ukrali mi ceradu!

maff

New member
ja stvarno ne mogu vjeroavati! netko mi je noćas ukrao ceradu s motora, još oko 4 je bila tamo i u jutro je više nema. stavrno, ak ja skužim ko je to napravio, pa stavarno en znam koje ću mu zlo napraviti!
ak netko vidi da se negdje nenadano pojavila tvrda, siva cerada, probušena na rogu za lijevi retrovizor neka javi da je dođem identificirati. ukrali je u kuhačevoj ulici kraj kvatrića u zg.
 
koji lupeži nebrem f... bilivet  :LOL: :LOL:
kak doc na ideju da ukradeš nekom ceradu..koji vandali!!! :palacdolje:
 
ništa čudno, kradu koješta i po susretima, a kako nebi na ulici.... žalosno.... žao mi zbog tebe, ali budi sretan da ti motor nisu odvezli!!!! nedaj Bože nikome!!!!
 
maff said:
ja stvarno ne mogu vjeroavati! netko mi je noćas ukrao ceradu s motora, još oko 4 je bila tamo i u jutro je više nema. stavrno, ak ja skužim ko je to napravio, pa stavarno en znam koje ću mu zlo napraviti!
ak netko vidi da se negdje nenadano pojavila tvrda, siva cerada, probušena na rogu za lijevi retrovizor neka javi da je dođem identificirati. ukrali je u kuhačevoj ulici kraj kvatrića u zg.

to je jos OK nije neka skupoca al nije u redu nikako,,a meni frajer popeo se i presao preko cjeloga auta i to jos ispred kuce bio parkiran,,e da sam ga vidio pa nebi mu noge vise bile ni za bacit a kamoli sto drugo a lakiranje haube i krova u Mercu 1300€ p ati reci da je svijet normalan!!! je qrac i da sam normalan poludio bi pored ovoh ludjaka  :punk: :pandur:
 
to su ti možda iz zafrkancije uzeli neki napušeni hašomani pa pogledaj malo po kontejnerima i haustorima uokolo...  8)
 
perepero said:
to su ti možda iz zafrkancije uzeli neki napušeni hašomani pa pogledaj malo po kontejnerima i haustorima uokolo...  8)

ma to sam prvo napravio, al niš. ne znam ko bi išo krast ceradu za motor? najtužnije mi je to kaj je vjerojatno to isto netko tko ima motor pa si je uzeo. i onda mi pričamo o nekoj solidarnosti među motociklistima i čudimo se kaj nema više pozdravljanja na cesti. ma sve ošlo u kurac :palacdolje:
 
Bolje ceradu nego motor :mrgreen:
 
e pa to je to idemo u europu
jebote europa

u mom kvartu su nestala 4 skutera u malo vise od god dana i jos nekoliko pokusaja provala

ono sam cekam kad cu u crnoj kronici procitat da je neko nekog ubio zbog pereca coece
 
demza said:
pa ja ne mogu vjerovat!

u cega se to zagreb pretvorio?

U ono što je ST odavno, znam za 2-3 slucaja gdje su ukrali cerade sa skutera a jucer su i ispred moje zgrade momku ukrali također ceradu i rucke silikonske
 
jel cerada bila na motoru?
ako je,ceradu ti je ukrao debil koji sam zna pretvarat kisik u CO2
 
budem ja kupil novu, al sad mi je motorček mokar  :cry:
to je neka budala pogledala prognozu pa zaključila da mu treba...
uskoro nova cerada, a prije toga i alarmček neki mislim da će pasti
 
maff said:
budem ja kupil novu, al sad mi je motorček mokar  :cry:
to je neka budala pogledala prognozu pa zaključila da mu treba...
uskoro nova cerada, a prije toga i alarmček neki mislim da će pasti

Nije svako zlo za zlo (y)
 
ja sam si samo jednom kupila skupu ceradu i ostala bez nje za 15 dana.....a tu nema pomoći, osim onih cerada koje imaju ringove predviđene za sajlu ili lanac, pa se zaveže za motor. al ni to nije neka garancija.
 
maff said:
ja stvarno ne mogu vjeroavati! netko mi je noćas ukrao ceradu s motora, još oko 4 je bila tamo i u jutro je više nema. stavrno, ak ja skužim ko je to napravio, pa stavarno en znam koje ću mu zlo napraviti!
ak netko vidi da se negdje nenadano pojavila tvrda, siva cerada, probušena na rogu za lijevi retrovizor neka javi da je dođem identificirati. ukrali je u kuhačevoj ulici kraj kvatrića u zg.

I meni je jednom ukralo i od onda ceradu obavezno vežem onom sajlom za vezivanje bicikla kroz prednji kotač... Time usput i motor osiguraš od krađe
Nekidan sam u King Crossu kupio jednu za 20 kuna  :wink:

E da sam prije znao da si u Kuhačevoj mogao sam ti se i javit dok sam tu visio  8)
 
sssss said:
ništa čudno, kradu koješta i po susretima, a kako nebi na ulici.... žalosno.... žao mi zbog tebe, ali budi sretan da ti motor nisu odvezli!!!! nedaj Bože nikome!!!!
moj potpis :wink: