Ukus Orijenta - TURSKA 2019.

rodorodo said:
A šta reći, sjedim na terasi, tupavi pogled u prazno, i film mi sve vraća kad sam prije par godina bio dolje.
Mogu ti samo reći, nije ti ovo trebalo ,da ovo pišeš i da stavljaš slike. Jer doba je kad smo svi u Samoizolaciji (ostanimo doma).
Mislom da je drugima kao i meni, da smo suicidni i više u banani. Taman si dobro prošao doba prije Korone.
    Bravo majstore, fotke  (y) i vidim da vam je bilo super. BRAVO  Bravo.  (y)

PS. Kupovanje vinjete u Turskoj?? Nisam ni znao da ju trebam, cjelu Tursku prošao bez vinjete.
A Mađari imaju istu glupu foru, Kad ulaziš u Mađarsku moraš preskakati ogradu da bi kupio Mađarsku vinjetu, jer kučica koja prodaje vinjete nalazi se na izlazu iz Mađarske. Ha..Ha… ludilo.

A šta da ti kažem...jutros trebali krenuti na Sardiniju  :(
 
Jako lijepo i detaljno napisan putopis.
Prekrasna tura,puna sadrzaja upravco onakvih kakve očekujem na putu.
Osim sto sam uzivao citajući ,mnoga mjesta sam spremio u "moram vidjeti".
Hvala sto si podijelio s nama.
 
Lijep putopis...  (y) ove godine bi se pocetkom devetog mjeseca, ako gđica. Corona dozvoli motorom preko Turske trebao dokotrljati do Hrvatske... dio rute nam je jednak tako da hvala na friskim info... i kako je netko spomenuo ni ja nisam imao pojma za vinjete...  :mrgreen:
 
Preprosle do istambula,prosle skoro ista ruta ko ova i opet bi (y)vinjeta svake godine uzeta u turskoj,minimalna mislim 12 e,nemozes tolko potrosit,ali su mudri turci napravili tako da ono sta ti je ostalo mozes dignut tek nakon mjesec dana i imas rok 6mj. :LOL:
 
doktor dare said:
A šta da ti kažem...jutros trebali krenuti na Sardiniju  :(

Pozdrav , super putopis i super izabir lokacija  (y) , mi smo imali sve dogovoreno za ovu godinu rezervirano trebali smo u subotu 16.05 krenut skoro istu rutu ko i vi ali Corona sranje nas je zaustavilo  :cry: Slike su super kao sto rekoh lokacije mrak vidim da je ekipa bila nasmijana i zadovoljna sto je i najvaznije

pozdravi i  (y)  :021: