Upis Akrapoviča u prometnu i tehnick

vrolek

Member
Pozdrav svima!

Evo planiram ovih dana otici upisat Akrapovice na svojoj Stradi. Nisam još nikada to obavljao u Zagrebu pa me zanima ima li neki CVH kojeg se moram pazit? Papire imam, db killere imam, broj na auspusima imam...

Registracija mi također uskoro istječe pa isto pitanje postavljam za klasični tehnički. Imam neke aftermarket prednje zmigavce koje je stavio stari vlasnik, bi li oni mogli stvarati problem ako su straznji original?

Unaprijed hvala!
 
Pozdrav svima!

Evo planiram ovih dana otici upisat Akrapovice na svojoj Stradi. Nisam još nikada to obavljao u Zagrebu pa me zanima ima li neki CVH kojeg se moram pazit? Papire imam, db killere imam, broj na auspusima imam...

Registracija mi također uskoro istječe pa isto pitanje postavljam za klasični tehnički. Imam neke aftermarket prednje zmigavce koje je stavio stari vlasnik, bi li oni mogli stvarati problem ako su straznji original?

Unaprijed hvala!

Postupak ti je jednak u svim STP - odeš tamo, prijaviš na šalteru atest za upis auspuha, kontrolor ti slika motor, auspuh sa E oznakom, papire, ostaviš
e-mail i za dan-dva dobiješ na mail atest ili odbijenicu, ako je prošlo , odeš opet u STP i upišu ti u prometnu. Nekih 25 EUR sam platio tu rabotu, nedavno.
 
  • Like
Reactions: vrolek
Postupak ti je jednak u svim STP - odeš tamo, prijaviš na šalteru atest za upis auspuha, kontrolor ti slika motor, auspuh sa E oznakom, papire, ostaviš
e-mail i za dan-dva dobiješ na mail atest ili odbijenicu, ako je prošlo , odeš opet u STP i upišu ti u prometnu. Nekih 25 EUR sam platio tu rabotu, nedavno.
Ok super onda. Jel mjere ista osim decibela?
 
Postupak ti je jednak u svim STP - odeš tamo, prijaviš na šalteru atest za upis auspuha, kontrolor ti slika motor, auspuh sa E oznakom, papire, ostaviš
e-mail i za dan-dva dobiješ na mail atest ili odbijenicu, ako je prošlo , odeš opet u STP i upišu ti u prometnu. Nekih 25 EUR sam platio tu rabotu, nedavno.
36e je
 
  • Like
Reactions: vrolek
I zmigavce ces morati atestirati, a to mozes ako imaju E broj...i obavi to prije isteka rege, jer inace neces moci produzit regu dok ne dobijes od cvh odobrenje za atest
 
  • Like
Reactions: vrolek
I zmigavce ces morati atestirati, a to mozes ako imaju E broj...i obavi to prije isteka rege, jer inace neces moci produzit regu dok ne dobijes od cvh odobrenje za atest
Nazalost nemaju ebroj...kupljeno na je ebayu koliko znam haha
 
Evo još imam jedno pitanje. Radi se Pegaso Stradi 2007, a sada nakon malo detaljnijeg proucavanja papirologije Akrapa vidim da u papirima pise Pegaso Strada 2005., 2006.. To je isti motor koliko znam od 2005. kada je krenuo s proizvodnjom do 2009. kada je ista stala. Jedino 2005. nije imao lambda sondu, ali od 2006. pa nadalje ima.

Jel ce mi radit probleme oko tog?
 
Nema veze gdje ides, oni sa tehnicke stanice sve salju u CVH za te ateste i od njih dobivas odobrenje
Ha bemu misa koje sranje, u banani sam onda bome. Nabavio sam ih od covjeka koji je imao motor u dijelovima, isto 2007. godiste i bili su upisani na neku foru...
 
Pa probaj njega pitat kako je upisao.