Ukraden KTM SMC625 u zagrebu (špansko)

Anticitizen419

Well-known member
U vremenu od 20.07. do 27.07 ukraden KTM SMC 625 supermoto u španskom.
Na motoru je zadnji kotač bio blokiran dosta jakim lancem (citadel) tako da je najvjerojatnije samo ubačen u kombi.
Krađa je prijavljena u PP črnomerec i ako imate kakav info prosljedite ga osoblju policijske postaje ili ovdje u inbox.
Motor je višebojan sa prepoznatljivim naljepnicama (izrađene po narudžbi), desna plastika repa malo izbljedila od sunca, satovi ne radem, i lijevi tub malo slini.
Na motoru je kucelj hexaovalni top, crne felge s oštećenom bojom na rubovima (ima i trakice ali jako loše postavljene). nosač tablice je bio skinut, sic ima malu ogrebotinu dolje desno, acerbis štitnici volana (oštećeni na rubovima), ktm klizači na prednjoj i zadnjoj osovini, postolje za gopro kameru na repu, tank u carbon look foliji s velikim ktm logom...
 

Attachments

  • WhatsApp Image 2018-07-27 at 22.06.08(1).jpeg
    WhatsApp Image 2018-07-27 at 22.06.08(1).jpeg
    800.5 KB · Views: 358
  • WhatsApp Image 2018-07-27 at 22.06.08(2).jpeg
    WhatsApp Image 2018-07-27 at 22.06.08(2).jpeg
    957.7 KB · Views: 247
  • WhatsApp Image 2018-07-27 at 22.06.08(3).jpeg
    WhatsApp Image 2018-07-27 at 22.06.08(3).jpeg
    673.2 KB · Views: 285
  • WhatsApp Image 2018-07-27 at 22.06.08(4).jpeg
    WhatsApp Image 2018-07-27 at 22.06.08(4).jpeg
    401.8 KB · Views: 177
  • WhatsApp Image 2018-07-27 at 22.06.08.jpeg
    WhatsApp Image 2018-07-27 at 22.06.08.jpeg
    929.2 KB · Views: 230
pronađen na parkingu cios-a (razlog zašto ga odveli je jer tablica nije bila na motoru)
uglavnom zbog grešaka u postupku i činjenici da apsolutno nitko nije obavješten o tom premještanju i činjenici da policija nije kontaktirana, zagreb parking se ogradio o tog do motora se došlo samo slučajnom dojavom nekog tko ga je prepoznao sa slike na faceu i činjenici da sam zvo policiju umanjena je kazna tako da ležarina nije plaćena ali bez naknade za prevoz vam ne daju vozilo. u protivnom bi da se nije našao za 30 dana bio zdrobljen. navodno imaju još neki motocikl (nisu mi ga pokazali pa ne znam o čemu se radi) tamo pa ako netko nije još pogledao a njegov misteriozno isčeznuo nek nazove i pita o čemu se radi
 
koji papci. pa valjda svaki motor ima broj rama-šasije,ako vec nema tablicu.
broj rama-šasije prijave policiji da su uzeli motor i gotovo,a ovako ostanes bez motora ni kriv ni duzan.
i da su ga zdrobili a nisi ga nasao,nikom nista niti itko odgovara za to.
boze budala
 
sladjan90 said:
koji papci. pa valjda svaki motor ima broj rama-šasije,ako vec nema tablicu.
broj rama-šasije prijave policiji da su uzeli motor i gotovo,a ovako ostanes bez motora ni kriv ni duzan.
i da su ga zdrobili a nisi ga nasao,nikom nista niti itko odgovara za to.
boze budala

Budale smo samo mi. Boli njih kurac sto su nekom zdrobili motor.
 
To te zeznuo komunalni redar iz kvarta, on je pozvao pauka da ukloni neregistrirano vozilo na javnoj povrsini. Pronadji ga i popricaj sa njim, njegovo ime i broj telefona imaju u vasoj Mjesnoj zajednici. Po propisu su morali prvo staviti obavijest na vozilo da ce za XX dana biti uklonjeno. Sada im mozes zagorcati zivot ako ima nekih ostecenja na motoru, mozes tvrditi da su nastala prilikom premjestanja vozila.
 
