Utrke Tomos-a, ko nije zainteresiran nek ne pljuje odmah!

Status
Not open for further replies.

EXD9M

Member
Pitanje je vrlo jednostavno!

Pravilnik postoji sve je jasno! Ima li dovoljno zainteresiranih da se osnuje neka nazovimo "Senior" klasa sa starijim vozačima jer npr. ja sa svojih 30+ godina i 85 kg. teško mogu voziti protiv klinca sa 50 kg s obzirom da se radi o pilama sa 5-7 KS?
Ak' nas se skupi recimo 10 možemo li izaći sa zahtijevom ili što nam je inače potrebno?
U zadnjih mjesec dana razgovarao sam sa nekoliko ljudi koji su inicijalno bili za, sad me zanima mišljenje šire javnosti i onih koji se motosportom bave!
Cijela ideja oko ovog bazirana je na zabavi i niskim troškovima ovih pila koje ipak u tim uvjetima daju "feeling" utrka!
 
EXD9M said:
Pitanje je vrlo jednostavno!

Pravilnik postoji sve je jasno! Ima li dovoljno zainteresiranih da se osnuje neka nazovimo "Senior" klasa sa starijim vozačima jer npr. ja sa svojih 30+ godina i 85 kg. teško mogu voziti protiv klinca sa 50 kg s obzirom da se radi o pilama sa 5-7 KS?
Ak' nas se skupi recimo 10 možemo li izaći sa zahtijevom ili što nam je inače potrebno?
U zadnjih mjesec dana razgovarao sam sa nekoliko ljudi koji su inicijalno bili za, sad me zanima mišljenje šire javnosti i onih koji se motosportom bave!
Cijela ideja oko ovog bazirana je na zabavi i niskim troškovima ovih pila koje ipak u tim uvjetima daju "feeling" utrka!
pa nek bude open klasa a nagrade - jedna po godini(dakle posebno seniori, posebno juniori posebno veterani)
trebalo bi pocet sa sto masovnijom klasom da se privuce paznja a tek onda razvrstavat po manjim klasama
 
moze se vozit ista utrka za vise klasa, pogotovo ako su u igri isti ili slicni motori. Ja sam definitivno za, makar necu vozit, ali svaki korak sa utrkama je dobar korak.
 
mogu ja?

se smije vozit motor koji nema papira? mislim, dignem jednog ispred Konzuma, prepemzlam ga i dobim pehar?

a?



srki
 
jolly the roger said:
pa nek bude open klasa a nagrade - jedna po godini(dakle posebno seniori, posebno juniori posebno veterani)
trebalo bi pocet sa sto masovnijom klasom da se privuce paznja a tek onda razvrstavat po manjim klasama

Na to sam i ja mislio, da se vozi sve zajedno, ali da bude bodovanje po klasama!

Srki-nabaviti ću ti ramu sa papirima za malo kunica pa ćeš biti legalan (pravilnik ti postoji pa pročitaj)!

Jolly si i ti za? Ipak su pocketi malo premali!
 
Srki said:
mogu ja?

se smije vozit motor koji nema papira? mislim, dignem jednog ispred Konzuma, prepemzlam ga i dobim pehar?

a?


Ajd ti majstore za antikni namještaj sredi tu svoju fotelju, nabaci ju na pocketa i bićeš posebno bodovan - za umjetnički dojam!
Vidim pemzlanje ti se svidilo - čekaj da zatopli pa ćemo gradit garažu-bit će pemzlanja koliko hoćeš!
 
Dobra ideja, to bi bila jedna pristupačna klasa za sve ali bi trebalo stavit ograničenja na kubikažu, snagu itd.
 
lolo!!!! lolo!!!! :peace: :peace: :peace:

:mrgreen:

:mrhappy:
 
EXD9M said:
Pitanje je vrlo jednostavno!

