Ukradena kaciga

LemmyZD

Well-known member
Neko mi je ukra ovu kacigu u Zadru, mislim da ako ih i ima igdje u HR da su jako rijetke pa molim da mi javite ako ju vidite di....
4741_1179560046012_1138479499_532237_1203290_n.jpg
 
Uvik ju ostavljam tako da kopču zaglavim ispod sica, i ona visi, netko je odsika onu traku, uzea kacigu a kopča ostala ispod sica.....
 
ajmo sad realno,
šta stvarno očekuješ da ako vidimo nekog s takvom kacigom,mlatnemo frajera po tikvi jer je to možda tvoja kaciga

ajmo dalje,ja sam očito bolesna u glavu jer kad idem u grad obavljat nešto na dulje od pola sata nosim kacigu sa sobom,ne ostavljam ju zaključanu u koferu od skutera,ak mi već idiot mazne skuter,nedam mu i kacigu
 
Nisam napisa mlatnete nego javite. A nebi ima ništa protiv da mlatnete.
Kaciga ko kaciga je prastara i ne vridi ništa, neznam zašto ju je debil uopće ukrao, ali ima veliku sentimentalnu vrijednost  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
AndreyA said:
ajmo sad realno,
šta stvarno očekuješ da ako vidimo nekog s takvom kacigom,mlatnemo frajera po tikvi jer je to možda tvoja kaciga

ajmo dalje,ja sam očito bolesna u glavu jer kad idem u grad obavljat nešto na dulje od pola sata nosim kacigu sa sobom,ne ostavljam ju zaključanu u koferu od skutera,ak mi već idiot mazne skuter,nedam mu i kacigu
A ti si ta sto se sece sa kacigom pod rukom!!!
 
Sekol said:
Evo tko krade kacige po Zadru  :LOL:


:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

A majketi, di ga nađe  :mrgreen:

..p.s. kaj otisla ona "razbijena" hornetica 900 iz dvorista  :misli:
 
full88 said:
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

A majketi, di ga nađe  :mrgreen:

..p.s. kaj otisla ona "razbijena" hornetica 900 iz dvorista  :misli:

Kakva Hornetica, nemam ja pojma pitaj mog bratića!  :mrgreen:
 
LemmyZD said:
Uvik ju ostavljam tako da kopču zaglavim ispod sica, i ona visi, netko je odsika onu traku, uzea kacigu a kopča ostala ispod sica.....
Dobro si i proša, moga ti je iskidat sic.

Anyway, viđa san takvo kačenje kaciga, i mogu reć da to smatram extremno glupim, iz više razloga:

-moš ostat bez vizira
-sunce je prži, a plastika, guma i tkanina i nije baš za to
-pasi, mačke i ostala stvorenja se igraju s njom
-moš ostat bez nje kako si se i sam uvjerija

i šta je najgore, sve si sam kriv.

Ako nemaš kufer, ili ne staje ispod sica, nosi je na laktu.

P.S. A što se tiče mlaćenja po glavi... kakva glava, lupežu triba macon otuć sve zglobove na rukama i nogama, a glavu mu ostavit netaknutu da nesmetano razmišlja o životu, svemiru, i svemu ostalom.

(y)
 
LemmyZD said:
Ma ostavljan ju tako kad iden negdi na po ure max...

Ako ju negdje vidim, javit ću ti brojček...  :wink:
Mrzim, ali baš jako mrzim te kradljivce kaciga... a ima ih sve više...