Sorry znam da ti je muka ali moram se malo zajebavat na račun KTM ovaca.

Znači ostaviš ga duže od par dana na istom mjestu i već ga obilježe kao krupni otpad :). Logično. Odmah je bilo neobično da netko krade KTM.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
zokx said:
Sorry znam da ti je muka ali moram se malo zajebavat na račun KTM ovaca.

Znači ostaviš ga duže od par dana na istom mjestu i već ga obilježe kao krupni otpad :). Logično. Odmah je bilo neobično da netko krade KTM.


Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote
:LOL: :LOL: :LOL:]
 
enduro said:
To te zeznuo komunalni redar iz kvarta, on je pozvao pauka da ukloni neregistrirano vozilo na javnoj povrsini. Pronadji ga i popricaj sa njim, njegovo ime i broj telefona imaju u vasoj Mjesnoj zajednici. Po propisu su morali prvo staviti obavijest na vozilo da ce za XX dana biti uklonjeno. Sada im mozes zagorcati zivot ako ima nekih ostecenja na motoru, mozes tvrditi da su nastala prilikom premjestanja vozila.

Stavio je obavijest 21.07 (jedan dan nakon sto je meni poceo godisnji te naredni tjedan me nije bilo u gradu i samim time nisam vidio obavijest). Nakon  tog 3 dana ga je podigao koristec usluge tvrtke koja je ocito specijalizirans za to (cios) i oni su me uvjeravali ds su ga digli paukom...komunalnom redaru izletilo da je "pauk" kombi i dva brbana koja navlace motor sa blokiranim zadnjim kotacem unutra . Ono sto nervira je da se nigdje  nije moglo doci do infa o tom (policija, zg parking - svi su tvrdili da se to nije desilo pogotovo jer je motor vezan i da se radi o kradji kako je i prijavljeno). I kao trebao bi pogoditi da ga trazim u jebenom ciosu. Da nije bilo slucajne dojave preko facea motor bi nakon 30 dana bio ili aukciran ili spresan a od nikog navodno nemas pravo traziti odstetu. U transportu je osteceno pleteno kociono crevo i sad bacaju odgovornost jedni na druge - cios i komunalni redarstvo
 
Vec jako dugo se vozila bez registarskih plocica uklanjaju sa javnih povrsina. Ocito je netko u lancu traljavo odradio posao ili mozda s nekom namjerom, nebitno, zakon je takav kakav je pa je onda vrlo glupa ideja drzati motor bez tablica na javnoj povrsini.
 
mah... glupaci
jel prešaju bicikle ako su na javnoj površini
ajde da se radi o evidentno napuštenom vozilu, ali i sam lanac ukazuje da to nije slučaj
+ siguran sam da ima puno toga više neregistriranog što zauzima 10 m2 pa ne miču tako revnosno
i dodatno, ako nešto npr. ne izgleda da je napušteno, kako to da su sigurni da je neregistrirano kad ni (očito) u svojoj evidenciji ne vode nešto po broju šasije

npr. ostavim motor neregistriran pred zgradom...šta će napraviti s njime....kako su sigurni da nije na okućnici zgrade nego na javnoj površini...šta ako uklone moju imovinu s okućnice zgrade...niti je napušten jer je neregistriran niti je na javnoj površini...na livadi je unutar okućnice zgrade...a njima djeluje da je javna površina jer je tamo stablo i sračkaju psići i ima opušaka...
 
DamirK said:
Vec jako dugo se vozila bez registarskih plocica uklanjaju sa javnih povrsina. Ocito je netko u lancu traljavo odradio posao ili mozda s nekom namjerom, nebitno, zakon je takav kakav je pa je onda vrlo glupa ideja drzati motor bez tablica na javnoj povrsini.

kaj svega ima po javnim povrsinama,cios bi trebal biti do Ljubljane :mrgreen:
 
prpa said:
kaj svega ima po javnim povrsinama,cios bi trebal biti do Ljubljane :mrgreen:

Zakon veli bez tablica, ne govori o drlama i napustenim vozilima. Dok ima tablice to je posao za murju, bez tablica za komunalce. I kao svaki zakon generalno nije los, ozakonio je uklanjane olupina s ceste koje vlasnici ne bi maknuli nikad.
 
