Usporedba Pedrosa i Rossi

Pudla

Active member
Sa MotoGp.com:

After 17 starts in the 250cc class:
8 wins for Pedrosa, 6 wins for Rossi
14 podiums for Pedrosa, 10 podiums for Rossi
5 poles for Pedrosa, 1 pole for Rossi
8 fastest laps for Pedrosa, 3 fastest laps for Rossi
342 points scored by Pedrosa, 246 scored by Rossi

Ajmo komentare :mrgreen:
 
nista, mali pedrosa je pravi iceman mada mi nije pretjerano simpatican. Sije konkurenciju u 250 opasno. Kaj je je.
Kad prede u kraljevsku klasu bit ce interesantno.
 
Pedro je moj favorit u 250 :D A da mu ide dobro, to je neupitno. Čak se i relativno brzo i dobro oporavio od ozljeda nogu na Phillip Islandu. Nek on samo tako nastavi!!! Al' Rossi je priča za sebe, ne postoje takva dva 8)
 
KittyBIKE said:
Pedro je moj favorit u 250 :D A da mu ide dobro, to je neupitno. Čak se i relativno brzo i dobro oporavio od ozljeda nogu na Phillip Islandu. Nek on samo tako nastavi!!! Al' Rossi je priča za sebe, ne postoje takva dva 8)
postoje, i to nekih 20-tak godina. i valentino i čale(mislim da je graziano ili takvo neko blesavo tal. ime) vozači :wink:
 
morat ce puuuno bildat ako misli vozit MotoGp klasu...
malo je preslab za takav motor, sjecate se kad su on i Dovizioso testirali RC211V na kraju prosle godine? Dovi bio brzi 1,5 sec jer je jaci u rukama, dok ovoga vjetar nanasa...
vrijeme ce pokazati svoje
 
Pitali su novinari prije par godina Pelea: "Tko je bolji? Pele ili Ronaldo?"
Pele je mudro rekao: "Ja sam sa 18g bio izabran za najboljeg nogometaša svijeta, a on sa 19 još nije. ;)"

I Manuel Poggiali je 2 godine prije Danija postigao te rezultate: U Prvoj sezoni prvak u 125. u prvoj sezoni prvak u 250 (Rossi je tek u drugim sezonama postao prvak u 125, 250 i 500). Po svemu ovome bi ispalo da je Poggiali trebao postati bolji od Rossija. I gdje je sada Poggiali? Opet se vratio u 125, nije išao naprijed iako je bio najmlađi dvostruki prvak u dvije kategorije. 125 i 250 su skroz drugi svijet, a Rossiju da daš i kamion da vozi, pobjedio bi. Pedrosa je odličan vozač, za sada bi ga "samo" usporedio sa Poggialijem.
 
jolly the roger said:
KittyBIKE said:
Pedro je moj favorit u 250 :D A da mu ide dobro, to je neupitno. Čak se i relativno brzo i dobro oporavio od ozljeda nogu na Phillip Islandu. Nek on samo tako nastavi!!! Al' Rossi je priča za sebe, ne postoje takva dva 8)
postoje, i to nekih 20-tak godina. i valentino i čale(mislim da je graziano ili takvo neko blesavo tal. ime) vozači :wink:

Pogodio si :wink: :cool:
 
nike dobro kaze iako dani je fantastican i meni najdrazi od "novih"medutim danas kao da su te klase uzalud jer tolika je razlika izmedu dvotaktnih 250tica i kraljevske klase da treba sacekat pa vidit..Ali da bog da bija jos bolji od rossia sta se mene tice.
 
Nike said:
Pitali su novinari prije par godina Pelea: "Tko je bolji? Pele ili Ronaldo?"
Pele je mudro rekao: "Ja sam sa 18g bio izabran za najboljeg nogometaša svijeta, a on sa 19 još nije. ;)"

I Manuel Poggiali je 2 godine prije Danija postigao te rezultate: U Prvoj sezoni prvak u 125. u prvoj sezoni prvak u 250 (Rossi je tek u drugim sezonama postao prvak u 125, 250 i 500). Po svemu ovome bi ispalo da je Poggiali trebao postati bolji od Rossija. I gdje je sada Poggiali? Opet se vratio u 125, nije išao naprijed iako je bio najmlađi dvostruki prvak u dvije kategorije. 125 i 250 su skroz drugi svijet, a Rossiju da daš i kamion da vozi, pobjedio bi. Pedrosa je odličan vozač, za sada bi ga "samo" usporedio sa Poggialijem.
oprosti sto cjepidlacim, ali moram, jace je od mene... :mrgreen:
Poggiali nije u svojoj prvoj sezoni u 125 bio prvak.
tolko od mene, sve ostalo stoji :cool:
 
OK, moja greška. Nisam čuo za njega prije nego je došao u Gileru
 
nije bad :wink:
btw. majstor je u svom debiju na svjetskom prvenstvu (mislim da Imola '98) uspio slomit zglob na ljevoj ruci... :cool:
bas steta sto je izbljedio od prosle godine, nadam se da ce se uskoro vratit u top formu :cool:
 
Prije su vozaci iz 250 prelazili na 500 i mogli su se naviknuti a sada je velika razlika sa 250 na 1000 cetverotaktni.
250 imaju 100 konja a GP preko 250 i ako nemas snage da je vozis talent ne pomaze :shock: