Uvex Daytona II

Rage

New member
Ima li tko iskustva s ovom kacigom? Namjeravan sad na sniženjima ubost neku tog cjenovnog razreda, pa mi je zapela za oko... Isto tako ako netko ima prepuruku za nesto slično dobro došao je :D
 
Ne uzimaj je ako se misliš vozit preko 60 km/h. Puše u njoj i dosta je bučna,ali za tu cijenu ne treba očekivat nešto odlično.
 
ma dobra je...ja je imam i netreba mi nista bolje jer ionako nemogu preko 130 , a pri toj brzini nema nikakvih nuspojava.... :twisted:
 
Ma ici cu prek 60 :mrgreen: , ali tesko prek 130 :( . A znam da nemram ocekivat cuda za tu lovu, al pokusavam dobit najbolje kaj mogu... Nemam sad para za nesto pravo.
 
U uvexu ti daju kacigu na probu,obavezno ju probaj.Ja sam kupio prošle godine wing RS nisam probao pa sam kacigu drugi dan vratio i uzeo pare nazad,preko 80 fućka za poludit
 
zlikavac said:
U uvexu ti daju kacigu na probu,obavezno ju probaj.Ja sam kupio prošle godine wing RS nisam probao pa sam kacigu drugi dan vratio i uzeo pare nazad,preko 80 fućka za poludit

Vidi,vidi, a ja mislio da sam lud, moja je isto fućkala, pitao sam par ljudi koji imaju istu jel i njima fućka, u čudu me gledali. Odjednom prestala, ili sam ja oglušio. :lalala:

Zapravo znam zašto je fućkala. Zbog kragne na kožnjaku, otkad sad po zimi nosim tekstilnu jaknu,fućkanje je prestalo.
 
Marin said:
Ne uzimaj je ako se misliš vozit preko 60 km/h. Puše u njoj i dosta je bučna,ali za tu cijenu ne treba očekivat nešto odlično.

A o kojoj se tu cijeni radi?
 
i moja rs2 fućka i dosta sam razočaran jer sam mislio da za te novce dobivam super kacigu a ne da ću se morati voziti sa mrvicu otvorenim vizirom tak da nebi fučkala