Ukradena kaciga Airoh Aviator bijela

Status
Not open for further replies.

lb

Active member
Ako ju netko primjeti po oglasnicima ili na nekom klincu (takvih kaciga sigurno nema puno u HR), javite:

KGsA0WtoHD9PDDSR-nXtFnLrjZ2Co1rKJm62fcoBprRf-HSQ78RmIYuTxQPZi0JkmEsv7ju_cngZDUbD1KcyCjIqbOaUFmPYt7SOhRbmWpHaMnknGOQvMnvEL8BhHfBlYGyOXV-SmwWI2nxxDvTtI9ZLFJczNeL9HqvWVOS1eYW1ZaT0b9YQQo999rwQGHQ2jyG6fXPCI8f-zLwGhd89f0JXJ4d9CT0xoxT7oQWsycRBcNtayuQj6qRcLRCIhq6B3HGCygYgOHRI_bf-3TVsHiky4Y4bUeCiMBAhkAJqV9LXjXS9avp5jeKq_fqEG2PTufsFeyBle-vCtw4kzNCn2at7GsnEoWvSyYCz-BNOemkznXKXDd3NRjL0XlolT5Z-YXPTK-QdVM11N8cW1byy8kMpGkFgaPW6uhry4pF9khKBLP0Cl1GRActP8KF8GvOzsw8KcapFnHPDyP7JXFoColfwSI-nhGahXRcZK0028Z1O-wJnM7oVAOJv9TNTgUUzWvs6234Tz4YarhfDU039ovKWinA5cJZlR4AhR9lIhsAbBh_JZfNyFkuIdeLKCMRJyDLPoKy8pgP4jxMKBbAjIncrjffvGbOhNjBHyTuhZymaRtGo2FVZFX-i=w2333-h1550-no
 
Zasto? Da sastave zapisnik? Ili mislis da su mi oni ukrali kacigu?
 
Vidim da te pogodilo pa sam mislio na zapisnik. Drotovi su evoluirali pa sad kradu i nose prave kacige, bijele su odavno out. :mrgreen:
 
S motora skinuta ili neka druga shema? :(
 
A di je ukradena?
 
vrijeme za 2.2 (y)


Svakako treba prijaviti policiji,jer cesto nadju takve stvari a ne znaju da neko trazi?


Npr meni su papci ukrali zeljeznu konstrukciju od bocne prikolice(to lici na par savijenih cijevi,bezbeze)i gledaj cuda kroz pola godine policija nasla.
 
A rs250 said:
vrijeme za 2.2 (y)


Svakako treba prijaviti policiji,jer cesto nadju takve stvari a ne znaju da neko trazi?


Npr meni su papci ukrali zeljeznu konstrukciju od bocne prikolice(to lici na par savijenih cijevi,bezbeze)i gledaj cuda kroz pola godine policija nasla.


Našla 0_0

Zar oni ikada išta nađu???!!!
 
nicsoew said:
Da javimo ili da odma lemamo :D

jesi ti mozda policajac posto vidim da kasno palis  :LOL:
 
Kaciga je pronađena, zaboravio sam zaključati temu.
 
Status
Not open for further replies.