Upis dodatne dimenzije gume

Nije mi vrag da mira i nakon svega pročitanog pogledam moje podatke. Rezultat :prednja guma 120 70 17 ,zadnja guma isto 120 70 17.Karamba.Ako oden u Sloveniju neče me pustit jer knjižica nije ispravna. Triba bit ,zadnja 180 55 17.Eto ,neču u Sloveniju.:mrgreen:
Lako za Sloveniju nego nemos u Trst ili Graz.....samo okolo
 
Znam da je stara tema ali možda nekom pomogne.

Bio sam danas za svoj bajk upisat novu dimenziju gume, nije trebao nikakav atest niti nikakva potvrda od proizvođaća.

Straznja je bila 130/80/17 a sada je stavljena napomena za 130/70/17 znam da je mala razlika ali mi je rećeno da dokle god je promjer felge 17" upisuju šta god treba bez problema.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Znam da je stara tema ali možda nekom pomogne.

Bio sam danas za svoj bajk upisat novu dimenziju gume, nije trebao nikakav atest niti nikakva potvrda od proizvođaća.

Straznja je bila 130/80/17 a sada je stavljena napomena za 130/70/17 znam da je mala razlika ali mi je rećeno da dokle god je promjer felge 17" upisuju šta god treba bez problema.
Ne mogu vjerovat....
 
  • Like
Reactions: enduro
Bas me zanima sta bi bilo da si dosao sa 140...
Što je najjače on nije ni vidio motor, nisam išao s motorom uopće nego sam samo s prometnom došao da provjerim jel mogu tu dimenziju prije nego kupim, pa kad sam vidio da može rekoh upišite odmah, drugi puta možda naletim na nekog kod koga neće moći tako lako hehe
 
  • Like
Reactions: enduro
Što je najjače on nije ni vidio motor, nisam išao s motorom uopće nego sam samo s prometnom došao da provjerim jel mogu tu dimenziju prije nego kupim, pa kad sam vidio da može rekoh upišite odmah, drugi puta možda naletim na nekog kod koga neće moći tako lako hehe
Gdje si to bio u kojem mjestu ?