usporedni test.. 2012 Panigale 1199 R vs 2002 Kramasaki 1199 R

gastajbarter

Well-known member
sad nesto kontam ista kubikaza :mrgreen:,
R i jedan i drugi :mrgreen: jedan tvornicki 195 KS drugi 190KS, a na tocku Klapasaki jaci :mrgreen:
V2 kobajagi treba da ima dobar obrtni moment a stara mrcina i tu bolja :mrgreen:.
Sad ja pitam jel to trebalo 10g da talijanci smisle nesto cime bi mogli doc blizu japanera ili vrijedi li to 15000€ razlike
 
:misli:

Osim da je dukac 50kg lakši, mali je ko neka igračka i vozi se ko BMX, nema razlike  :mrgreen:
E da, i kod dukca te zvučna kulisa te uvijek drži na rubu (živčanog sloma i gluhoće)  :LOL:
 
e da jest malo laksi :mrgreen:..pitanje :misli: kako bi  :mrgreen: se vozio da se vozi sa suvozacima al da budu normalni ljudi od po makar 100kila svaki..znam da zelenko to podnosi bez ikakvih problema :LOL:
 
Suvozači na dukcu?  :shock:

I da ih imaš gdje staviti, ne bi ostali na motoru dovoljno dugo da skužiš kak se onda motorčić vozi.  :LOL:
 
pojde dukac 12-ku na startu, na međuubrzanju, po zavojima, po ravnom, kako god... :wink:

 
Skripter said:
Suvozači na dukcu?  :shock:

I da ih imaš gdje staviti, ne bi ostali na motoru dovoljno dugo da skužiš kak se onda motorčić vozi.  :LOL:
pričamo o busu ili motoru  :misli:
 
Kakav je to Kramasaki 1199 R  :shock:
 
karadolo46 said:
pojde dukac 12-ku na startu, na međuubrzanju, po zavojima, po ravnom, kako god... :wink:

na startu tj do 400m po svim mjerenjima brza 12ka..e sad praksa je druga stvar,a na pravcu evo ko ima taj prangijalale nek dodje do SB pa idemo do ZG da vidimo koji ce prije crknut..meni mog nije zao :mrgreen:
 
Skripter said:
Eh, sad je gotovo.  :palacdolje: :LOL:

btw, nemojte tu sad samo previše brukati 12-icu, to mi jedan od kandidata za sljedeći motorčić  :0648:

cuj bolje ti je nego dukac u svakom slucaju :mrgreen:..ako imas duge noge ili jake ruke da ga zadrzis kad podje past sa nogare onda je super motorino :mrgreen:..mana mu je samo sto preko 300 slabije vuce i sto nije za grobnika :mrgreen: