Ukraden MZ ETZ 250 - Zagreb, Lopašićeva

Status
Not open for further replies.

at-at

New member
Noćas (1.7.) je nestao pred haustorom (parkiran na trotoaru) MZ ETZ 250, Lopašićeva ulica (kod trga žrtava fašizma - džamije) u Zagrebu. Oko 3 sata je još bio tu i onda ga ujutro više nije bilo. Pliz javite ako išta vidite/saznate na 0981608850. Ima i razmontirana kliješta od prednje kočnice...
 
Ugh, to je tocno dvije ulice od mene a ja svoje prometalo vise i ne zakljucavam od ljenosti  :shock:
Veceras se vracaju disc-lock, lanac, zakljucavanje volana, cerada...

Drzim fige da se nadje. Vjerujem da je netko napravio djir i ostavio ga negdje jer se ne bu bas okoristil s tim..
 
ma neznam ni kak je dir uspio napravit jer je prednja kocnica raskopana...
inace ga zakljucavam, ali sad nisam zbog te kocnice... :S
 
Ak nije bio u voznom stanju, onda je zavrsil u kombiju i naci ces ga na Hrelicu u dijelovima  zajedno sa mojom kosilicom koju su mi maznuli prije dva mjeseca :(
 
eto .. ušli smo u EU i počele su se krasti i prave kante ...  :mrgreen:

šala naravno ... ;)

želim uspješan pronalazak ..  (y)
 
evo, sad doznala, susjed vidio cigana oko 4 ujutro da prcka po motoru, tako da ako netko zivi blizu nekih ciganskih naselja neka obrati paznju :(
 
at-at said:
evo, sad doznala, susjed vidio cigana oko 4 ujutro da prcka po motoru, tako da ako netko zivi blizu nekih ciganskih naselja neka obrati paznju :(

a zašto te kreten od susjeda nije pozvao?
držim fige, ali bila bi bolja verzija da su bili kakvi klinci
 
at-at said:
Noćas (1.7.) je nestao pred haustorom (parkiran na trotoaru) MZ ETZ 250, Lopašićeva ulica (kod trga žrtava fašizma - džamije) u Zagrebu. Oko 3 sata je još bio tu i onda ga ujutro više nije bilo. Pliz javite ako išta vidite/saznate na 0981608850. Ima i razmontirana kliješta od prednje kočnice...

E, jebiga :palacdolje:! Nisi se bas navozala... :(
 
trazila sam malo po nekim romskim naseljima. prvo u radnickoj udem u autopraonicu i pitam di je romsko naselje. radila su tri tipa od kojih je jedan rom. pitali me da koga trazim, ja rekla svoj motor, a cigic ni pet ni sest nego "skuter?" tako da ako netko trazi skutera u centru nek pogleda na radnickoj...
a inace u koazri boku ljudi rekli da romi stalno razvlace neke motore, da ih rastavljaju i prodaju, ali da muriju nije briga. covjek mi je reko da je jucer vidio roma da dovozi crni mz, pa ako netko trazi takav, isto zna gdje je... :( 
ako netko od vas radi u nekoj automhanici ili prodavaoni djelova, pliz obratite paznju ako netko kupuje pakne za prednju kocnicu za mz, jer to je ono sto mu fali... :( 
 
Cisto sumnjam da ce kupovati pakne.
Nazalost, vjerovatno ce u dijelove.
Sretno s potragom!
 
Prvo su ti maznuli motor a sad će ti se drotovi pojavit na vratima i privesti te zbog govora mržnje. :mrgreen: Cigani ne kradu, kaže se da postoji sumnja na otuđenje od strane preprodavača sekundarnih sirovina. :mrgreen:
 
Njuškalo i hrelić jedina opcija!
 
ma isla sam s frendom malo danas po tim naseljima. sad kad gledam bili smo u najmanju ruku smijesni :S nitko nemre nis njima, u kozari boku pricali s par ljudi, kazu da cigici stalno razvlace neke motore, da njima iz dvorista kradu i bicikle i svasta i da im nista ne mogu, policija ne reagira. uputili su me kod nekih sta navodno i po 20motora znaju u dvoristu imat, al nemozes uci unutra... :( a molila sam te ljude da zovu policiju ako vide motor, rekli su da budu (jer je i njima pun k takvig krađa) pa mozda netko prijavi ako vidi motor...  :S :(
 
sada sam pricala sa ljudima tu u susjednoj ulici gdje ga je dogurao da ga upali, njih barem 10 je gledalo 20 minuta kako on razvlaci motor po ulici i nitko nista. kaze zena "da, bio je on nama sumnjiv, mislili smo da nas zeli opljackat jer se muvao okolo, probudio je pola ulice"...
znaci bilo je jasno da tip nes muljari s motorom i da se nitko ne sjeti pozvati policiju... :S
a cigic je i kacigu imao, to znaci da je sve bilo s debelim predumisljajem, nije samo naiso na njega...
a da, policija nista ne radi, ukraden neki auto u toj ulici, covjek kaze da su mu auto vec koliko puta izgrebali i lupili, a policija u tom kvartu jedino sto radi kaznjava babe s pudlicama bez lajine, klince s pivom u parkicu i bicikliste...
 
A da pogledaš u nekoj bolnici,možda se i razbio bez koćnice?

Sretno s potragom!
 
Status
Not open for further replies.