga je proslo cca 5 godina pa sad dal jos uvijek radi je pitanje..

Bio je tad ovlasteni za Brc ako se ne varam
 
  • Like
Reactions: go-go
pa da, ja sam binga i uzeo u zadru prije nekih pet godina i tamo je prvi vlasnik i ugradio plin, ali mi tada reče, da više lik ne radi, da je kasnije išao čak negdje u zg..🤕
 
ovu temu sam prvu našao u vezi lpg-a, pa pitam tu..
tko u dalmaciji zna uštimat brc sustav..
počeo mi brljat u leru i na niskim okretajima na opterećenju..
Delta electronic u Solinu su stvarno odlicni sta se tice plina. Nazovi samo prie provierit za tocno tvoj sustav da ne ides na slipo i dogovori termin. Vlasnik je Robi pa trazi odma njega za info(y)
 
  • Like
Reactions: go-go
pa da, ja sam binga i uzeo u zadru prije nekih pet godina i tamo je prvi vlasnik i ugradio plin, ali mi tada reče, da više lik ne radi, da je kasnije išao čak negdje u zg..🤕

To je taj onda da
 
  • Like
Reactions: go-go
znalci.
s autom (benzin + lpg) radim godišnje 10.000 km
svako koliko bi trebalo otići na pregled/servis plinske instalacije?


+ koliko je normalna ova situacija:
primječujem da kad palim hladan motor, dok radi na benzin i ne prebaci na plin (a to je jako kratko) da izvan auta miriše/smrdi na benzin/plin.....kao nekad stari auti. Čim prebaci na plin to prestaje
Ako je podešen da se vozi samo na benzin nisam to primjetio, kad prebaci na plin nema te pojave, dok se vozi na plin nema te pojave.....samo dok je hladan i dok ne prebaci automatski na plin

inaće u zadnjih 4.000 km koliko imam taj auto jako sam zadovoljan i njime i radom na plin, nikad nikakve zamjerke osim gore navedene (do sad nisam vozio aute na plin)

instalacija na njemu je tvornička, u biti andi Renzo, plave dizne, iza je spremnik mijenjan 2019., atest je do 2029., redovito je plin servisiran, zadnje 2 godine (ne ja nego bivši vlasnik) kod Boyskog
 
znalci.
s autom (benzin + lpg) radim godišnje 10.000 km
svako koliko bi trebalo otići na pregled/servis plinske instalacije?


+ koliko je normalna ova situacija:
primječujem da kad palim hladan motor, dok radi na benzin i ne prebaci na plin (a to je jako kratko) da izvan auta miriše/smrdi na benzin/plin.....kao nekad stari auti. Čim prebaci na plin to prestaje
Ako je podešen da se vozi samo na benzin nisam to primjetio, kad prebaci na plin nema te pojave, dok se vozi na plin nema te pojave.....samo dok je hladan i dok ne prebaci automatski na plin

inaće u zadnjih 4.000 km koliko imam taj auto jako sam zadovoljan i njime i radom na plin, nikad nikakve zamjerke osim gore navedene (do sad nisam vozio aute na plin)

instalacija na njemu je tvornička, u biti andi Renzo, plave dizne, iza je spremnik mijenjan 2019., atest je do 2029., redovito je plin servisiran, zadnje 2 godine (ne ja nego bivši vlasnik) kod Boyskog


15k mali servis, 60k membrane isparivača kod lovata easy fast.

Ja radim mali na 30k km a membrane su rikle na 66k km. Auto prije bio na 25-30k km servisiran za mali servis i omlv isparivac na 150-200k km otisle membrane pa je trebao drugi isparivač....
 
  • Like
Reactions: liberty