Ukradena reg. oznaka

as17

Member
Bok,

kako i piše u naslovu, noćas mi je netko ukrao/skinuo registraciju sa motora u Zagrebu, tj. nije skinuta nego otrgnuta(vidi se na slici).
Inače, motor ima PU registraciju, godinu i pol imam motor u Zagrebu al izgleda da se nekom na knežiji to od sada više ne sviđa  :D
Jel netko drugi imao takvu situaciju u Zagrebu? Inače motor stavljam u garažu al eto jučer ga pustio vani  :)

P.S. ako netko ima viška ovaj okvir koji ide zajedno sa reg.pločicom na nosač nek javi.
Tnx
 

Attachments

  • IMG_20171005_073350.jpg
    IMG_20171005_073350.jpg
    577.3 KB · Views: 410
Prijavi policiji sto prije, mozda je zavrsila na nekom motoru koji ce se koristit za neku pljacku, nebi bilo prvi put

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Bio sam odmah ujutro prijaviti, i nisu mi znali reć dali trebam u Pulu sa tom potvrdom da mi izdaju novu reg.pločicu ili
mogu u Heinzelovoj to riješiti :D
Ali ipak moram u Pulu(provjerio naknadno)
 
Sad se barem do Pule ne moras bojat fiksnih kamera - imas potvrdu ak te negdje murija zaustavi :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
bender_300 said:
Ja kupio u nekim autodijelovima, Krešo ili Tokić, nisam siguran.
pa čovjek govori da mu je sve zajedno sa tablicom otrgnuto i otuđeno a ti gdje si kupio plastični podložak za tablicu ,  :misli: kakve to veze ima  :shock:
 
vodoriga7 said:
pa čovjek govori da mu je sve zajedno sa tablicom otrgnuto i otuđeno a ti gdje si kupio plastični podložak za tablicu ,  :misli: kakve to veze ima  :shock:

Pa čovjek je pitao ima li netko to citiram: "P.S. ako netko ima viška ovaj okvir koji ide zajedno sa reg.pločicom na nosač nek javi." , a ja mu lijepo rekoh gdje ima za nabaviti, usput, mislim da je nekih 20-30-ak kn  :mrgreen:
 
pa pita jel ima neko viška , valjda zna kupit komad plastike i sam , ili možda nezna  :LOL:
 
vodoriga7 said:
pa pita jel ima neko viška , valjda zna kupit komad plastike i sam , ili možda nezna  :LOL:

Pa kad bude imao već glanc novu tablicu red je da bude i glanc novi okvir, ne neki rabljeni polovni, ovaj prijašnji je bio takav i nekog ubolo to u oko pa usput  skinuo i tablicu  :LOL:
 
bender_300 said:
Pa kad bude imao već glanc novu tablicu red je da bude i glanc novi okvir, ne neki rabljeni polovni, ovaj prijašnji je bio takav i nekog ubolo to u oko pa usput  skinuo i tablicu  :LOL:
pa ako ti tako kažeš  (y)
 
Vitasovićeva poljana  :misli:
 
Vitasovićeva poljana  :misli:

Je, upravo tamo :)

Jesi pogledao okolo po kantama za smeće i grmlju? Možda je samo neka spačka...

Jučer sam gledao malo po kvartu al ništa. Ugl. prijavio na mup krađu, napravio punomoć na starog da mi
riješi novu prometnu i tablicu u Puli jer mi je nezgodno zbog posla sad u Pulu i to je to :)
 
Takav plasticni nosac (crni, obicni) sam kupio u ZG u Bencony-u (mislim da je bio 20kn) jer mrzim reklame na nosacu. Ovaj je "bjanko"  :mrgreen:
 
3alfa3 said:
Takav plasticni nosac (crni, obicni) sam kupio u ZG u Bencony-u (mislim da je bio 20kn) jer mrzim reklame na nosacu. Ovaj je "bjanko"

Ja bio prošlo ljeto po taj okvir u Bencony-u i kaže prodavač imamo i cijena 25 kuna i donese mi ga sa njihovom reklamom

A pitam ja njega jel ima nosač bez ikakvog natpisa, a on meni nemamo i začuđeno pita zašto, pa kad sam mu rekao "ako već plaćam okvir onda ga hoću bez reklama" vrlo nervozno mi odbrusio pa kaj vi hoćete gospon kad kupite špeceraj u konzumu i njihove vrećice imaju konzumovu reklamu

Onda sam se lijepo okrenuo i otišao kilometar niže do Tokića u maksimirskoj i tamo kupio isti takav nosač za 20 kuna -20% popusta i to bez ikakvih reklama a za razliku u cijeni popio kavu u Žirafi