Pravilnik postoji sve je jasno! Ima li dovoljno zainteresiranih da se osnuje neka nazovimo "Senior" klasa sa starijim vozačima jer npr. ja sa svojih 30+ godina i 85 kg. teško mogu voziti protiv klinca sa 50 kg s obzirom da se radi o pilama sa 5-7 KS?
Ak' nas se skupi recimo 10 možemo li izaći sa zahtijevom ili što nam je inače potrebno?
U zadnjih mjesec dana razgovarao sam sa nekoliko ljudi koji su inicijalno bili za, sad me zanima mišljenje šire javnosti i onih koji se motosportom bave!
Cijela ideja oko ovog bazirana je na zabavi i niskim troškovima ovih pila koje ipak u tim uvjetima daju "feeling" utrka!
Ja sam vozio tomos  kup al sad više nemogu jer ima 22 godine, a po novom pravilniku samo do 21. I definitivno sam za to!!!
 
BLADERIDER said:
Ja sam vozio tomos  kup al sad više nemogu jer ima 22 godine, a po novom pravilniku samo do 21. I definitivno sam za to!!!

da, dok si izlazio na ovaj svijet čulo se tooomooooosssssssss :mrgreen:

kaki ti je to balon iza leđa? to padobran z anagla zaustavljanja ko na avionima? :mrgreen:
 
BLADERIDER said:
Ja sam vozio tomos  kup al sad više nemogu jer ima 22 godine, a po novom pravilniku samo do 21. I definitivno sam za to!!!



Na to sam i mislio, ako si vozio znaš sigurno i još neke "penzionirane" pa vidi sa njima da izađemo sa zajedničkim prijedlogom ili nekakvim sastankom zainteresiranih!


 
Kiki Killer said:
Dobra ideja, to bi bila jedna pristupačna klasa za sve ali bi trebalo stavit ograničenja na kubikažu, snagu itd.

Zasto snagu ?  :palacdolje:
 
bruno said:
da, dok si izlazio na ovaj svijet čulo se tooomooooosssssssss :mrgreen:

kaki ti je to balon iza leđa? to padobran z anagla zaustavljanja ko na avionima? :mrgreen:
Tele jedno, to ti je bala sijena obućena u plastićnu vreću,  i zavezana za banderu, da se ne poubijamo.

TO exe, da, trebalo bi nać ljudi. Samo je problem ugurat još jednu klasu u gradske utrke, i ovako i onako je prenatrpano. Ali bilo bi jako dobro to.
Samo ja onda opet ne  bi spadao tu, jer  sam lakši i mlađi od ''penzionera'' ja sam nigdje :( :( :(
 
ja sam isto za ako moja pila zadovoljava uvjete,moglo bi to biti zanimljivo (y)ajd javi mi se na pp ili sl pa ćemo dogovoriti nešto,ja sam spreman pomoći oko toga
 
matej said:
ja sam isto za ako moja pila zadovoljava uvjete,moglo bi to biti zanimljivo (y)ajd javi mi se na pp ili sl pa ćemo dogovoriti nešto,ja sam spreman pomoći oko toga
Najbolje bi bilo da je to se vozi sa tomosima, jer su dostupni svima, i dijelovi su  jeftini. A kad padneš s njega jedino što ode su rućke od koćnice ili kvaćila, eventualno mjenjać, a to sve košta 5-10 kn na sajmu rabljene robe. A i jeftino se mogu nafrizirat.
Šta imaš ti matej?
 
vlucic said:
Mogao bi 3M biti sponzor nagrada?  :mrgreen:

Naravno! :mrgreen:
Srki će biti medicinska sestra! :mrgreen: :mrgreen:
A ja ću osigurati zubarske preglede i popravke zabadaf!
Sunčane naočale........., obostrano ljepljive trake ........ 8)

Još uleti jedan proizvođač pive i jedan sendviča i to je to! :mrgreen:

A imamo i reflektirajuće trake da nas se prepozna (misim brzina je to)!
 
Status
Not open for further replies.