Ulje za motor Cijena-kvaliteta

Branko-ST

Well-known member
Castrol GP 20-50 1l 57kn Metro Dugopolje a u ducanu Motomix  na Vukovarskoj 81kn 1
 
Branko-ST said:
Castrol GP 20-50 1l 57kn Metro Dugopolje a u ducanu Motomix  na Vukovarskoj 81kn 1

kupuj
kaj cekas 8)
 
hm... neću tvrditi ALI ,
čuo sam od nekih ljudi koji su upučeni u problematiku da se ovaj jeftini Castrol koji se prodaje po tim metroima i sl. puni u Bosni ili negdje tako i nije kvalitetan kao pravi Castrol.Čak sam čuo da su getribe odlazile(4T) zbog tog jeftinog "Castrola" ili da su znali cilindri zaribavat na 2T od onog jeftinog castrola iz metroa (Power 1 TTS)
 
a jbg.  :mrgreen:
reko sam već prije da nebum niš tvrdio al tak su mi rekli  :jesus: . ak su me lagali... onda i lažem vas  :mrgreen: ,ja samo prenosim ono što sam čuo.
EOD.  :wink:
 
isto pakiranje,ista deklaracija ka i onaj od 81kn,pogleda sam i na castrol USA i UK,cijena je slicna oko 12USD,to ovi nasi picu cijene.Isto to ulje koristim duze vrime,prosle godine je bilo 58kn pa je skocilo na 80kn,sad se prominila etiketa i kupija sam ga po 65kn u Gale na Blatine (Auto dijelovi),danas gledam 81kn u motomixa,zena me odvela u dugopolje kupit spizu(nema mi nista drazeg od toga :x) bacim oko malo na nazovimo muski dio i ka da se mene pitalo taman triban napravit servis
 
Iz prve ruke:
Castrol je u godinu dana 3 puta mjenjao cijene. Prošle godine je tako bilo zbog uvođenja poreza na odvoz ulja
Npr. ulje Castrol TTS je koštalo 127 kuna pa 145, pa je pojeftinio i po novom cjeniku od 01.03.2008 košta 114 kune.
Naravno da smo odmah reagirali i prodavali po nižoj cijeni iako smo ga platili skuplje. Rizik posla, hebi ga  :(

Pogledaj razlike cijena u informatici...
 
Ja mislin da sam super prosa,uzea sam odma i rezervnu litru,kad zbrojim zaradija sam za filter ulja :D
Nije neka zarada al mi je bilo usput i nisan ostavija novce lihvarima
 
Nike said:
Iz prve ruke:
Castrol je u godinu dana 3 puta mjenjao cijene. Prošle godine je tako bilo zbog uvođenja poreza na odvoz ulja
Npr. ulje Castrol TTS je koštalo 127 kuna pa 145, pa je pojeftinio i po novom cjeniku od 01.03.2008 košta 114 kune.
Naravno da smo odmah reagirali i prodavali po nižoj cijeni iako smo ga platili skuplje. Rizik posla, hebi ga  :(

Pogledaj razlike cijena u informatici...

Vidi se pravi trgovac i moderator odma smo dobili obrazlozenje (y)
 
Nike kakvo imas misljenje o Castrolu,dosta mi ga je ljudi preporucilo,tija sam prominit na ipon al mi se nije dalo trazit.Kakav je IPON?
 
Frane said:
Tu se očito radi o mineralnom ulju, uzmi Shell advance 15w-50 polusint za 55kn, izvrsno za tvoj motor imaš ga svugdje po Splitu.


:lolcry:

Ovo je isto polusinteticno
 
Branko-ST said:
Ovo je isto polusinteticno

Nisam pratio oznake Castrola u zadnje vrijeme, no donedavno GP je
bilo mineralno, a GPS polusint ulje ... Moguće da su i mjenjali nešto,
ne da mi se googlati...
 
Branko-ST said:
Nike kakvo imas misljenje o Castrolu,dosta mi ga je ljudi preporucilo,tija sam prominit na ipon al mi se nije dalo trazit.Kakav je IPON?

Ja livan IPONE KATANA 10-50, motor stalno na zadnjem i nikad mu ništa  :D  8)
Zadnji put san skida natezač faznog lanca i kako je bio od ulja primjetija san da je ulje ljepljivo ko žvaka i da ga je teško oprat s ruku  :shock:  :jesus:
 
AnteK said:
Nisam pratio oznake Castrola u zadnje vrijeme, no donedavno GP je
bilo mineralno, a GPS polusint ulje ... Moguće da su i mjenjali nešto,
ne da mi se googlati...

Ja mislin da si u pravu,preporucilo mi ga je dosta ljudi medju njima i Blazevic
 
možda sam u krivu ali ja volim sve proizvode od MOTULA, recimo ulje je pravljeno od baze ester, koja je najbolja baza, možda griješim ali... :misli:
 
Volio sam i ja Motul dok mu cjena za litru full sintetike nije porasla na 140kn, sada sipam Yamalube full sintetiku za 100kn.
 
bubson said:
možda sam u krivu ali ja volim sve proizvode od MOTULA, recimo ulje je pravljeno od baze ester, koja je najbolja baza, možda griješim ali... :misli:
polusintetika je ester a full je double ester
 
niko nesipa Shell  :misli:
ja sipam i za sada je ok.  (y)