Ukradena 2 skutera u Omisu

Motion

New member
Nocas su u Omisu ukradena 2 skutera Honda Lead 100, oba skutera su crvene boje.
Svaka informnacija koja dovede do pocinitelja, biti ce nagradjena sa 500 Eura.
Sve ostale informacije na mobitel: 0959007903, Vlaho
 
opaaaaaa ... pojavio se snimak sa nadzorne kamere hotela u neposrednoj blizini  (y)
vide se 4 kretena u akciji ...  :palacdolje:
vrime je za lov ...  :LOL:
 
PSMTR ... jos uvik se ceka da policija nesto napravi ... :misli:

naznake su da znaju ko je ali ne zele dat ime jer bi ujutro bija u Crnu Kroniku  :palacdolje:

ali kad-tad OZNA sve dozna ...
 
Kao vi nemate svoje ljude u  :pandur:
 
BEŠO - SB said:
Kao vi nemate svoje ljude u  :pandur:
...pa zar sumnjas  :wink: ... samo nemamo javno  :LOL: ... jaaaaaooooooo  maaaaaamaaaaaa !!!!
 
Evo ukratko:
... dakle sve se zna ... tko je-kad je-gdje je... policija kaze da nista "ne moze" napravit ... bila je i nocna posjeta i prijateljsko ubjedjivanje ... policija je tad brzo intervenirala ... bilo je i nocenja iza resetaka ... bude li se islo opet,  :shock: sljedi nam krivicna prijava ...  :misli: morat cemo to izvest malo pametnije ... dobrodosli u pravnu drzavu ... :palacdolje:
cini mi se da ce to uglavnom na kraju biti "poija vuk tovara" ...
zanimljivo da nitko ne zeli onu ponudjenu nagradu (osim 2-3 pokusaja prevare)  :pandur:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna-kronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/170621/Default.aspx
 
evo i jedan zanimljivi događaj iz šibenika. momku ukralo skuter,jedini prevoz do posla,zovne policiju,a oni ga izrugaju,ka nečeš ti tvog skutera,ako očeš prijavit krađu dođi u postaju,a posli toga mora još platit taksu za odjavit tablicu,koju je kupija
 
Koja dubrad  :x
Dao bog da njih, slicne njima i te drotove zadesi i duplo vece sranje  (y)

Nadam se da ce te ih pronac!
 
Ne vidim problem ako se zna tko je i da li je... Kakve prijave,ljudi razgovor u 3-4 oka i ne treba mi pravna zadovoljstina


Loading 'slanje poruke'...
 
milanche said:
Ne vidim problem ako se zna tko je i da li je... Kakve prijave,ljudi razgovor u 3-4 oka i ne treba mi pravna zadovoljstina


Loading 'slanje poruke'...
sad ni meni nije jasno , sve se zna a policija ništa ne poduzima  :misli:
 
cb900bd said:
evo i jedan zanimljivi događaj iz šibenika. momku ukralo skuter,jedini prevoz do posla,zovne policiju,a oni ga izrugaju,ka nečeš ti tvog skutera,ako očeš prijavit krađu dođi u postaju,a posli toga mora još platit taksu za odjavit tablicu,koju je kupija
znam ja i slučaj u kojem je momku ukraden skuter, i lopov tih dana činija prekršaje, nije tija stat policiji i jadnom vlasniku stizale kazne i ovrhe na kuću, a on prijavija da je skuter ukraden...a policiju boli k
 
Mom prijatelji majmuni skuter,on cackao po njuskalu,našao svoju plastiku specificnu po naljepnici,nazvao da je zainteresiran za kupnju,našli se,imao je pojačanje,2 na 2 su išli u 'pregovore' i dečke su sastavili sa zemljom,do stanja neprepoznatljivosti... Nažalost tuzeni su i popusili ma kraju,a lopovi na kraju free kao ptice,doduše bez pola 'vitalnih organa'


Loading 'slanje poruke'...
 
strašno, jadna nam li je pravna država no to se tak ne radi koliko god teško bilo...
razgovor i na tome se ostaje, sve drugo će neko drugi odraditi kad dođe vrijeme
 
nema od policije kurca... ako znaš ko je to se nasamo rješava, po mraku, po mogućnosti sa oružjem, i ne piše se o tome po forumima  (y)  :0648:
 
milanche said:
Mom prijatelji majmuni skuter,on cackao po njuskalu,našao svoju plastiku specificnu po naljepnici,nazvao da je zainteresiran za kupnju,našli se,imao je pojačanje,2 na 2 su išli u 'pregovore' i dečke su sastavili sa zemljom,do stanja neprepoznatljivosti... Nažalost tuzeni su i popusili ma kraju,a lopovi na kraju free kao ptice,doduše bez pola 'vitalnih organa'


Loading 'slanje poruke'...
da upravo je to razlog ... mi smo bad guys, a ne oni ... ne mozes vjerovat ...