je,ali izgleda da su coravi ili se delaju takvima,parking doma sportova 3 auta bez tabljic/alfa :mrgreen:/ stoje par mjeseci
 
prpa said:
je,ali izgleda da su coravi ili se delaju takvima,parking doma sportova 3 auta bez tabljic/alfa :mrgreen:/ stoje par mjeseci

U španskom su bolji komunalci  :LOL: :mrgreen:
 
amo ovako...ok nisam imao tablice na motoru i makli su ga. ok. zakon nalaže. platio premještaj, preuzeo vozilo, ali...
zašto se vozilu ne može ući u trag, zašto na vratima stambene zgrade nije stavljena obavijest da je s te adrese uklonjeno vozilo i gdje da se vlasnik javi, zašto policija ne zna ništa o takvom postupku da se motor bez tablice odvede na cios, zašto pauk ne vrši premještaj nego ljudi koji nisu obučeni za to i bacaju motor u kombi ko vreću kumpira i na kraju kome da se obratim za štetu nastalu u transportu?
čim sam spomenuo oštećenje počelo je možda je to nastalo na parkingu, možda ovo možda ono. iskreno mene boli kurac jer to ''možda'' nisam vidio, a za ove dvije strane (komunalni redar i cios znam da su dirali motor i gurali ga s blokiranim kotačem na kojem je lanac od 5 kila. i držim da je komunalni redar odgovoran jer on vodi postupak i daje zeleno svijetlo da se posao napravi iako ekipa koju angažira za to očito nije kvalificirana za taj posao.
 
Vec sam napisao, mozda je netko u lancu  pokusao iskoristiti situaciju i jeftino doci  do motora.
 
DamirK said:
Vec sam napisao, mozda je netko u lancu  pokusao iskoristiti situaciju i jeftino doci  do motora.

pa jebo on sebi sve po spisku mogao me je pitati dogovorili bi se  :LOL:
 
Anticitizen419 said:
amo ovako...ok nisam imao tablice na motoru i makli su ga. ok. zakon nalaže. platio premještaj, preuzeo vozilo, ali...
zašto se vozilu ne može ući u trag, zašto na vratima stambene zgrade nije stavljena obavijest da je s te adrese uklonjeno vozilo i gdje da se vlasnik javi, zašto policija ne zna ništa o takvom postupku da se motor bez tablice odvede na cios, zašto pauk ne vrši premještaj nego ljudi koji nisu obučeni za to i bacaju motor u kombi ko vreću kumpira i na kraju kome da se obratim za štetu nastalu u transportu?
čim sam spomenuo oštećenje počelo je možda je to nastalo na parkingu, možda ovo možda ono. iskreno mene boli kurac jer to ''možda'' nisam vidio, a za ove dvije strane (komunalni redar i cios znam da su dirali motor i gurali ga s blokiranim kotačem na kojem je lanac od 5 kila. i držim da je komunalni redar odgovoran jer on vodi postupak i daje zeleno svijetlo da se posao napravi iako ekipa koju angažira za to očito nije kvalificirana za taj posao.

Bez ljutnje, ne ulazim u ostalo, Ali ostavio ti je obavijest na samom vozilu, to sto tebe nije bilo realno nije njihov problem, ti ako nesto drzis na javnoj povrsini, onda si i duzan voditi svakodnevno i brigu o tome (netko ostavi poruku itd) za to ti netreba ostavljati jos pet poruka sta i gdje..

Ono sto je meni glupo ako sam dobro shvatio, sto nakon svega umrezenoga u danasnje vrijeme, policija i oni nemaju veze pa kad prijavis kao i ti kradju, oni nemaju u sustavu da nije ukradeno nego uklonjeno od strane komunalca, to je glupost, a kad ti digne auto pauk uredno platis odvoz njima i murji kaznu, za to su umrezeni, to je jedina besmislena stvar u toj cijeloj situaciji, iako ponavljam ti bi trebao po onoj obavijesti vec znati sto se dogodilo jer si duzan voditi brigu o svojim stvarima

Kazem u ostalo ne ulazim jer jasna stvar da nije u redu na neadekvatan nacin uklanjat vozilo, bilo motor/auto ili nesto trece, i drago mi je svakako da si nasao motor i da je steta minimalna kad je vec nazalost ima  (y)