UHVACEN ZLOCINAC koji je namjerno prolijevao ulje po cesti

banditR

Well-known member
Otprilike ovako :

Tip je star 26 godina. Po noci sa 3. na 4. i sa 7. na 8. travnja na ukupno pet cesta koje koriste motoristi kao prilaz Eifel-u,prosipao je ulje. Iako su ti uljni tragovi (fleke) pravovremeno otkriveni i pocisceni,ostali su ostaci ulja...itd,itd...
Naisao je jedan vozac motora,presao preko tih ostataka ulja,pao te zavrsio u bolnici.
...
E,sad...tipa koji je prosipao ulje po cesti su uhvatili,priznao je zlocin ALI je ustanovljeno da je umno poremecen.
Sto ce mu se desiti - najvjerojatnije nista.  :palacdolje:
 
Oslobože bodi.....svašta, za nepovirovat

Kako se zove?

Jel Fiat Croma 2.5 TD ili Lancia Prisma 1.9 TD,
 
Nadam se da je kolega u redu,a tome premećenom zauljivaču želim što sporije ozdravljenje
 
zoomzoom said:
Oslobože bodi.....svašta, za nepovirovat

Kako se zove?

Jel Fiat Croma 2.5 TD ili Lancia Prisma 1.9 TD,

Dobaar !  (y)
:LOL:

Salu na stranu,tip se ipak "potrudio" pa prosipao kanister ulja...  :wink:
 
nije mu tata htio kupit motor, pa se odlučio osvetit  :mrgreen:

...zajebano...nedavno sam doživio slično Plaški-Saborsko, ulje il nafta (od kamiona zdrvima) po mokroj cesti, jedno 10ak km  :shock:, ja se vozio po drugoj traci, pao 1 od nas 20  :angry: ...i nikom niš  :angry:
 
poco loco said:
nije mu tata htio kupit motor, pa se odlučio osvetit  :mrgreen:

...zajebano...nedavno sam doživio slično Plaški-Saborsko, ulje il nafta (od kamiona zdrvima) po mokroj cesti, jedno 10ak km  :shock:, ja se vozio po drugoj traci, pao 1 od nas 20  :angry: ...i nikom niš  :angry:

Eto,vidis..  :palacdolje:
Sto je bilo s covjekom koji je pao ?
 
Jel se zna koje ulje je bilo? :mrgreen: Kod nas svakim danom sve više ulja na cesti, već imam putanje kojima vozim jer naravno da nitko nikad nije očistio...
 
mate said:
Jel se zna koje ulje je bilo? :mrgreen: Kod nas svakim danom sve više ulja na cesti, već imam putanje kojima vozim jer naravno da nitko nikad nije očistio...
Maslinovo od prošle godine :LOL: :LOL:
 
Kad pada kiša proljevaju ga iz smjera karlobaga prije senja 10-20km i to ovi što imju šlepe, namještaju posao sami sebi.
Namjeste tako da se klizne prema moru a tamo prije provalije velika stjena. Slomiš auto ko budalu .
Sreća valjda niko nije naletio motoro, a oni zgodno budu u blizini, kad se sjbeš šlepa ti je pri uci odmah.
Negdje 96-7 mi se to dogodilo prijateljici s novim novcatim okanom od 130000dm tada , dođem po nju u Senj ka tamo puna garaža fiju briju auta , svi sjebani na isti način.
Odvelo okana unjmačku i pošto je kasko osiguran , osiguranje pošalje vještaka , žena je vozila sporo . Vještak za razlog nesreće nađe sve 4 gum pune ulja .
 
ti su nestrpljivi pa i preko lita rade... po našim selima to rade zimi s vodom po cesti koja se zamrzne :)
 
angelo.ma said:
popio bi on meni dva deca 10W40 na ex, pa bi mu pristale pizdarije padat na pamet.

I to sto kazes...ili jos bolje,onog rabljenog...sto je prolijevao po cesti.
....mozda je jos ostalo malo u kanisteru.
 
mate said:
Jel se zna koje ulje je bilo? :mrgreen: Kod nas svakim danom sve više ulja na cesti, već imam putanje kojima vozim jer naravno da nitko nikad nije očistio...
:mrgreen:
...
Tip je iz tog kraja. On tocno zna koje ceste najvise koriste motoristi,gdje se najvise voze.
Tocno tu je "udario".
...jbt,jos malo pa ce poceti razapinjati i nekakve sajle preko ceste  :shock:  :palacdolje:
Onda ce tek biti lud...i nista mu se nece dogoditi.
 
Prije jedno 3 godine u južnoj Njemačkoj blizu Austrijske granice isto je netko zalio nekoliko zavoja sa uljem, tada je motociklist poginuo, toga luđaka nikad nisu uhvatili....
 
banditR said:
:mrgreen:
...
Tip je iz tog kraja. On tocno zna koje ceste najvise koriste motoristi,gdje se najvise voze.
Tocno tu je "udario".
...jbt,jos malo pa ce poceti razapinjati i nekakve sajle preko ceste  :shock:  :palacdolje:
Onda ce tek biti lud...i nista mu se nece dogoditi.
zbog tog razloga su u USA prvi počeli stavljati apehangere na motore  :mrgreen:
 
isli na voznju do Siska, prije cca 4-5 godina. iz graskog autobusa curilo ulj eiz kartera i frend naleti i zvizne u onom krizanju kod ulasa na most.

zvali muriju, i ovi po tragu ulja pratili bus do garaze  :LOL: :LOL: :LOL: tuzio ih i dobil finu pinkicu a murija je kolko znam tuzila vozaca i tvrtku