USD vilice - promjena prihvata kliješta

catevs

Member
Zanima me da li je moguće promjeniti na "starim" USD vilicama prihvat kliješta, da se umjesto srandardnih montiraju radialna kliješta. Znači kompletan donji dio.
Click for full size - Uploaded with plasq's Skitch
 
        Moguće je prihvat klješta (alu odljevak) odvojiti od cijevi klizača i montirati prihvat za radijana klješta. Podrazumjeva se da oba elementa moraju biti istog nazivnog promjera, a trebalo bi uzeti u obzir i činjenicu da hod ostane isti. Nisam nikada probao, ali predpostavljam.
 
Mislim da stvar pije vodu, sto se tice Yamahe R1 2003 g. sa klasicnim prihvatom i 2004 g. sa radialnim prihvatom.
Hod vilice mislim nije vazan  :misli:
Veci je problem naci zdrave radialne prihvate.
 
stankovukovic said:
Mislim da stvar pije vodu, sto se tice Yamahe R1 2003 g. sa klasicnim prihvatom i 2004 g. sa radialnim prihvatom.
Hod vilice mislim nije vazan  :misli:
Veci je problem naci zdrave radialne prihvate.
imas tog novog za kupit. guglaj, radi ih nekakva firma aftermarket dijelova.
 
Mislim da ti je jeftinije naci na e-bayu USD vilice.
Npr. ja sam za gsxr 1000 2006 g. platio vilice, donji most i celjusti (sa skoro novim disk plocicama i lajtunzima) nekih 2700 kn.

Sretno!!!  (y)
 
Buco said:
Npr. ja sam za gsxr 1000 2006 g. platio vilice, donji most i celjusti (sa skoro novim disk plocicama i lajtunzima) nekih 2700 kn.
To je cijena na E Bay-u ili nakon carinjenja. Koliko se plaća carina/trošarina/porez za nešto sa američkog i njemačkog E Bay-a?
 
catevs said:
To je cijena na E Bay-u ili nakon carinjenja. Koliko se plaća carina/trošarina/porez za nešto sa američkog i njemačkog E Bay-a?

carina ti je 5% na sve rez dijelove za motor + 22% PDV na sve to. Osnovica ti je cijena artikla + poštarina.

Preračunato,  (cijena+ poštarina) pomnoži sa 1.28  i to ti je na ruke cijena (y)

E sad,ako imaš nekog na koga možeš naručiti u Ita,Njem,Austrija,Slovenija i sl. tko to može busom poslat, izbjegavaš i carinu i PDV i poštarina ti je niža  (y)

P.S.

Evo imaš sad za 500€ od Hayabuse USD vilice za kliještima u oglasniku!