Ugradnja plinske instalacije

Jebo te traktore, nakon 3.2 v6 i cistokrvnih 250ks, 60 i par kn plina na 100km je nista za sav gust kod pretjecanja i zvuk  :mrgreen:

Btw, brat je ima jtd 150ks ciglih 2 miseca, ide super,malo trosi, ali... Ima v6 prije i opet se vratija  :LOL:  :evil:
 
kakva je sad situacija s ugradnjom autoplina?? je radio tko u zadnje vrijeme, ima kakvih preporuka?? zagreb i okolica

google ne veli ništ pametno, ima ih more, a i po forumima niz oprečnih informacija :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
kakva je sad situacija s ugradnjom autoplina?? je radio tko u zadnje vrijeme, ima kakvih preporuka?? zagreb i okolica

google ne veli ništ pametno, ima ih more, a i po forumima niz oprečnih informacija :mrgreen:
Imas Krunu u samoborskoj i auto Silvio u sv nedjelji... Cepelin ti nebi preporucio, variraju dosta sa uslugom nekad dobri nekad brdo oroblema s njima...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

 
Ja sam dva puta ugrađivao kod Silvija, zadnje prošle godine 9. mj, neki dan bio na servisu 15tkm.
Za sad zadovoljan  :wink:
 
poslao nekoliko upita, čekam još ponudu od silvija

za sada od tih koji su na "dobrom glasu", najpovoljniji tidala iz zaboka (y)
 
Mislim da ti tidala ne ugradjuje plin, on radi samo servis i diagnostiku...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

 
ugrađuje, poslao mi i ponudu i to u roku odmah (y)

dobio ponudu i iz auto silvija, cijena tu negdje, odnosno osnovno je nešto jeftinije od tidale, ali onda gore ide i podmazivanje ventila koje se po njima "mora" ugraditi, a nije u osnovnoj cijeni, pa mi preporuča doplatu za isparivač za preko 200 ks, što mi je još manje jasno, pošto auto ima 190 ks :misli: pomalo smiješan pristup..
 
Accord type r?
Ma kakavo podmazivanje ventila, uredna provjera i štelanje i bok.
Mislim da tidala uzima dijelove preko silvija za ugradnju.
 
"obični" 2.4, ali mašina ista kao type s..

ja isto neću podmazivanje osim ako nije gratis, kako sam do sada preživio bez njega svih ovih godina i kilometara, tako ću i dalje :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
ugrađuje, poslao mi i ponudu i to u roku odmah (y)

dobio ponudu i iz auto silvija, cijena tu negdje, odnosno osnovno je nešto jeftinije od tidale, ali onda gore ide i podmazivanje ventila koje se po njima "mora" ugraditi, a nije u osnovnoj cijeni, pa mi preporuča doplatu za isparivač za preko 200 ks, što mi je još manje jasno, pošto auto ima 190 ks :misli: pomalo smiješan pristup..

  Kolika je ta doplata za isparivač za preko 200ks?
On ti je (dobro) preporučio a nije ti rekao da moraš. A preporučio ti je s razlogom. Tebi je to "manje jasno"  pa to proglašavaš smiješnim.

 
Zna li tko o tome da talijani svoje 2t skutere "tjeraju" na plin, loš sam sa talijanskim teh. pojmovima pa ako  netko o tome ima neka saznanja neka baci link, pliz ?

I ne, ne zanima me za skuter nego za moj stari vanbrodski chrysler, htio bih ga konvertirati da mi radi i na plin .
 
Evo kod mene 10 god za mjesec dana plin u cliu. nikakav flashlube i stelanje ventila dosad. Motor je k4m s hidropodizačima.

Trenutno na satu 305 000km. Kod ugradnje je imao 90 000km.

Mjenjao sam sad neke cijevi, senzore, i isparivac  jos atest boce i gas.

Potrošnja oko 7-8l otvorena cesta tempo 80-100km/h, Motor još ne troši ulja tako da će to još ići koju tisuću km :mrgreen:

Isplatio se i auto i ugradnja plina kroz ustedu na gorivu...
 
oceangoing said:
  Kolika je ta doplata za isparivač za preko 200ks?
On ti je (dobro) preporučio a nije ti rekao da moraš. A preporučio ti je s razlogom. Tebi je to "manje jasno"  pa to proglašavaš smiješnim.
1200 kn
ne, meni je smiješno što on to preporuča meni laiku, a ne objasni zašto pa ispada da ovaj "do 200 konja" ne zadovoljava specifikacije 8)
meni je, vjerovao ili ne, jasno zašto on to preporuča, ali auto je 100% stock, osim toga, navika mi je da dok gonim auto duže vremena prebacim na benzin, a to je zaista rijetko (y)
frend je na identičnom autu ima problema s isparivačem dok je odrezao kat (raspao mu se pa ga maknuo), a do onda 300 tkm bez ikakvih problema, plin mu se gasio na višim okretajima i prebacivao na benzin..

ugl. bacanje novaca kao i flash lube (y)
 
Pa njegovo je da preporuči, a tvoje da pristaneš ili ne ... ;)
 
da ne ispadne da samo pljujem, pohvale za auto silvio (y)
pedantni i bRRzi i sve se lijepo dogovorili na licu mjesta 8)
 
pretpostavljam da je gazda onaj koji mi je dao papire i kojem sam dao pare, meni se činio ok (y)
vidi se da su dečki izorganizirani i da rade posao kak spada i prema dogovoru, to je za pohvalu u ovom kuršlusu :mrgreen: