ULTIMATE TT Novi Sad

TOECUTTER71

New member
evo ovako Bikeri iz Hrvatske, Ja kao pripadnik NS bikera, sa još nekoliko mojih kolega, došao sam na ideju, da na nekada širom stare yugoslavije poznatom Mišeluku, napravimo Bikersko Okupljanje, koje bi imalo vrlo odredjen cilj, Ultimate TT NS, bi bio u stvari oblik protesta, protiv svih oblika nečinjenja civilnih vlasti da se Bikerima Izadje u Susret, po dva osnovna pitanja, Gradnja nameske staze u vojvodini i smanjenje osiguranja i uopšte svih mogućih nameta na Motorcikle(doduše vi u Hrvatskoj imate Grobnik, što vas dramatično izdvaja od svih nas ostalih, ali nema veze)ali isto tako bi vam bilo O.K da u komšiluku imate nešto novo(zaista ne bih želeo "nikakvu politiku u ovu butiku")Ovaj poziv je za sada više neki "Lakmus" da vidimo da li bi i koliko bi ljudi htelo doći,"Da se "Vozi" u sabraćaju mišeluka" jer ono ULTIMATE TT Novi Sad nije tek onako, ukoliko ima zainteresovanih, molio bih da mi se jave na E mail [email protected], tokom današnjeg dana ću napraviti poseban odeljak, da bi poruke koje pišemo mogle ostati koliko toliko privatne..i tu će te moći dobiti(za one zainteresovane dodatne informacije) Puno pozdrava, i Dobar put pod točkovima.
Na Face Book-u, sam napravio secret grup TT NS, ko je zainteresovan neka pošalje zahtev ... :cool: