Univerzalan Quick Shifter

(y)

E da, pokusaj i pronaci instalaciju i za ostale motore. Vecina ozbiljnih QS setova na trzistu je upravo takva. Ubio bih nekog da mi ide cvikat motornu instalaciju  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Tu se radio o motorima iz ere prije štapnih bobina i rijetkih današnjih odnosno o motorima koji imaju klasične bobine sa jedan ili dva kabla primjeri su yamaha fazer 600 s2 2005, ducati 800ss 2006... Za njih se ne isplati raditi instalacije jer svaki ima svoju varijaciju ožićenja pa bi se kao takva radila po potrebi  :wink:
Kod više od 80% motora radi se o denso štapnim bobinama te je jedina razlika ožičenja u broju konektora tj. u broju cilindara na motoru.
navedenu instalaciju isto radim sam te su neke posebne izvedbe uvijek moguće.
 
Pozdrav. Ja sam tudum za elektroniku. Al zanje vrijeme sve više me zanima qs. Imam stock gsxr 1000 k3 dali je moguce na njega ugraditi qs. Vidim da neki ugrađuju control lunch, neki mapiraju ecu da bi ugradili qs. dali se to mora.
Hvala
 
googy gxsr said:
Pozdrav. Ja sam tudum za elektroniku. Al zanje vrijeme sve više me zanima qs. Imam stock gsxr 1000 k3 dali je moguce na njega ugraditi qs. Vidim da neki ugrađuju control lunch, neki mapiraju ecu da bi ugradili qs. dali se to mora.
Hvala
Da ti ja odg - ako ces standalone qs tipa ovaj sto kolega radi ili neki od drugih proizvodjaca, ne trebas remap ecua. samo spojis instalaciju na bobine, senzor na polugu mjenjaca, sve ustekas u elektroniku od qs-a, podesis i peglaj(laickim rijecnikom)  (y)
 
Da napišem malo svoja iskustva na gsxr 1000 K7
uzeo nov Healtech,nisam baš bio zadovoljan na kraju je i mijenjan senzor na garanciju ali pukla je ljubav

tako da je odluka pala na Shiftpower
To je to preporod i preporuka
radi lijepo i mekano
cijena isto top cca 300eur

1636829068491.png



1636829091601.png
 
  • Like
Reactions: frulex and Nero
Bilo bi vrijeme da nešto naprave s tim senzorom. Sve ostalo je super (jednostavno podesiva elektronika s hrpom opcija koje nikad nećeš koristiti :D ), al taj senzor je baš problem.
 
  • Like
Reactions: MIK0
Bilo bi vrijeme da nešto naprave s tim senzorom. Sve ostalo je super (jednostavno podesiva elektronika s hrpom opcija koje nikad nećeš koristiti :D ), al taj senzor je baš problem.
Ovo je skroz drugi QS ako nisi skužio
 
Meni je u jednom trenutku samo prestao radit, preselio ga sa shift bolta na rod i odjednom proradio.

isto sam mislio da cu morat mjenjat al za sad super funkcionira 👍
 
Bilo bi vrijeme da nešto naprave s tim senzorom. Sve ostalo je super (jednostavno podesiva elektronika s hrpom opcija koje nikad nećeš koristiti :D ), al taj senzor je baš problem.
Ja sam do sada promijenio jedan senzor (u garanciji), a koliko se vozim u zadnje vrijeme ovaj novi će mi trajat godinama :confused:
 
Jesam jesam, samo komentiram da bi bilo vrijeme da Healtech to također sredi.

Meni su također dva crkla.
Samo da ti napomenem, jednom prijatelju je taj healtech sjebao 5 brzinu na uljari ka tvoja 😜
 
Da napišem malo svoja iskustva na gsxr 1000 K7
uzeo nov Healtech,nisam baš bio zadovoljan na kraju je i mijenjan senzor na garanciju ali pukla je ljubav

tako da je odluka pala na Shiftpower
To je to preporod i preporuka
radi lijepo i mekano
cijena isto top cca 300eur
shiftpower je zakon.. imam ga na svoja zadnja dva motora, ugradio ih jos nekoliko na ostale, svi rade bez greske

dobar, uglađen, meni nije niti jednom zasteko
 
  • Like
Reactions: exfreerider
Ne znam za oem, al kad vidim healtech sa onim minijaturnim senzorom i translogicov npr.koji.sam.sebi stavio ne mogu se oteti dojmu da to ne moze bit isto. Nema fensi smensi stelanja preko moba ali nikad nije zastekao . Kod mene je evo trecu godinu sve fino radi.
 
  • Like
Reactions: Švabo
Healtech nazalost totalni promasaj i bolje ga skinuti s motora nego sjebati getribu
 
Znam da je traktor u pitanju al opet da pitam pa kud puklo da puklo..🤣
Jel ima opcija qs za moju yamahu xt1200z 2010g.?
 
Nesto za rsv 2000?

Vas dva nemate gugl? :D



Za teneru ćeš trebat i PC valjda:


Healtech ima baš za nju, al zbog tog senzora ne bi healtech.
 
  • Like
Reactions: ODST
Jebo te gugl i heltech 🤣🤣🤣
Ja pito autora ove teme, čovjeka koji sam pravi QS... ili je to propali pokušaj, umro čovjek, nešto treče??? Zašto sad Healtech u čovjekovoj temi?